Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen pártra fogtok szavazni...

Milyen pártra fogtok szavazni akkor, ha a fidesz a következő 3 évben jobbá/rosszabbá teszi az ország gazdaságát?

Figyelt kérdés

fideszesek ha még rosszabbá teszi az országot a fidesz akkori s rájuk szavaztok majd? ha nem akkor kire?


függetlenek(akik most nem voltak szavazni) ha a fidesz jobbá teszi az ország gazdaságát akkor elemtnek a fideszre szavazni?


a kérdéssel nem provokálni szeretnék kérlek ti se tegyétek, csak arra vagyok iváncsi, hogy van e olyan aki kiábránult a fideszből(mint sok mszp-s az mszp-ből) illetve arra, hogy van e olyan aki eddig nem volt fideszes és megszerette őket


2011. aug. 18. 11:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
69%

A fideszböl 1993-ban ábrándultam ki pedig valamikor tagja voltam. Rájuk sohasem szavaznék.


Hogy kire? Majd meglátjuk az eseményeket. Hol van még a következö vállasztás?

2011. aug. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
53%
Jaja, addig még bármi történhet. Csak legyen valakinek épkézláb, megvalósítható programja, mert az utóbbi időkben nem igazán volt senkinek.
2011. aug. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
17%
természetesen a jobbikra, megérdemelnek egy esélyt
2011. aug. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
2014 még nagyon messze van. Addig bármi is történhet. Majd a választások előtt eldöntöm, hogy kire szavazok.
2011. aug. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
47%
Fideszre semmiképp. De a sok idióta tuti az MSZP-re fog menni... ÉN arra se.
2011. aug. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
50%
Ha így marad én nem megyek el 2014-ben szavazni. 2010ig nagyon bíztam a Fideszben, de amit mostanában csinál az kritikán aluli. Ráadásul a közigazgatásban ott hagyták az összes korrupt hivatalnok, aminek csak egyetlen oka lehet, hogy nagyon sok fideszes politikus bennolt a 2010 előtti panamában, és azt szeretné folytatni is.
2011. aug. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
48%
természetesen az lmpre, megérdemelnek egy esélyt
2011. aug. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
46%
Egy igazi fideszes sosem ismerné be, hogy a pártra bármit is ártott volna az országnak vagy az embereknek.
2011. aug. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

de mondjuk egy igazi mszp-s se azt, hogy a fidesz mondjuk jót csiinált, vagy rosszat

amugy az a vicc ebbe a fránya politikába, hogy a fideszes szavazók és az mszp-s szavazók többsége nem szereti az ellenkező pártra szavazót, ők meg ott a parlamentbe jól megvannak együtt csak uszítanak minket...

a véleményem szerint megérdemel egy esélyt a jobbik is (az lmp ha egyenlő az szdsz el akkor már volt kormányon) de ha azt fogom észrevenni, hogy jobban élünk mint 4 éve akkor a fideszre rakom a vogsomat de ahogy mondtátok sokminden van még addig

2011. aug. 18. 15:01
 10/15 anonim ***** válasza:
32%
Csak is a Jobbikra. Jelenleg egyedül ők alkalmasak a kormányzás feladatának ellátására. Majd ha kihúzták az országot a szarból, esetleg lehet más is kormányon. De addig másképp nem tudunk talpra állni.
2011. aug. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!