Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti melyik pártra fogtok majd...

Ti melyik pártra fogtok majd szavazni?

Figyelt kérdés

Tudom, h nem most van, de azért kíváncsi vagyok.

Az a helyzet, h én leszarom a politikát, és jelenlegi állás szerint valszeg el se megyek szavazni.

De valahogy próbáljatok már meggyőzni, h melyik pártra érdemes szavazni ,és miért lesz nekem az jó?


(20 éves egyetemista fiú)



2012. nov. 27. 16:52
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
30%
Jobbik
2012. nov. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
30%
Egyre több az országban az igaz magyar ember.
2012. nov. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
50%
Csak azzal a sok emberrel nem tudom mi lesz, miután csalódnak a Jobbikban. Akik tényleg úgy gondolják hogy becsületesek.
2012. nov. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
31%
Semmi. Ugyanis a Jobbikban egyetlen ember sem fog csalódni. Értük nyugodt lélekkel tűzbe teheted a kezed.
2012. nov. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
22%
Csak is a Jobbik!
2012. nov. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
63%
Együtt 2014 re.
2012. nov. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
68%

"Magyar ember kizárólag a Jobbikra szavaz. Tehát elég lett volna úgy kiírnod a kérdést, hogy melyik nemzetiséghez tartozol."


És aki nem rájuk szavaz az mi? 9 200 000 magyar ember nem rájuk szavaz. Akkor ők hazaárulók. Nehogy már ez a ......... csoport mondja meg, hogy ki a magyar!!!!!

2012. nov. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 Pro Patria ***** válasza:
61%

Meglepő. Nem tudom, mi határozza meg, hogy épp liberálisok, jobbikosok, mszp-sek, Bajnaisok vannak túlsúlyban ezen a fórumon, de az látható, hogy egyik-egyik csoport tagjaiból időközönként feltűnően nagy a túlsúly. Eddig ez a liberálisok részéről volt így, aztán a Bajnai-mozgalom alakulása után az ő hívei lettek hatalmas számban jelen az oldalon. Most - talán a nemrég történt izraeli névjegyzékes eset miatt? - jobbikosok vannak "túlerőben" itt.


A válaszadók közül:

Semleges: 4 fő

Jobbik: 6 fő

(Van egy a kettő között, félig-meddig semleges, részben jobbikos)

MSZP-s: 1 fő (Te jó ég! Az ilyen embernek mi kell még az őszödi beszéd, a milliós korrupciós ügyek, a teljes gazdasági csőd és megduplázódó államadósság mellett, hogy kiábránduljanak a pártjukból?)

LMP-s: 1 fő


És ennyi. Elég látványos. Persze ez nem reprezentatív, hiszen tudjuk, hogy mindig a legkisebb csoportok a legaktívabbak. De azért érdekes.


Kedves Kérdező:

Először tisztázd magadban, hogy mi a Te értékrended, majd aszerint válassz, hogy melyik párt képviseli azt leginkább. Ne szavaik alapján, hanem tetteik szerint.

2012. nov. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
8%

" 9 200 000 magyar ember nem rájuk szavaz"


Akkor mi alapján nevezed őket magyarnak?

2012. nov. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
34%

MSZP-s: 1 fő (Te jó ég! Az ilyen embernek mi kell még az őszödi beszéd, a milliós korrupciós ügyek, a teljes gazdasági csőd és megduplázódó államadósság mellett, hogy kiábránduljanak a pártjukból?)


Egyrészről az öszödi beszéd tudod egyáltalán miről szólt? Nem. Na látod ez a gond. A fityisznélk szerintem minden egyes gyűlésen sőt minden egyes privát beszélgetésen fel lehetne venni egy hasonlót mert 10-szer annyit összehazudtak. Az államadósságot meg a fityisznek köszönhetjük az ő dilettán gazdaságpolitikájuk állította olyan pályára a gazdaságot ami ide vezetett. Amikor meg változtatni akart ezen az mszp te meg a surmó férg haverjaid autókat gyújtogattatok meg rendet bontottatok(rémlik még ugye? :)) Amit meg elloptak hát az sehol nicns ahhoz képest amit a fidesz. Kérdezd már meg orsós cigány barátunkat, hogy apuciéknak akik prá éve még a putriban 66-oztak a tesókkal segílyre várva honnan jutott idáig pár év alatt. Elmondom orsós cigó barátunk fillérekért passzolt el állami cégeket apucinak meg a tesóknak a putribú fillérekért. Az államcsőd meg furcsa módon csak azóta fenyeget amióta fityisz van kormányon mert egy szavahihetetlen párt és ezért minden épsezű cég és befektető szedi a sátorfáját innen. Ezért lesz csőd. De nem mondom, hogy elégedett vagyok az mszp-vel, vagy a munkájukkal, de még mindig kissebb rossz mint a fityisz. A ratyi hobbinácikról meg inkább ne is beszéljük. Két értelmes mondatot nem tudnak kinyögni az embereik nem hogy kormányozni. Viccnek is rossz.

2012. nov. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!