Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti melyik pártra fogtok majd...

Ti melyik pártra fogtok majd szavazni?

Figyelt kérdés

Tudom, h nem most van, de azért kíváncsi vagyok.

Az a helyzet, h én leszarom a politikát, és jelenlegi állás szerint valszeg el se megyek szavazni.

De valahogy próbáljatok már meggyőzni, h melyik pártra érdemes szavazni ,és miért lesz nekem az jó?


(20 éves egyetemista fiú)



2012. nov. 27. 16:52
1 2 3 4
 1/35 Komplikato ***** válasza:
41%

Kedves kérdező, aki konkrét, (még) nem létező programok ismerete nélkül megy el szavazni, az megérdemli a sorsát ... legutóbb is mi lett belőle.

Majd ha lesznek elérhető programok és nem ilyen "ahogy Móricka elképzeli" szintűek, akkor majd eldöntöm az alapján és neked is ezt javaslom.

2012. nov. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
95%
mindenesetre nem a FIDESZre
2012. nov. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
47%
Természetesen a Jobbikra.
2012. nov. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
37%
A Jobbikra fogok szavazni, hiszen ilyen ínséges időkben ők az egyetlenek akik képesek és még akarnak is valamit tenni hazánk felemelkedéséért és nem csak azért ülnek ott, hogy a fizetésüket felvegyék.
2012. nov. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
12%
Az egyetlen épkézláb magyar pártra az MSZP-re!!!
2012. nov. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
25%
Magyar ember kizárólag a Jobbikra szavaz. Tehát elég lett volna úgy kiírnod a kérdést, hogy melyik nemzetiséghez tartozol.
2012. nov. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
51%
Semelyikre, elég ergya a mezőny.
2012. nov. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 Ozmium42 ***** válasza:
54%
Semelyikre, mert elítélem mert a jelenlegi rendszert.
2012. nov. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
15%

Magam véleménye szerint tök mindegy,hogy elmegyünk-e szavazni vagy sem. A kezünkbe adták azt az illuziót, mi szerint van jogunk választani sőt szabadunk vagyunk. Elárulom, nem vagyunk szabadok és teljesen mindegy,hogy elmegyünk szavazni, mert a szavazatok már réges rég ott a hatalmasoknál el van döntve , hogy ki kerül be miniszterelnöknek. A politikusok is, ők is csak színészek , bábok. Igazából azokat úgy sem látjuk akik ő felettük állnak. A háttérhatalmat. Kellettek bábok,színészek(politikusok,miniszterelnökök)akik véghez viszik a piszkos munkájukat. Csak színészek. Semmi többek. Tönkreteszik a saját népüket, egy parancsszóra.

Tulajdonképp tőlünk függ az egész rendszer, ha mi nem lennénk a rendszerük nem lenne életképes sem.


NA de, hogy valamit válaszoljak is, ha még is csak elmennék szavazni, akkor a Jobbikra fogok. És ha ez a párt is ugyanolyan kamu lesz, mint ahogy eddig az összes többi párt, akkor vége,részemről. Innentől kezdve vagy felébred a magyar nép, vagy nem, vagy még egyre jobban süllyedünk lefelé, esetleg felemelkedünk- de lássuk be az utóbbit nehezen hiszem, mert ahogy látom a magyar nép még most sem összetartó.

2012. nov. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
45%

Az LMP-re, ha nem csatlakoznak az Együtt2014-hez. Ha igen, nem tudom.


Én azt javaslom, arra szavazz, amelyiknek az elvei a legközelebb állnak hozzád, illetve a neked kedvező döntéseket ígéri. Úgysem lehet mindenkinek kedvezni. Nincs garancia amúgy senkire, de legalább próbálkozol...


(Le lehet pontozni.)

2012. nov. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!