Halálbüntetést vagy a gondolatnélküli szélsőségesek akarnak (ők elvből), vagy azok, akiknek nincs elegendő ismeretük ahhoz, hogy a problémát ésszerűen, jól, gazdaságosan , stb. megoldják. Akinek van áttekintése a dologról, tudja, hogy - biztonsági és gazdasági szempontból - ez a kérdés egyszerűen megoldható. Cserébe nem kell a tévedés óriási felelősségét viselnie. A nagy halálbüntető egy téves végrehajtás után, nyilván szomorú szemmel mondana egy "elnézést" megjegyzést.
2012. nov. 25. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
22/26 anonim válasza:
Örülök, hogy ilyen sokan tekintik az embert közönséges tárgynak, ami egyszerű gazdasági kérdés. Annyit kívánok nekik, egyszer az életben legyen részük abban az élményben, amikor tárgyként kezelik.
2012. nov. 25. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
23/26 anonim válasza:
"Annyit kívánok nekik, egyszer az életben legyen részük abban az élményben, amikor tárgyként kezelik."
Jó, majd ha elvetemült gyilkos leszek, akkor felvállalom, hogy a társadalom egy gazdasági problémát okozó tárgyként kezel. Mindjárt elsírom magam szerencsétlen sorsuk miatt. Van valakinek egy papírzsepije?
2012. nov. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
24/26 anonim válasza:
Én például azért szeretném ha visszavezetnék a halálbüntetést, mert aki embereket öl, azt nem szabad emberek közé engedni. Először Pszichológus szakvéleménye kéne arról hogy az alany bizonyítottan pszichopata. Ez esetén odavezetnék a villamosszékhez, és annyi. Nem kéne többet az adófizetők pénzén eltartani.
2012. nov. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
25/26 anonim válasza:
mert aki embereket öl, azt nem szabad emberek közé engedni.
Mert te tudod,hogy nem önvédelemből,mások védelmében tette?Évekig kínozta családját egy elvetemült,de mikor véletlen megölték az bűn??
2012. nov. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
26/26 anonim válasza:
ma 12:18
Erre találták ki a bíróságot, hogy mérlegeljen. Tudod az emberölésnek vannak fokozatai (önvédelem, erős felindulás, előre kitervelt, aljas indokból stb.). Önvédelemből elkövetett emberölésért nem szoktak senkit kivégezni, még ott sem, ahol létezik halálbüntetés.
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik. Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!