Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért szidják sokan a FIDESZ-t...

Válasz25 kérdése:

Miért szidják sokan a FIDESZ-t és Orbánt?

Figyelt kérdés

2012. okt. 25. 22:26
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
89%

Jé, azt hittem a humor kategóriában van.

Szerinted?

Itt élsz egyáltalán?

2012. okt. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
80%
Szerinted, kérdező?
2012. okt. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
80%

Ma legalább ötször megkérdeztétek már ezt! Nézd vissza a kérdéseket, akkor választ is kapsz.

Nagyon idegesek a Fideszesek!

2012. okt. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
39%

hát szerintem azért, amiért mindig szidják az aktuális kormányt


vannak emberek, akik a saját nyomorukat szeretik más dolgokra fogni, mert úgy könnyebb


háát ez is egy megoldás...

2012. okt. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
26%

1.Azok szidják akik el vannak adósodva és alig marad pénzük.

2.Azok szidják akiket elkapattak az előző kormányok.

3.Azok szidják akik azt hiszik,hogy majd az állam fog nekik finanszírozni munkahelyeket ,ahol toalettkacsákat gyárthatnak amíg a sok toalettkacsa el nem lepi az egész országot.

4.Azok szidják akik különféle okokból elvesztették a munkahelyüket és most van idejük itt lógni és saját magukon kívül másokat okolni.

5.Azok szidják akik amúgy is mindig szidnak mindenkit , mert erre van hajlamuk és ez okoz nekik örömet és elégtételt.

6.Azok szidják akik nosztalgiával gondolnak a kádári időkre.

7.Azok szidják akik fétisiszta vörösök és csakis a szocilaista világot tartják korrektnek.

8.Azok szidják akik sznobságból vagy divatból sem helyeselnek semmit ami felülről ,vagy mástól jön mert ők sokkal okosabbak,amit már az óvónéniük is felfedezett bennük amikor el tudták mondani teljesen egyedül 6 éves korukban az : egy kettő három négy;kicsi kutya hová mégy ...kezdetű versikét.

9.Azok szidják akik saját sikertelenségüket és élhetetlenségüket kényszeresen ki kell vetítsék másra.

10.Azok szidják akik eddig a semmire is kaptak pénzt és most már az alamizsnáért is fel kell emeljék a seggük és arcátlanul megdolgoztatják őket.

11. Azok szidják akik eddig halálos betegnek és munkaképtelennek voltak nyilvántartva és most kiderült ,hogy csak vették a betegnyugdíjazásukat fix összegért anno.

12.Azok szidják akiknek nem jön be frizurája és egyszerűen nem szeretik .Ők ilyen jobbagyféltekés érzelem emberek.De az hogy miről beszél már nem mindig jut el a tudtukig

13. azok szidják akik látják ,hogy itt mindenki szidja és arra kap jó %-okat.

14.Vannak sokan és sokfélék de legtöbben az államcsöcsén potyán nevelt tápos kárdárikusz pitekuszok vagy azok leszármazottai akik szidják. Érvelő embert alig találsz köztük sokkal több csúcsratenyésztett nyafibajnokok.


Bár hangosak és utálatosak,de ne aggódj kedves kérdező, mert SOKKAL TÖBBEN vannak akik nem szidják .

a)Mert dolgoznak és nem érnek rá itt csücsülni .

b)Mert hallgatnak és nincs kedvük vitába szállni ezekkel a szidósakkal.

c)Mert köszönik ,de jól vannak, pedig nekik sem egyerű, de soha nem süllyednének oda ,hogy bárkinek is panaszkodjanak.

2012. okt. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:
50%
' mert tönkreteszi az országot úgy ahogy van, európát fellázítja miközbe a távoli országokkal igyekszik jóban lenni, szinte teljesen elveszi az emberi jogokat, diktatúra van, ha eddig nem vetted volna észre..
2012. okt. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
54%
Elég idióta és beszűkült vagy előttem szóló.
2012. okt. 25. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
69%
Bocsánat, jött még egy komment közben.
2012. okt. 25. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Előttem szóló már kaptad is a zöldet mert ,ez a "tönkreteszi az országot és fellázítja európát" valóban beszűkült látókörre valló túl tág és túl egyszerű fogalmak.Kb mint az aki leírta őket:)

Ilyeneket tud mondania nyuszi is.

2012. okt. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Én voltam a #7 és #8.

A #7-at nem a #6-nak írtam, hanem az #5-nek, csak amikor elkezdtem írni, nem volt még #6-os válasz.

2012. okt. 25. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!