Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért szidják sokan a FIDESZ-t...

Válasz25 kérdése:

Miért szidják sokan a FIDESZ-t és Orbánt?

Figyelt kérdés

2012. okt. 25. 22:26
1 2
 11/20 Komplikato ***** válasza:
44%

Nekem elég rá Matolcsy "privatizációs szakértő" György elvtárs munkássága, különös tekintettel a gazdasági emberkísérletei, amikből eddig előre megjósólhatóan EGY SEM működött.

Hála ténykedésének menekül a tőke, menekülnek a munkaadók a cégek, a vállalkozások és a munkavállalók (gyk. adófizetők) külföldre, a bankok nem adnak hitelt a megmaradt cégek működésére (Gyulai Húskombinát múlt héten nyiffant ki emiatt), mindeközben senkinek nincs lövése miből fogják ekkora hiánnyal fenntartani a nyugdíj és TB rendszert, beleöntöttek 5000 milliárdot az államadósságba úgy, hogy még nőtt is, meg van vagy 1 millió munkanélkülink. Ja és persze pénzhegyeket vontak el iskoláktól, rendőrségtől, BKV-tól, mindenkitől ... hogy aztán az egészet elszabják focistadionokra, mert így logikus.


Ja igen, másik emberkísérletet Hoffmann Rózsika oro ... ööö ... franciatanárnő követte el, végleg szétverve az amúgy is ingatag közoktatást.

2012. okt. 26. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

# 10/11 Időpont tegnap 23:57


aha


:D

Jót írtál és rosszra javítod!

Ejnye.

2012. okt. 26. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
56%

Hujuj... Most annyi helyen tévedsz meg ferdítesz, alkalmazod a költői túlzást, hogy azt sem tudom hol kezdjem.

Az MSZP 8 évig osztogatott, kiszolgáltatta az országot a külföldi tőkének, a hazai kisvállalkozásokat rövid áttétellel semmisítette meg a kiváló magyar bürokratikus járulékpolitikával. Ebben az országban amúgy is büntették, ha valaki sikeres mert lenni a többkulcsos adóval. Szerintem nagyon helyes a munkáltatói járulékcsökkentés és az, hogy mindenkit egyenlő mértékben gombol le állambácsi.

A tőke nem menekül, sőt... 2013tól még kedvezőbb lesz itt foglalkoztatni embereket. A gyulai húskombinát pedig 22 éve vegetált. Az az 5000 milliárd pedig csak 3000 és hetente fogjátok mása, hogy mire is költötték. Mol részvények vagy stadionok, vagy az egy kulcsos adó lyuka a költségvetésben? Döntsétek el mit akartok kamuzni...

A közoktatás pedig tarthatatlan volt a sok állami büfészakossal. Gyurcsány nem merte meglépni(öszödi beszédben említi) Bajnai "válságot kezelt", valakinek meg kellett tennie.

2012. okt. 26. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
61%

Kompli.

Az államadósság az utóbbi félévben 1%-al csökkent.Ami a forint erősödésének tudható be.Az unióban csal Litvánia előz meg minket ebben a tekintetben most.Mert más országokban többnyire nőtt, vagy stagnált.

A gyulai húskombinátot a vezetősége felelőtlen döntései vitték csődbe.Matolcsinak bár én se bírom a búráját, semmi köze hozzá.

Hoffmann néni ténykedéseiről pedig azt tudom mondani ,hogy juthattunk idáig sajnos már az iskolában kell a gyerekeknek megtanítani azt amit otthon kellene 7 éves korukig megtanuljanak a szüleiktől ,mint erkölcstan , hazaszeretet,mit illik és mit nem .Nem tudom de mi annak idején magunktól éreztük ezeket,különösebb erőfeszítés nélkül mert rá voltunk vezetve idejében.Az meg már elképesztő ,hogy az iskolában kell mindennapos tananyagként ráerőszakolva legyen a gyerekere ,hogy emeljék már fel a hájas seggüket és mozogjanak egy kicsit.

2012. okt. 26. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
33%
Jujj de provokáló kérdés! Nosza, ingyen pont. Orbán hülye <- kérem a zöld pacsikat!
2012. okt. 26. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
41%

"Miért szidják sokan a FIDESZ-t és Orbánt?"


Mert okot adott rá hogy szidják, csak nagyvonalakban a teljesség igénye nélkül. Hazudozik, mindent elcsesz,a gazdagokat tömi pénzel, szinte az összes terhet a kisemberekre rakja rá, népbutítással takargatja a hibáit, elherdálta az Ország tartalékait ezzel kiszolgáltatta Magyarországot a nyugati pénzvilágnak, diplomáciai érzéke nulla, uralkodási vágya és önimádata maximális, soroljam még? stb-stb.

2012. okt. 26. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Én pl az egykulcsossal egyetértek.Kis családomban van egy két nagyobbacska családi vállalkozás,abszolút családi,tehát 3-4 ember viszi,nincs alkalmazottak hada százával meg jajj dejó munkahelyet teremtenek.még annak ellenére is hogy sír a szájuk a jelenlegi kormány miatt sokkal jobb körülményke között élnek,mint az átlag.

( Apple telefon mindnekinek,medence,jacuzzi,síelés minden évben nyaralás minden évben 5x,négy öt autó két motor).Ja régebb en mondjuk nem ötször hanem tízszer mentek el nyralni(értsd MSZP-era) Én be vagyok jelentve rendesen,erre az előző kormány elvette a fele fizetésemet és odaadta a ci....nak.

Most felteszem a kérdést kitől kell elvenni?Kitől etikus többet elvenni?Tőlem vagy tőlük?

2012. okt. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
45%

# 6/17 tegnap 23:31


Barátocskám,te egy diktatúrában nem szidhatnád/ócsárolhatnád nyílvánosan a kormányt...már rég dutyiban ülhetnél 1-2 évet...és még szerintem otthon mereszted a komcsi p*csádat!

2012. okt. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
41%
Mert már viszket a lukuk. Már annyira hiányolnak egy olyan böszme vezetőt, aki még jobban eladósítja az országot és eladja a külföldieknek, földjét,gyárát, minbdent ami mozdíható...vagy nem. Azt szeretnék, hogy jobban éljenek, azt, hogy minden "jobban"-t hitelből finanszírozzanak nekik és mikor vissza kellene fizetni akkor vakarhatják csak igazán a lukukat. Így utólag visszagondolva tényleg ildomos lett volna még egyszer MSZP kormányt kapni, megnéztem volna,hogy a saját szarkupacukkal mit kezdenek,mert hogy most a másikat dobálják vele, mint csimpánzok az oroszlánt az biztos. Helyesbítek, csimpánz (mert ők állnak legközelebb emberhez)helyett makákóóóóó!
2012. okt. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Azért mert elégedetlenek az életszínvonalukkal és az ország helyzetével. Általában ezért szokták szidni a kormányt.

És a politikában is megvan az a jelenség, mint a sportban, hogy az egyik csapat szimpatikus, nekik szurkolsz, a másik csapatot utálod. Ha nyer a kedvenc csapatod, akkor örülsz, pedig tudod, hogy a te életed ettől nem fog megváltozni. A politika is ilyen, akárki nyer, attól még nekünk nem lesz lényegesen jobb vagy rosszabb.

2012. okt. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!