Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » "Hogy lopnak mobilt a metrón?...

"Hogy lopnak mobilt a metrón? " Mit szóltok hozzá?


2012. okt. 27. 14:13
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

ez amúgy oktatófilm vagy valós eset?kameráznak csakúgy és éppen történik egy lopás?

mert ez amúgy lopás. mégha kitépik a kezedből a táskádat vagy leszakítják a nyakadból a nyakláncot az is lopás amig az erőszak nem terjed át a személyedre pl ha úgy rántotta volna ki a telefont a kezéből hogy a lány is szorította nagyon és a rántástól leeset volna a székről(pici csúszós mobilnál ez nem jellemző talán a régi féltéglatípusoknál történhetett ilyen)na az lett volna rablás...persze ettől még ronda dolog

2012. okt. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Valós eset. Most olvastam, hogy az a srác, aki levideózta, gyanúsnak találta a tolvaj viselkedését, és ezért kezdte felvenni.
2012. okt. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Na ezért nem veszem elő a telefonot a metróban, vagy ha mégis muszáj akkor megnézem, kik állnak körülöttem. Egyébként csak azt nem értem, hogy ki a fene videózta le? Ha sejtette, hogy mi lesz a vége, akkor meg miért nem tett valami értelmeset?
2012. okt. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

"az a srác, aki levideózta, gyanúsnak találta a tolvaj viselkedését, és ezért kezdte felvenni."


akkor ez a srác egy szemét alak. én lány vagyok, de mégis ha gyanús lett volna, odaültem volna a nő mellé és annyit mondtam volna ,hogy tegye el a telefont, mert mellette áll egy tolvaj.


de nem baj, hadd legyen büszke magára, hogy felvette a videót, remélem, legalább megmutatta a rendőröknek...

2012. okt. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 bumbi02 ***** válasza:
Mindenesetre a rendőrség gyors volt, mert már el is kapták az illetőt.
2012. okt. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

"Most olvastam, hogy az a srác, aki levideózta, gyanúsnak találta a tolvaj viselkedését, és ezért kezdte felvenni."


Nem srác vette fel, hanem két lány. Lehet hallani a kuncogásukat is. Azért vették fel, mert látszott a tolvajon, hogy be van állva, és ezen nevettek.

2012. okt. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Amúgy meg tiszta vicc hogy nekünk kell rettegni hogy jajj mikor fog megtámadni minket ez a korcs söpredék fajta.

Gyáva korcsok csak akkor támadnak ha többen vannak,ha meg a rendőr igazoltat egy szál cigányt akkor fülét-farkát behúzva mondja hogy "Jájj főnök úr"

Amúgy nem tudom meddig tűri a birka magyar hogy büntetlenül megöljék-kirabolják-büdös parasztozzák.

Orbán diktátorunk és az mszp is kijelentette hogy nincs cigánybűnözés(akkor ez is mi volt???)

Amúgy kíváncsi vagyok ha bármely fajvédő politikus szeme láttára vernék agyon a gyerekeit-feleségét akkor mit szólna?

Biztos arra fogná hogy "szegény" korcsok biztos azért ilyenek mert mély szegénységben nőttek fel??

Nagyanyámék 5-en voltak testvérek,nagyon csórók voltak de nem lopták le folyton a falu termését,nem garázdálkodtak,nem köpködtek össze szotyival mindent,nem kerülgette őket a szívbaj a munka hallatán,nem verték agyon az idős embereket 300-400 forintért.

Sehol sem tudnak beilleszkedni lásd(Canada,Franciao,Olaszo.Anglia stb) mindenhonnan elhajtják őket.

Sajnos egyre többször hallok ilyenről. A rendőrök azt mondták egy falun lakó néninek, hogy ha meg akarja előzni a sorozatos lopásokat, akkor ne tartson tyúkot. Szép mi?

Tessék még pár video: http://www.youtube.com/watch?v=peWYEZqTwso

Szerencsétlen gyereknek még a gerince is eltörhetett volna csupán egy 3e Ft-os lejátszóért.

Attól nem fog megoldódni a probléma ha a politikusok nem beszélnek róla sőt még mi vagyunk a mocskos náci rasszista fasiszta magyarok mert merünk szólni.

Büdös korcs az egész fajta

2012. okt. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!