Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ehhez mit szóltok?

Ehhez mit szóltok?

Figyelt kérdés
[link]
2012. okt. 22. 21:33
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
21%
2004es mszp plakát is hasonló volt, mondjunk nemet felirattal ...
2012. okt. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
68%
Jogos! Olyan emberek fognak beleszólni a MI ügyeinkbe, akik alig beszélnek normálisan magyarul...
2012. okt. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
84%

Remélem, hogy ezt a reklámot nem csak itthon terjesztik, hanem a határainkon túl is. De még Amerikában sem ártana.

A mi kárunkra ne szavazzon senki, aki nem itt él!

2012. okt. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
14%
A maszop mindig is értett ahhoz, hogy egymás ellen fordítsa a magyarokat. Emlékezzünk csak a kettős állampolgárság ügyére (a mostani és az az előtti is jó példa).
2012. okt. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
37%
Egyébként az az afrikai ott középen mit keres a képen?
2012. okt. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
97%

"Egyébként az az afrikai ott középen mit keres a képen?

"


Ő is egy határon túli magyar (ma már mindenki annak számít akire a kormány meg az újmagyarok azt mondják).

2012. okt. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

Megjegyzem én is maximálisan egyetértek a képpel, pedig még a gondolata is riaszt annak, hogy valaha is maszopos legyek.

Szimplán én is úgy gondolom, hogy akkor legyen a szeretett határon túliaknak beleszólásuk az ország ügyeibe, ha itt laknak, ide adóznak, itt dolgoznak, stb. Ezek közül egyik sem valósul meg.

Azzal pedig nem megyünk messzire, hogy azon siránkozunk, hogy majd' 90 éve a csúnya rossz gonosz bácsik elcsatolták őket...

Én sem szavazhatok Romániában Szlovákiában, pedig hát nem is olyan rég még egy ország voltunk nem?

Sőt, magyarigazolványt sem kapok, pedig világ életemben magyar voltam...

2012. okt. 22. 22:28
 8/28 anonim ***** válasza:
47%

"Egyébként az az afrikai ott középen mit keres a képen?"


Az egy elfajzott kongói ősmagyar aki majd megszavazza az adóemelésed. :)

2012. okt. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
95%
Na mi van magyar már újabban csak fehér bőrű lehet? mi ez a kettős mérce már megint?
2012. okt. 22. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
62%

Én személy szerint kétlem hogy a "külhoni magyar testvéreink" különösebben befolyásolnák a szavazatok végleges alakulását.


"Nem biztos hogy a távolból tisztán látjátok a helyzetünket"...mondja ezt az itthon megvezetett birka nép.

2012. okt. 23. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!