Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ehhez mit szóltok?

Ehhez mit szóltok?

Figyelt kérdés
[link]
2012. okt. 22. 21:33
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%
Jogos.
2012. okt. 23. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
52%

""Nem biztos hogy a távolból tisztán látjátok a helyzetünket"...mondja ezt az itthon megvezetett birka nép."


Akartam epp irni, hogy ezek a tisztanlatok azok, akik egy programnelkuli partra szavazva biakocsekket allitottak ki 2010-ben? Vagy azok a tisztanlatok, akok Gyurcsanyt 2006-ban ujravalsztottak?


Amugy szamomra ez nyilvanvalo, hogy ott szavazok, ahol adozok.

2012. okt. 23. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
31%

A társaság bármelyik tagjának fizetek minden egyes kimondott magyar szóért egymillió forintot.


Azaz Gagyi! Üvölt a képről, hogy egyik sem magyar. Nem csak a fekusz miatt, meg a szétfotosoppolt fogak miatt.

2012. okt. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
76%

"Azaz Gagyi! Üvölt a képről, hogy egyik sem magyar. Nem csak a fekusz miatt, meg a szétfotosoppolt fogak miatt."


Hát tényleg nem egy Maunika só.

2012. okt. 23. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
18%
"Azaz Gagyi! Üvölt a képről, hogy egyik sem magyar."...mivel ez leginkább egy propagandakép, uszítás a célja.
2012. okt. 23. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
55%

"mivel ez leginkább egy propagandakép, uszítás a célja."


Mint a határon túli emberek szentté avatásának és jogtalan jogok felruházásának.

2012. okt. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

Sok imserősöm akik külföldre költöztek ... sokkal tisztábban látják a dolgokat józan paraszti ésszel! én is voltam külföldön akkor döbbentem rá, jé máshol is válság van, máshol is korruptak az emberek, máshol is szeretik a hazájukat még se nacionalisták :O stb stb ....

Helyi média nagyon egysíkú, naponta bevághatnának az összeállításba mi történik a világban és az euban ... de semmi, max azt h. görögök hitelt vettek fel és h. megszorítják ,de arra nem fordít energiát h. mit jelent a megszorítás ott és h. miért jobb az a magszorítás mint a matolcsy féle!

2012. okt. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
57%

Én nem sajnálom a külhöni magyarjainktól (akik az egyik válaszoló válaszával ellentétben szebben beszélnek magyarul, mint mi itthoniak) az állampolgárságot, de szavazati jogot nem adnék nekik, mivel ha mi meg is vagyunk vezetve akkor se ők döntseneke a mi sorsunkról.

Persze a fidesztől ne várjunk mást, minthogy megadja nekik a szavazati jogot hiszen nagy részük fidesz voksot fog leadni.

2012. okt. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
29%

" szebben beszélnek magyarul, mint mi itthoniak)"


Azért mert tájszólásnak tituláljuk a dödögést meg a leharapott szóvégeket még egyáltalán nem beszélnek szépen. Ha én így szólaltam volna meg a suliban annak idején, ahogyan ők, akkor szakemberhez küldtek volna.

2012. okt. 25. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

kedves hazánkban lakó honfitársak:


külföldön élő hazánkfiaként mondhatom, hogy nagyon sok külföldön élő nem megy el szavazni, ahogy én sem, mivel általában csak a fővárosokban szavazhatnak, előre bejelentve, hogy ott fognak, s egyszerűen azért az egy szavazatért nem érdemes irreális távolságokat utazgatni.


Nem fogok se repülőjegyet, se egyéb jegyet venni azért, hogy elmenjen egy egész napom azzal, hogy 0.0005 százalékkal emeljem egy párt esélyét.

2012. okt. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!