Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok, hogy újra emelni...

Mit szóltok, hogy újra emelni akarják a BKV-jegyek árát?

Figyelt kérdés
Javaslom Vitézy "úr"-nak, hogy éljen egy hónapig 100 ezer forintból, és vegye meg a bérletet 10 ezerért, aztán döntse el, hogy drága-e. Lassan mi vagyunk Európa legalja, de a jegyek nálunk a legdrágábbak! Mit képzelnek ezek? Persze őket nem érinti, mert életükben nem utaztak tömegközlekedéssel! Fel vagyok háborodva!
2012. okt. 25. 17:32
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
18%
Mégiscsak csődközelben vannak a nyomorultak 10ből 8 ember ember (akár 100%-os) kedvezménnyel utazik a maradék meg bliccel. Szinte kizárólag állami dotációból egy közlekedési vállalatot sem lehet fenntartani.
2012. okt. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:

"Az utóbbi néhány év alatt majdnem hatodával csökkent reálértéken a BKV-jegyek ára, és ez nem folytatódhat hosszú távon - mondta Vitézy Dávid, a Budapesti Közlekedési Központ (BKK) vezetője a Kossuth Rádiónak. Így nem valószínű, hogy a BKV jövőre is az idei szinten tudja tartani a jegy- és a bérletárakat - tette hozzá Vitézy Dávid."


Hát a jó anyjukat, azzal ki törődik hogy nem tudják az emberek kifizetni, mert olyan kevés a fizetés?


Egyébként ezzel csak azt érik el, hogy még többen blicceljenek.

2012. okt. 25. 17:41
 3/37 A kérdező kommentje:
Érdekes, több milliós jutalmakra mindig van pénz!
2012. okt. 25. 17:42
 4/37 anonim ***** válasza:
100%
újra? évek óta nincs emelve.
2012. okt. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
100%

Törődnek az egészségünkkel.

Többet fogunk gyalogolni és bicajozni.


Amúgy a jó k. mamájukat!

2012. okt. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
100%

Én kb félévente járok fel a nagy faluba. De akkor csak helyi közlekedéssel több pénzt elköltök, mint itthon egész évben. Egyébként pesti ismerőseim általában nem jegyet vesznek(bolond is aki jegyet vesz) hanem bérletet. Ha ki van használva a bérlet és minden nap utaznak vele akkor megéri és viszonylag nem is drága. Mert azért valljuk be, hogy akár 2-3 nap alatt is megtérül az az ár. (mikor ismerősöknél vagyok általában heti jegyet veszek és az első napon megtérül mármint olcsóbb íg mintha akár csak 1 napot fizettem volna jegyekből)

De azért mégis pofátlanság azokat "büntetni" akik megveszik a jegyet és hasznáják is. Akik meg bliccelnek azok vagy lebukna kvagy nem. Szerintem őket kellene jobban kiszűrni és nagyobb mértékben büntetni. Sokkal több pénz bejönne belőle és nem azokon behajtani akik alapból fizetnek érte.

2012. okt. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
100%

"újra? évek óta nincs emelve."


Pont, mint a fizetés.

2012. okt. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
100%
10ezer felett nem adok ki érte!Ez a havi 9800Ft épp a lélekhatáron van.
2012. okt. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
100%
Eddig néha vettem jegyet, ezentúl mindig külföldi leszek :D
2012. okt. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
48%
Bászki , de az üzemanyagok árát nem mi emeljük! Meg a sofőrök bérét sem nyomhatjuk a béka segge alá! Amúgy nem kell velünk utazni! Járjatok gyalog, egészséges! Ti pestiek, budaiak, ne rinyéljatok, minden sarkon van magálló! No meg ott van a taxi, hátha olcsóbb! Orbánt ingyen viszik, meg a többi sz.házit, ja, hogy a ti pénzeteken? Akkor most ki a szemét?
2012. okt. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!