Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » "Hogy lopnak mobilt a metrón?...

"Hogy lopnak mobilt a metrón? " Mit szóltok hozzá?


2012. okt. 27. 14:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%
erre miért kellett egy új kérdést nyitni? tegnap már volt
2012. okt. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Mit szólnánk? Ez sajnos évek óta így megy. Csak most valaki lekamerázta és hüledezik mindenki. A metrósoknak rég ki van adva, hogy ha a záródás közben hirtelen kiugrik valaki, vissza kell nyitni az ajtót.

De ha AVR-rel megy, az sem megy olyan gyorsan, mert a zárt ajtókra megjön a zöldhurok és automatán kezdi a vontatást. Mire újra engedi visszanyitni a patkány féreg már eloldalgott...

2012. okt. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
25%
Mellesleg ez nem lopás hanem rablás hiszen a kezéből vette ki.
2012. okt. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez jogilag lopás, rablás akkor lenne ha megfenyegetné és így venné el.
2012. okt. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

ez az egész addig, amíg a magyarok nem tanulják meg közösen megvédeni magukat, amíg mindenki lapul és sunnyog nem lesz jobb. a járókelők símán végignéznek ennél cifrábbakat is.

el kell venni a cigányok kedvét az ilyesmitől. egy bűnöző, mosdatlan semmirekellő kisebbség terrorizálja a népet és ezt mindenki hagyja. nem az ország, az állam törvényeit tartják magukra nézve kötelezőnek, úgy érzik ezeken kívül vagy ezek felett állnak, de gondolom a romani krist éppúgy semmibe veszik. identitászavaros, gonosz emberek. elképesztően nagy tehetségük van a lopáshoz, a rabláshoz, mások megkárosításához és a közös tulajdon tönkretételéhez.

majomgárdás masírozással ez nem lesz jobb és a helyzet tarthatatlan, nemhogy megoldani, de mérsékelni sem lehet demokratikus, jogállami eszközökkel. kár mindenféle romaintegrációért, minek, hova, kidobott pénz! hiába vannak mindenféle cigányvédők, ez a civilizálatlan és ocsmány, gyűlölködő viselkedésük mindenkiben undort kelt. álságos dolog csak cigánybűnözésről beszélni. az egész cigányság a probléma. a mi hibánk, hogy hagyjuk ezt.

2012. okt. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Rablás


321. § (1) Aki idegen dolgot jogtalan eltulajdonítás végett úgy vesz el mástól,


hogy evégből valaki ellen erőszakot


avagy élet vagy testi épség elleni közvetlen fenyegetést alkalmaz,


illetőleg valakit öntudatlan vagy védekezésre képtelen állapotba helyez,


bűntettet követ el

2012. okt. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
316. § (1) Aki idegen dolgot mástól azért vesz el, hogy azt jogtalanul eltulajdonítsa, lopást követ el.
2012. okt. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

5-ös, de mit tehet az átlagember, pl. egy kistermetú nő, mint én? erőszakkal egyébként sem lehet semmit megoldani


ma pl. reggel álltam a megállóban, esett az eső

egy roma pár odébb cigizett, de nem volt persze ernyőjük, áztak, ezért bejöttek a cigivel a tető alá, persze, hogy arrébb kelltt húzódnunk, mert büdös volt -ráadásul az már a megállónak számít, tehát 50 ezer forintla lehetne büntetni őket. de ki? senki sincs ott, hogy ellenőrizze

és: szóltam volna nekik? ha szépen ,udvariasan mondom, akkor is lehet, hogy pofán vágnak....mert megtehetik. mégis ők a szegény üldözöttek, elnyomottak

2012. okt. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%
Emberek! A kézből kivenni az nem erőszakos? Valakinek a kezéből kivenni az rablás!
2012. okt. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Érdekes volt, én még nem láttam ezt. Én eleve sokkal óvatosabb vagyok, sose mutogatom így az értékeimet, a pénzemet nyilvánosan, és az 500 Ft-ot érő mobilomra se hiszem, hogy nagyon fájna valakinek a foga. Ennek ellenére borzasztó, hogy ilyenek vannak. Fel kell rá készülni, oda kell figyelni. Mást nem tehetünk.
2012. okt. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!