Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért erőszakoljákaz iskolákba...

Miért erőszakoljákaz iskolákban a sportot?

Figyelt kérdés

Lehet hogy nem a mozgás a lényeg hanem a lehúzás?

1,Tornaterem építés

2,torna feszerelés vásárlás(esetleg előirt minőség véletlen egy fityesz közeli cég gyártmánya.)

3,Ál bajnokságok(az egésznek az igazolására)

stb



2012. szept. 19. 20:33
1 2 3 4
 21/36 A kérdező kommentje:
Én 4 évig kajakoztam igaz túra szakosztályba de nem volt edző és önként csináltam nem erőszakra mint a tornaórát ahol két csapat kosarazott a többi meg nézte.Én ebből kifolyólag ellenzem is az erőszakolt sportolást.
2012. szept. 20. 21:05
 22/36 anonim ***** válasza:
SZerintem a legnagyobb probléma nem magával a tesiórával van, hanem a korlátolt lehetőségekkel és a tanárok hozzáállásával.
2012. szept. 21. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:

Még ha csak a tesi órák száma nőne csak. DE erőteljesen csökken az értelmes órák száma. A magyar, a matek, az irodalom, a történelem, ezt öreg tanárok szájából hallottam. Nem is tudnak már helyesen se írni, meghalnak ha dolgozatnál nem lehet számológépet használni. Ennyire biorobotokat akarnak nevelni?

Nem lehet kezelni a sok h*lye kölköt, úgy küldik fel őket óvodából hogy köszönni nem bír meg ordítozva kurv**nyázza a tanárt. Régen a legpofátlanabb kölök kapott egy fülest és 4 évig csöndbe volt az osztály, most meg a szülőkkel karöltve verik a tanárt. Szegények meg annyira le vannak terhelve a szorzótáblával 4.-esen, hogy verekedni is alig van kedvük meg "Fészbúkozni". Érdekes hogy pl kínában tudnak tizen órákat tanulni, meg világ színvonalon szerepelni. [link]

2012. szept. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
Aki meg focizni akar, az megteheti szünetben, szakkörön, bárhol, bármikor.
2012. szept. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
Én támogatom az ötletet sok gyereknek nincs más lehetősége a sportolásra. Nincs közösség vagy pálya, akkor nehéz önerőből tizenévesen sportolást megszeretni!
2012. szept. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
25: Nem az ötlettel van a baj, hanem a megvalósítás mikéntjével. Mert ebben a formában pont a kitűzött célt (mozgás megszerettetése, egészségesebb fiatalok nevelése) nem éri el.
2012. szept. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 mustafa33 ***** válasza:
Mikor basketbal mániás tornatanárunk volt, egész évben mindenkinek kosarazni kellet, mikor röplabdás akkor egész évben mindenki volejbalozott, mikor gimnasztikás, akkor a szereken kínoztak. Pedig a helyes az lenne, ha mindenki azt sportolná amihez konyít, vagy mindenből egy kicsit. De mi a csudának kellet kényszeríteni azt a csajt kötélre mászni, aki amiatt már 30 éve kerekesszékben van?
2012. szept. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 mustafa33 ***** válasza:
90%
lehet hogy sértő vélemény, de sztem tornatanárnak az megy aki minden áron diplomás akar lenni, de tök hülye a tudományhoz.
2012. szept. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
A gondok ott kezdődnek, hogy a szülők nem szoktatják rá a gyerekeket a mozgásra! Velem, ahogy elkezdtem járni, napi szinten sétált anyukám, aztán pedig szintén minden egyes napon mentünk bringázni. Később elküldtek vízilabdára, mert hátproblémáim voltak. Így most 21 évesen egy teljesen kifejlett nő vagyok, ellenben azokkal a társaimmal, akik hájasak, vagy görnyedtek. Soha nem szerettem azokat az osztálytársakat, akik csak nyafogtak meg pukkadoztak torna órán. Még annyira sem voltak képesek, hogy akkor mozogjanak, ha már otthon, vagy más sportklubban nem tették. A mozgás nagyon is fontos. Az ember agya nem regenerálódik, ha nem mozgunk. Kitisztul az ember feje, legyen az bármilyen mozgásforma. Nálunk sem bűzlött senki tesi után, aki használt dezodort, úgyhogy ez nem kifogás. A másik dolog pedig, millió olyan kérdést lehet itt olvasni, ahol fiúk és lányok egyaránt nyafognak, hogy túl kövérek, túl soványak, hajlottak, stb. és hogy nem kellenek senkinek. Főleg a fiúktól olvasni ezt. Csodálkoznak? 21/n.
2012. okt. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
nahát, micsoda meglepetés, egy teljesen kifejlett nő is posztolt erre a fórumra! ritka manapság az ilyen! és még az agya is regenerálódik!
2012. okt. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!