Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi alapján értékelitek hasznos...

Mi alapján értékelitek hasznosnak, félig hasznosnak és nem hasznosnak a válaszokat? Számít-e és mennyire a politikai nézetkülönbségetek?

Figyelt kérdés
2012. szept. 12. 10:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Az esztelen pontozásokat itt nem érdemes figyelembe venni.

Láttam már jobbnál jobb válaszokat, szinte 0%-al.

Van úgy, hogy csak a nicknév miatt kap valaki lepontozást, lásd Bumbi02-öt. Nekem más a politikai nézetem, mint az övé, de attól még vannak hasznos válaszai.

2012. szept. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
98%

Félig hasznosat nem szoktam nyomni, annak semmi értelme szerintem.


Más nézetű embert nem szoktam felpontozni, hacsak nem valami egészen zseniális gondolatot fogalmaz meg (előfordult már!). Viszont lepontozni sem szoktam, ha kultúrált formában, értelmes mondatokban mond véleményt.


Felpontozni inkább azokat szoktam, akikkel egy véleményen vagyok ÉS még nagyon értelmesen is érvelnek.


Mindez nemcsak politikai, hanem minden más kérdésre is igaz.

2012. szept. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
94%

Én olyan válaszokat szoktam lepontozni, amik nagyon nem a kérdésre vonatkoznak, és még különösebb mondanivalójuk sincs. Talán szégyen, de néha olyanokat is, amik túl szélsőségesek vagy trágárak az én ízlésemnek. (Merthogy nem hasznos terjesztein.)


De általában úgy látom, hogy a 'tetszik - nem tetszik' elv alapján bökik a szines kezeket. A hasznossági százalékból meg inkább az derül ki, kik olvasták. :)

2012. szept. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

"Számít-e és mennyire a politikai nézetkülönbségetek?"


Ebben a topikban számít. Nagyon. :(

2012. szept. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez jó! :DDD

Már 37%, az se semmi! :))

(Én direkt nem nyomtam rá semmit.)


Amúgy viccen kívül, 11:16 nagyon rátapintott a lényegre, bár első olvasásra haszontalannak tűnik a válasza. Gyakorlatilag meg is válaszolta a főkérdést. :)

2012. szept. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
87%
Politikai nézet szerint pontoznak itt, és kövezzetek meg, de ez jogos is. Ha én olyan véleményen vagyok, mint xy párt, akkor úgy gondolom, hogy az ő ötletei a jók, hasznosak, nem pedig a vele szöges ellentétben álló yx párté.
2012. szept. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

"de ez jogos is"


Én úgy mondanám, hogy teljesen érthető. Jogosnak azért nem nevezném, mert ha valaki a másik oldalon áll, attól még lehet hasznos a válasza.

Tegyük fel, hogy a "mivel húzzam meg a csavart" kérdésre a sufnituning párttól valaki azt írja, hogy bármilyen, arra alkalmas eszközzel. A szakember párt oldaláról meg valaki azt írja, hogy megfelelő csavarhúzóval, és egyúttal lepontozza a "bármilyen eszközzel" választ, pedig az is hasznos a kérdező szempontjából, még ha a szakember másként is gondolja.

Arra akarok kilukadni, hogy a másik oldal válasza is lehet hasznos akkor is, ha mi teljesen elvetnénk. Ugyanis ahány ember annyi féle.


(Most egy kicsit álszent voltam, mert sajnos én is jattolok néha a piros manccsal, mikor nem kellene.)

2012. szept. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
82%

Pontosan az a gond amikor bűzlik az ideológiától.

Még ha logikus is a válasz de teli van ideológiai tartalmakkal, akkor is lepontozom.


Mi nem vagyunk politikusok hogy úgy károgjunk mint ők, nekünk elég lenne gondolkodni és nem kell a választói kegyet "kiérdemelni"!

2012. szept. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
71%

A 11:11-es válaszban például mi nem volt hasznos? Nem a kérdésre válaszoltam benne? :)


(Na ezt lehet lepontozni, ez tényleg nem hasznos.)

2012. szept. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Ha a válasz nem a kérdésre adott válasz, hanem mást vet föl, ám hasznos ismeretet ad, akkor hogyan értékelitek?


Én ilyenkor a "félig hasznos" felé hajlok..

2012. szept. 13. 07:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!