Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy lehet még BÁRKI is...

Hogy lehet még BÁRKI is Fideszes mindezek után?

Figyelt kérdés
Fideszesek! Legalább egy érvet mondjatok, hogy miért támogattok egy ilyen logikátlan döntéseket és felesleges törvényeket és adókat bevezető, pénzszóró enyhén diktatórikus, gőgös pártot. Nem kívánom vissza az mszp-t, de ennyire rosszak még ők sem voltak! És most ne érveljetek azzal, hogy azért kellenek például az adók, hogy az a mszp által fölhalmozott adósságot csökkentsék mert nem így van! Elszórják a pénzt stadionokra meg 200 milliós(!!!) weblapokra! Matolcsyról meg Hoffmanról már nem is beszélve... A fidesz a legnagyobb rossz! Egyik pártot sem szeretem túlságosan, de már inkább mondjuk az LMP vagy akár a Jobbik. Szóval kérdem én: Milyen indokkal szavaztok a Fideszre??

2012. aug. 31. 19:43
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
52%

20-as!

Szerintem te nem tudod mit beszélsz! Vagy vicc volt?

Vagy szerinted Mo-on is munkatáborba kéne küldeni azt az olimpikont, aki csak negyedik lett? Hüm?

(ez csak egy példa Észak koreáról...)

2012. aug. 31. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 Pro Patria ***** válasza:
51%

Kedves legutóbbi válaszoló: nem, ő se tudja, miket beszél, csak olyan jó köpködni, szidni, és folyton sírni, hogy rossz, rossz, ennyire sose volt, éhen fogunk halni maholnap.

Mindezt internethozzáférssel, meleg étellel a hasában, és légkondis szobájában...

Az ilyenek szerint már 20 éve is a szakadék szélén álltunk, és azóta is folyamatosan a világvégét jövendölik.


----------------


Kedves Kérdező! Tekints el attól, hogy kimásoljam:

http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__310..

2012. szept. 1. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
58%

ProPatria, a linkelt kérdésnél eszméletlen hülyeségeket beszélsz. Pl. nem 90%-a megy a magyar költségvetésnek adóságszolgálatra, hanem 6 (hat!).


Más kérdésnél is megfigyeltem már, hogy ostobaságok elképesztő özönével próbálod lehengerelni a többieket. Mi a fenére jó ez? Mert ha pl. komolyan azt hiszed, hogy - ahogy írod - a Fidesz támogatja a kultúrát, akkor érdeklődj néhány kulturális intézménynél arról, mi a helyzet. Javaslom pl. a Nemzeti Múzeumot. Csak menj be, és kérdezz meg egy random dolgozót, mit tesz a kormány a magyar kultúráért. Ő meg fogja mondani neked.

2012. szept. 1. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
Pro Patria: Igen, elolvastam amiket írtál, de te vajon elolvastad amit én írtam a kérdés leírásba? Oké, lehet hogy van pár jó ötletük, de még ezekkel együtt is kártékonyabbak még az mszp-nél is.
2012. szept. 1. 02:15
 25/26 anonim ***** válasza:
62%
Mára az Orbán vezette Fidesz kormány Ország Világ előtt bebizonyította hogy milyen erkölcstelen-hazug és hogy mennyire alkalmatlan Magyarország kormányzására. Ezt elcsesztétek Viktor rendesen szégyelljétek magatokat!!!!! http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=caSxp..
2012. szept. 1. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
31%
Egyetértek az előttem szólóval.
2012. szept. 1. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!