Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy lehet még BÁRKI is...

Hogy lehet még BÁRKI is Fideszes mindezek után?

Figyelt kérdés
Fideszesek! Legalább egy érvet mondjatok, hogy miért támogattok egy ilyen logikátlan döntéseket és felesleges törvényeket és adókat bevezető, pénzszóró enyhén diktatórikus, gőgös pártot. Nem kívánom vissza az mszp-t, de ennyire rosszak még ők sem voltak! És most ne érveljetek azzal, hogy azért kellenek például az adók, hogy az a mszp által fölhalmozott adósságot csökkentsék mert nem így van! Elszórják a pénzt stadionokra meg 200 milliós(!!!) weblapokra! Matolcsyról meg Hoffmanról már nem is beszélve... A fidesz a legnagyobb rossz! Egyik pártot sem szeretem túlságosan, de már inkább mondjuk az LMP vagy akár a Jobbik. Szóval kérdem én: Milyen indokkal szavaztok a Fideszre??

2012. aug. 31. 19:43
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
71%
Bocs nem vagyok fideszes. Utálom a fideSS-t. Annál még az MSZP is jobb volt. Viszont volna egy kérdésem bocs az offért. A Jobbik - Magyarországért Mozgalom mivel tud többet a Fidesz - Magyar Polgári Szövetségnél?
2012. aug. 31. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
2012. aug. 31. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Nem tudom, de ennél már nehezen van lejjebb, és legalább lenne egy kis változatosság, vagyis nem "kétpárti diktatúra" (értsd: mszp-fidesz) lenne évről évre.
2012. aug. 31. 19:50
 4/26 anonim ***** válasza:
64%
azért állnak annyian a fidesz mellett, mert úgy gondolják hogy a fidesz a legkisebb rossz
2012. aug. 31. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
46%

"Elszórják a pénzt stadionokra meg 200 milliós(!!!) weblapokra! "


Az milyen? Egy weblap abból áll, hogy leül egy majom és megcsinálja. Még ha óránként háromezret is fizetsz neki akkor sem jön ki sehogy.

2012. aug. 31. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
26%

"A Jobbik - Magyarországért Mozgalom mivel tud többet a Fidesz - Magyar Polgári Szövetségnél?"


Tulajdonképpen mindennel.

2012. aug. 31. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

ma 19:50


Szerintem pont hogy a legnagyobb.

2012. aug. 31. 19:54
 8/26 A kérdező kommentje:

ma 19:51


Épp ez az! Csak ugye kell a munka a barátoknak meg a rokonoknak, nehogy már tisztességesen kelljen pénzt keresni "szegénykéimnek".

2012. aug. 31. 19:56
 9/26 anonim ***** válasza:
53%
Hogy lehet bárki is MSZP-s, Fideszes, SZDSZ-es vagy MDF-es ezek után???
2012. aug. 31. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
69%

"azért állnak annyian a fidesz mellett, mert úgy gondolják hogy a fidesz a legkisebb rossz"


A fidesznél nagyobb rossz nincsen.

2012. aug. 31. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!