Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy lehet még BÁRKI is...

Hogy lehet még BÁRKI is Fideszes mindezek után?

Figyelt kérdés
Fideszesek! Legalább egy érvet mondjatok, hogy miért támogattok egy ilyen logikátlan döntéseket és felesleges törvényeket és adókat bevezető, pénzszóró enyhén diktatórikus, gőgös pártot. Nem kívánom vissza az mszp-t, de ennyire rosszak még ők sem voltak! És most ne érveljetek azzal, hogy azért kellenek például az adók, hogy az a mszp által fölhalmozott adósságot csökkentsék mert nem így van! Elszórják a pénzt stadionokra meg 200 milliós(!!!) weblapokra! Matolcsyról meg Hoffmanról már nem is beszélve... A fidesz a legnagyobb rossz! Egyik pártot sem szeretem túlságosan, de már inkább mondjuk az LMP vagy akár a Jobbik. Szóval kérdem én: Milyen indokkal szavaztok a Fideszre??

2012. aug. 31. 19:43
1 2 3
 11/26 rémuralom ***** válasza:
25%
Hogy lehet valaki úgy egyáltalán fideszes, MSZP-s, jobbikos, LMP-s, munkáspárti, kétfarkúkutyapártos stb.? Mert ha tag, az más kérdés. De attól, hogy legutóbb rájuk szavaztál, már fideszes is leszel?
2012. aug. 31. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
65%
Aki ezek után a Fideszre szavaz attól más aljasság is kitelik.
2012. aug. 31. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
92%

Csak annyi hogy összes eljátszotta magát!

Volt nekik 20 év,és mindegyiknek volt,többször is ideje,

hogy talán Országgal is törődjön.

Most nagy szarban vagyunk,és szar már Ránk is csapódik!

Köszönet Orbán-és udvartartásának!

Ja hatalmi mánia..Talán Napóleon-komplexus!!

Történelem..nálunk Rákosi Mátyás!

?????????!!!!!!!!!!!!!!!!

2012. aug. 31. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
48%

Én sem húzok egyik párt felé sem.

De akiktől a leginkább elhúzok:MSZP,LMP--vicc kategória.

2012. aug. 31. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
58%
Én meg aztmondom hogy adok egy esélyt az MSZP nek. Remélem hogy tanultak a hibáikból és megtudnak tisztulni, újulni.
2012. aug. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
96%
Aki Fidesz párti, csak azért lehet, mert egyetért a Fidesz döntéseivel. Bármi legyen az. Ez olyan, mint az elvakult szerelem. Bedumálja magának a csaj, hogy megérdemelte, hogy megverjék, és a férfinak igaza van. És ezt nem csak mondja, hanem így is érzi. Ennyi.
2012. aug. 31. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
82%

Nem tudom, de ennél már nehezen van lejjebb, és legalább lenne egy kis változatosság, vagyis nem "kétpárti diktatúra" (értsd: mszp-fidesz) lenne évről évre.

A nyilas rémuralom mennyivel jobb? [link] ezt mindenképp olvasd el.

2012. aug. 31. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
6%
Gőgös?Na az az mszp volt...A Fidesz a kisebb rossz!
2012. aug. 31. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
87%
Nem szeretjük a MSZPt, viszont ettől a Fidesz még jobb nem lett.
2012. aug. 31. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
87%

"A Fidesz a kisebb rossz!"


A Fidesz a világon létező legnagyobb rossz. Akkor már inkább uralkodjon rajtunk Kim Dzsongun, mert ennél még ő is jobb.

2012. aug. 31. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!