Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fidesz drogpolitika. Nah...

Fidesz drogpolitika. Nah ebben mennyi logika van?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Most nem azért, de még a fű ellenzői is beláthatnák hogy ennek nagyon nincs értelme.



2012. aug. 18. 14:47
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
51%

farikcsaaa:


A fű és a bárminemű alkohol között az a különbség ,hogy az alkoholt nem feltétlenül a módosult tudatállapot(részegség) kedvéért isszuk míg a füvet csak az eufórikus állapot elérése érdekében szívjuk illetve pár lúzer így próbál barátokat szerezni.


egy másik témát felvetve:

Betépve bármilyen következmény nélkül lehet vezetni,ellenben részegen szigorúan tilos.

Mivel nincs retorzió a sok fiatal bevállalja tök beállva a vezetést aminek nem feltétlenül lesz jó vége.

2012. aug. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
Ezeket aláírom valamennyire :)
2012. aug. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
36%

"mert a mafiáknak nincs benne a keze így is mindenben..

hollandiában tolerálva van, a bünözési ráta az elmúlt 20 évben nagy mértékben csökkent, a fiatalok közül nem lett több keménydrogos se az idősebbik korosztálynál. 8 börtönt zártak be 3 éve. A bünözési arány minden évben csökken (egyedül a világon itt)."


Natúr hülyeség. Hollandiának még mindig kirívóan magas a bűnözési rátája az EU-n belül.

2012. aug. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:

[link]


"okay"

2012. aug. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 Pro Patria ***** válasza:
18%

Eleve, nem értem ezt a vitát. Mégis minek kellene egy teljesen hasztalan, veszélyes dolgot legalizálni? Itt mindenki "érintett a témában" (hogy finoman fejezzem ki magamat), hogy ennyire kikelnek magukból sokan a fű jó voltáért, és legalizálásáért...?


Kedves Kérdező!


"De ez fű, nem pedig heroin meg más ilyen szintetikus drogok! Kevésbé káros mint az alkohol."

- Bolondság. 3 deci bortól még senki nem rúgott be, sőt, kifejezetten egészséges. Egy füves cigitől viszont beáll az ember, láttam már ilyet.

Ha heti 3x megiszol egy pohár bort, nem leszel függő. Ha heti 3x elszívsz egy füves cigit, heteken belül függő leszel.


"Gondolj bele, átadsz egy haverodnak egy füves cigit, csak azért hogy kicsit lazuljatok és ezért bezárnának két évre."

- Kétévente egyszer választható orvosi kezelés helyette.


"Két év az életedből, csak mert lazulni akartatok."

- Én olyan jól tudok lazulni Ákost hallgatva. Sosem kellett hozzá "vicces cigi". Másnak miért kell olyan elengedhetetlenül?


Ez a millás plakát meg egy vicc. A facebook-on Petőfi arcát profilképnek használva fitymálták le a trianoni megemlékezést...

Meg Dopeman köztársasági elnöknek? Egymillióan? Százezren is alig vannak.:)


A kép pedig úgy, ahogy van, hülyeség. Az otthoni pálinkafőzést legalizálták, de az alkoholfogyasztás ugyanúgy 18. évtől engedélyezett. Akkor miről beszélünk?

Aki pedig hozzá akart jutni, az eddig is megoldotta.


--------------


Kedves 70%-os!


"Amilyen törvények születnek itt nem csoda ,hogy lassan az emberek már nem csak a megélhetés miatt akarnak elmenekülni innen"

- Még jó hogy nem azt mondod, hogy a füves cigi tiltásáért mennek külföldre az emberek...:)


"milliószór belett már bizonyitva ,hogy nem ártalmas és szinte csak jó tulajdonságai vannak"

- Nem is értem, eddig hogyan maradt fenn az emberiség nélküle!

Mint Bödőcs Tibor, aki egy hollandiai tüntetésről mondta, mikor az emberek a varázsgomba betiltásakor olyan transzparensekkel jártak: "mi lesz a következő, a kenyér?!":D


--------------


Kedves farikcsaaa!


"Ja,és az alkohol agysejt pusztító szemben a fűvel."

- Nem az. A tévhit, amire ezt alapozták, onnan ered, hogy egy kutató tiszta(!) alkoholt csepegtetett közvetlenül petri-csészés agysejtekre, amik természetesen elpusztultak. Az ember azonban nem tiszta alkoholt iszik, és az alkohol nem közvetlenül éri az agysejtet, hanem a véráramban átfolyva.


"Akármennyi füvet elszívsz,akkor sem leszel agresszív."

- Csak épp kilépsz a busz elé, mert azt se tudod, hol vagy. Láttam én befüvezett srácot. Akkor rakták ki a suliból, mikor a mosdókagyló alól szedték össze falfehéren.


"10 részegből pedig 7 biztosan az lesz."

- Érdekes módon nekem az a tapasztalatom, hogy a részeg emberek vagy agresszívek, vagy nagyon barátkozók lesznek. Én ugyan még sosem voltam, de egyszer egy 6-os társaságban voltam, ahol mindenki berúgott, és senki nem volt agresszív.

2012. aug. 19. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
66%

" Csak épp kilépsz a busz elé, mert azt se tudod, hol vagy. Láttam én befüvezett srácot. Akkor rakták ki a suliból, mikor a mosdókagyló alól szedték össze falfehéren."


Remélem tudod ,hogy amit írsz az hatalmas baromság, és köze nincs a valósághoz ezt mindenki tudja aki már 1db spanglit elszívott életében vagy látott nagyon betépett embert nem kell kitalálni dolgokat ,hogy fűtől összeesett falfehér lett meg kilépet busz elé.. jézusom látszik médián nevelkedtél

2012. aug. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 Pro Patria ***** válasza:
29%

"jézusom látszik médián nevelkedtél"

- Neméppen. Én láttam ezeket. Hozhattok elő ezer meg egy "szigorúan tudományos" kutatást, nem sok embert hülyítetetek be...

2012. aug. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim válasza:
72%

kedves "Pro Patria" 3 darab füves cigitől egy héten biztos nem leszel függő, saját magamon tapasztalom. elég szánalmas ahogy próbálod magad tapasztaltnak beállítani miközben hülyeségeket beszélsz.


"Láttam én befüvezett srácot" ezen a kijelentésen felröhögtem esküszöm...:D ja meg azt se tudod hol vagy mi:D persze..:D ha még a hatásait sem ismered akkor nem értem minek magyarázol itt..


a másik meg hogy minek próbálsz beleszólni más szokásaiba... halgassál ákost ha úgy akarsz lazulni én meg szívok füvet ha úgy akarok, ennyi. én tudom mit csinálok más ne szóljon bele.. szóval nem hatnak meg az iylen nevetséges sztorik mit amiket előadsz..:D


isten füvet adott nekünk, az ember meg alkoholt, mindenki eldöntheti hogy kiben bízik jobban ;)

2012. aug. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
39%

"isten füvet adott nekünk, az ember meg alkoholt, mindenki eldöntheti hogy kiben bízik jobban"


Az utóbbiban,ő legalább biztosan létezik.

2012. aug. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim válasza:
47%
20:01 ahogy érzed..;)
2012. aug. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!