Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fidesz drogpolitika. Nah...

Fidesz drogpolitika. Nah ebben mennyi logika van?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Most nem azért, de még a fű ellenzői is beláthatnák hogy ennek nagyon nincs értelme.



2012. aug. 18. 14:47
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
63%

ez nem egy kutatás hanem 36db kutatásból leszürt összeség.. kell még több?


idegrendszeri károsodás eddig 1 több kutatásra alapuló bebizonyítást nyert az pedig a rövidtávú memoria romlása ami csak akkor ha napi szinten nagy mennyiségben fogyasztod. De a mennyiség korlátozása után 2 hónap után 100%-s helyreáll a rövid memoria romlása. Nincs rá logikus magyarázat mért nem legális tolerális milliószór belett már bizonyitva ,hogy nem ártalmas és szinte csak jó tulajdonságai vannak, de hát nagy cégeknek kell a pénz

2012. aug. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
48%

"persze van marihuanna túladagolás csak egy ültő helyedben kell "120000" (nem kitalált szám) beleszívnod a spangliba.. ergo lehetetlen."


Súlyos alkoholmérgezést is nehéz produkálni .Sörrel vagy boroskólával gyakorlatilag nem is lehet mert az ahhoz szükséges mennyiség nem marad meg benned. Vagy így vagy úgy távozik .


"itt nem a sörösökkel van probléma bár nekem 2liter sör után már részeg lennék az azért mégis csak 4 üveg sör, buboréktól meg igencsak feszülne a gyomrom."


Van aki többet bír van aki kevesebbet. De nagyságrendbeli különbség még mindig nincs. És a négy üvegtől sem gyalogolsz át a fényes alagúton mint ahogy a korábbi kommentedben említetted.


"(most egy ülésről beszélünk még mindig nem egész napról).

De általában egy buliban az emberek inkább VBK és hasonlókat isznak mert olcsóbb"


Na látod. A töményet (a kemény alkeszokon kívül) senki nem issza nagy tételben és rendszeresen ,mert drága és veszélyes mulatság. Alkalmanként legfeljebb 1 üveg meg nem okoz senkiben komoly kárt. Lásd be az "alkohol halálos méreg" címkéjű kirohanás sem egészen helytálló.

2012. aug. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
34%

"Idegrendszeri károsodás eddig 1 több kutatásra alapuló bebizonyítást nyert az pedig a rövidtávú memoria romlása ami csak akkor ha napi szinten nagy mennyiségben fogyasztod. "


Az alkoholnál tán nem így van ? És én bevallom a mai fiatalok többségéből nem nézem ki hogy a pénztárcáján kívül bármilyen más korlátozást fel tudna magától állítani.

2012. aug. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
40%
Marihuana túladagolásba még soha egy ember sem halt bele,mert nincs halálos adagja.Az alkohol halálos adagjába pedig rengetegen halnak meg.Ha már egyszer nem jártok utána a dolgoknak,legalább ne okoskodjatok!!!
2012. aug. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
60%
az alkohol halálos méreg.. nem én voltam, nekem nincs bajom az alkoholal nem szeretem mint már mondtam.
2012. aug. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
60%
Idegrendszeri,meg mentális problémákban pedig ismét az alkoholfüggők vannak toronymagasan.
2012. aug. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
63%

#26 alkohol folyamatos fogyasztása nagy mennyiségben igen romboló hatású és nem visszaforditható.. míg fűnél magától regenerálodik a szervezett a mennyiség csökkentése után.


egy átlag összeülésben (2-3 ember) spangliban van 0.3-0.5 elosztva 2-3 cigire , vagy 1be az egész. Ha eltudod képzelni mekkora egy grammnak a 0.3-da akkor tudod ,hogy nem nagy mennyiség

2012. aug. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
33%

"Az alkohol halálos adagjába pedig rengetegen halnak meg"


Azért ez sem mindennapos dolog.


A súlyos idegrendszeri károsodásokat szenvedő személyek számát pedig hasonlítsuk az össze alkoholfogyasztó személy számához.

Mindjárt nem olyan vészjósló az eredmény.

2012. aug. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
60%
Ja,és az alkohol agysejt pusztító szemben a fűvel.A memória egyből visszatér mihelyt az illető abbahagyja a szívást.A piásnál nem tér vissza buta marad,már ha egyáltalán le tud állni a lőréről.Az alkoholról nehezebb lemondani,mint az intravénás drogokról.Az alkohol fizikai függőséget is okoz.Nem mondom,hogy szívjatok,csak azt,hogy még mindig kisebb rossz ha valaki 20 éven keresztül szívogat,mintha ugyanannyi ideig vedelne.Különben a nikotin is legális drog sajnos,és 100x mérgezőbb a füstje a tiszta fűnél.
2012. aug. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:
60%
Akármennyi füvet elszívsz,akkor sem leszel agresszív.10 részegből pedig 7 biztosan az lesz.A probléma a kemény kábítószerekkel van,azok valóban nagyon veszélyesek./akárcsak a legális nyugtatók,altatók,kedélyjavítók.../ Vannak a vegyszerek,meg vannak a természetes szerek.
2012. aug. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!