Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok ahhoz, hogy a...

Mit szóltok ahhoz, hogy a jobbik feljelentette Zuroff-ot?

Figyelt kérdés
Nem furcsa, hogy ennyire szívükön viselik a náci bácsi sorsát?

2012. aug. 15. 12:12
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
68%

28-as/63%-os

"most te azt várod, hogy mi bizonyítsuk az ártatlanságát?"


Nem neked szolt hanem egy másik válaszolónak aki azt állította hogy a zsidók sokkal több embert őltek meg ugyan úgy faji alapon mint a németek!

És én azt kértem a hozzászólótól hogy linkeljen már valami erre vonatkozó adatot mert ezt én így hülyeségnek tartom!


Aztán erre adta a kitérő választ amire újra kértem hogy adjon már az állítására valami bizonyítékot! na ez volt amit te zavarosnak éreztél mert ugye ez a kommentem már egy oda-vissza válasz része volt!


ja és végül a kommentelő újra csak nem adott érdemleges választ a kérésemre. Én ezt úgy tekintem hogy csak kamuzott egy nagyot hogy így érveljen.

Részemről ő már felejtős a kamu hülyeségeivel.

2012. aug. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
Nem tudom mit veszekedtek. Az a bácsi valami 90 éves vagy mennyi. Mit akarnak egy félig a sírban lévőtől? Hát ezek a zsidók... jellemző...
2012. aug. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:

"Mit akarnak egy félig a sírban lévőtől? Hát ezek a zsidók... jellemző..."


Ti mit akartok Biszkutól? Hát ezek a magyarok... jellemző...

2012. aug. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 Pro Patria ***** válasza:
Egy százak halálos ítéletét aláíró belügyminisztert ne hasonlítsunk már egy rendőrhöz...
2012. aug. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:

"Egy százak halálos ítéletét aláíró belügyminisztert ne hasonlítsunk már egy rendőrhöz..."


Miért? Ha csak egy ember haláláért is felelős volt akkor be kell csukni.

2012. aug. 17. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 A kérdező kommentje:
Gondolom Pro Patria szerint nem egyenlő minden ember, egy több százak halálos ítéletét aláíró belügyminiszter nem egy kategória egy kb 15000 embert bevagonírozó, nőket, gyermekeket kínzó rendőrforgalmazóval. Mindkettő, tehát Biszku is és Csatári is megérdemelné az elszámoltatást még mielőtt beadják a kulcsot.
2012. aug. 17. 11:07
 37/41 anonim ***** válasza:

,,Aha, tehát amit a zsidók ellen (vagy más ellenséggel szemben) követtek el az mind szigorúan parancsra, amit a magyarok ellen az meg, csakis és kizárólag bűnözőkből verbuvált szabadcsapatok követtek el. Érdekes..."


A magyarok ellen legtöbb erőszakos atrocitást elkövető szerb csetnikek és román mócok nem reguláris hadsereg vagy karhatalmi erők voltak. Amikor pedig igen (pl. deportálások) én sem a közkatonát/rendőrt tartom felelősnek, hanem aki a parancsot kiadta nekik. A közkatona/rendőr max akkor felelős, ha külön köcsögösködött.


A zsidók terrorizálása viszont a német vezetés parancsára történt, erre a célra használt karhatalmi csoportok segítségével. Persze a kegyetlenkedő, spicliskedő német civil ugyanolyan szemétláda volt, mint a fentebb írtak.


Egyéb okosság?


,,nem egy kategória egy kb 15000 embert bevagonírozó, nőket, gyermekeket kínzó rendőrforgalmazóval. Mindkettő, tehát Biszku is és Csatári is megérdemelné az elszámoltatást még mielőtt beadják a kulcsot."


Csatáryt épp elszámoltatják, nyugodjál már meg... Elhiszem, hogy nehéz elviselni, hogy egyelőre nem bizonyítható a dolog, de attól, hogy zuroff vádjait ismételgeted, nem fogják hamarabb lecsukni. Biszkunál meg szóba sem kerül ilyesmi.

2012. aug. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
Miért van az hogyha valaki csúnyán nézz egy zsidóra az már rögtön antiszemita meg rasszista. De ha valaki próbálná védeni hon fiát, a saját fajtáját mert az a normális. Most nem egy általatok gyilkosnak nevezet emberről beszélünk hanem egy magyar emberről. Az lenne a normális hogy meg védjük őt nem hogy kiszolgáltatva legyen a zsidók kénye kedvük szerint.
2012. aug. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:

"Miért van az hogyha valaki csúnyán nézz egy zsidóra az már rögtön antiszemita meg rasszista."


Miért van az, hogyha előkerül a zsidókkal kapcsolatos téma, egy ilyen szélsőjobbos sértődött alak mint te, szóról szóra benyomja ezt a mondatot?

2012. aug. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
Én mondjuk azt sem értem hogy miért veszekedünk. Magyarok vagyunk nem? Tartsunk össze mert más nép is ezt teszi. És nekik beválik, míg ez a magyar stílusú széthúzósdi, árulósdi nem vezet célra. Nekünk nem a zsidókkal kell foglalkoznunk, nem is a cigányokkal hanem magunkkal. Amelyik nép meg árt nekünk azt összefogva tudjuk elsöpörni.
2012. aug. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!