Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok ahhoz, hogy a...

Mit szóltok ahhoz, hogy a jobbik feljelentette Zuroff-ot?

Figyelt kérdés
Nem furcsa, hogy ennyire szívükön viselik a náci bácsi sorsát?

2012. aug. 15. 12:12
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
65%

"Ez érdekes gondolatmenet, hiszen egy jogállam pont arról szól, hogy amíg nincs bizonyíték a bűnösségre, addig mindenki ártatlan"


Ha ez erről szólna a jobbik részéről megérteném! De valljuk be! Ezen bácsikán kívül senki nem volt akiért így kiálltak volna!

Hányszor álltak fel és verték az asztalt hogy minden cigány ártatlan amíg be nem bizonyítják? Egyszer sem mert nem gondolják hogy az ártatlanság vélelme megillet mindenkit...

Épp most néztem egy videót ahol a Jobbikos képviselők a cigányságot kollektív bűnösnek mondják ki!


Én spec úgy gondolom rengeteg cigány bűnöző de nem mondanám soha hogy harcolni kell velük, kollektíven bűnösök, nem megnevelhetőek és csak a "végső megoldás" van!


A náci bűnösöket a jobbik különösen védelmezi míg másokat nem!!

Vajon odamentek-e a kesznyéteni bácsikához hogy segítsenek neki? NEM!!!! És máshol is csak felvonulgattak és pár napig balhéztak hogy benne legyenek az újságban...

Úgyhogy részemről ezt sem tekintem másnak mint politikai hírverésnek!

magasról tesznek azokra akik valóban segítségre szorulnak! Csak az ilyen nácigyanús embereknek segítenek!


És hogy mihez kell bíróság:

Sztálint bűnösnek mondta ki bármelyik bíróság is mert milliók halála szárad a lelkén? Nem!! És mégis tudjuk hogy bűnös!


Ha erre a bácsira többen vallottak hogy ő volt de ezek az emberek már nem élnek az nem azt jelenti hogy ártatlan hanem hogy túlélte a szemtanúkat és így megússza...

2012. aug. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 A kérdező kommentje:
Maximálisan egyetértek veled Zoli. Az egész nem más, mit hangulatkeltés, a jó öreg kettős mércével megfűszerezve: a "debreceni négyek" gyilkossági sorozatánál sem verték az asztalt, hogy "halálbüntetést!" Novák Emőkét sem rakták ki a pártból, amikor megzsarolta Szegedi Csanádot, és az is puszta véletlen, hogy személyi asszisztense lett éveken át ezer eurókért. Ne magyarázza senki, hogy nem történt vesztegetés, zsarolás és korrupció!
2012. aug. 15. 15:46
 13/41 anonim ***** válasza:
0%

,,Hányszor álltak fel és verték az asztalt hogy minden cigány ártatlan amíg be nem bizonyítják?"


Mondj egy ügyet, ahol cigányt ok nélkül vittek bíróságra, hamis vádak alapján, miközben kioktatták a többi cigányt, hogy a múlttal szembe kell nézni.


,,Én spec úgy gondolom rengeteg cigány bűnöző de nem mondanám soha hogy harcolni kell velük, kollektíven bűnösök, nem megnevelhetőek és csak a "végső megoldás" van!"


Ezzel egyetértek.


,,A náci bűnösöket a jobbik különösen védelmezi míg másokat nem!!

Vajon odamentek-e a kesznyéteni bácsikához hogy segítsenek neki? NEM!!!!"

,,magasról tesznek azokra akik valóban segítségre szorulnak! Csak az ilyen nácigyanús embereknek segítenek!"


Amihez nem értesz, ne szólj hozzá.

A szegény családoknak, árvíz, jégkár sújtotta településeknek, erdélyi árváknak, stb. juttatott anyagi és munkabeli segítséggel, kirándulások, tanulmányi versenyek, stb szervezésével is valójában öreg nácikat támogattak, ugye??


,Sztálint bűnösnek mondta ki bármelyik bíróság is mert milliók halála szárad a lelkén? Nem!! És mégis tudjuk hogy bűnös!"


Arra van bizonyíték...

2012. aug. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:

"Ember, a bíróság felmentette, innentől miért lenne náci bácsi?"


56' után a bíróság elítélte a forradalmárokat, innentől miért lettek volna többek mint köztörvényes, rendszerellenes bűnözők?

2012. aug. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
94%
Akit a Jobbik, a betyárok, a gárdisták meg még fene tudja kik ilyen vehemenciával védenek, arról én nehezen tudom elhinni, hogy nem volt náci. Talán jobb lenne ha legközelebb is előkerül valaki, akkor inkább csöndben maradnának a bíróság döntéséig.
2012. aug. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
60%

"Nem lenne semmi. Tegyük fel, hogy a dédapám lelőtt egy zsidót a háborúban, mert mocskos náci volt (ami nem igaz). Na és mi közöm van nekem ahhoz? Mindenki a saját tetteiért felel, nemde?"


Mivel hamarosan "kifogyunk" a túlélőkből és a "hóhérokból" egyaránt (kihalnak), így a következő megbélyegzés ez lesz.

2012. aug. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
7%
Nagyon helyes hogy feljelentik azt aki bűnt követ el. A bácsit meg lenácizni oltári primitív és előítéletes dolog. Katona volt, nem párttag.
2012. aug. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
24%
Ember azt a Zuroff-ot meg tudnám ölni. Az nem furcsa hogy a zsidók több embert nyírtak ki etnikai alapon mint a NÉMETEK. Ez csak arra jó hogy eltereljék magukról a figyelmet ember. MÉG MINDIG ELFELEJTITEK. A PARANCS AZ PARANCS. HA NEM HAJTJA VÉGRE AKKOR VAGY KIVÉGZIK PARANCS MEGTAGADÁS MIATT VAGY BÖRTÖN. És mitől náci? MIKOR JUT EL AZ EMBER ESZÉIG HOGY A NÁCIK AZOK AKIK HITLER PÁRTJÁBA VOLTAK. A pártot csúfolták nácinak -.- sok tudatlan kapitalista balf*sz. És most gondolt magad a helyébe. Vagy végre hajtod a parancsot akkor semmi sincs. Ha nem akkor a következmények. És inkább ők mint én. Nem az én országomból való. NA INNENTŐL KEZDVE NEM ÉRDEKEL SENKIT SE NEM A MI ÜGYÜNK VOLT EZ HANEM HITLERÉ ÉS NEM AZT KELL UTÁLNI AKI A PARANCSOT VÉGRE HAJTJA HANEM AKI KIADJA. Amúgy azt se felejtse el senki hogy a zsidók ki tudták magukat vásárolni a munkatábor alól. Na és itt jön az hogy a zsidók mennyire összetartóak.
2012. aug. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
5%
18-as vagyok és nem vagyok jobbikos mi előtt még ezzel kezd el vetekedni. Fúú megint egy jobbikos hozzá szólt.
2012. aug. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:

"NEM AZT KELL UTÁLNI AKI A PARANCSOT VÉGRE HAJTJA HANEM AKI KIADJA."


Akkor gondolom nincs bajod amúgy azokkal az emberekkel akik annak idején a magyar csecsemőket csapták a falhoz délvidéken a razzia után....hiszen csak parancsot teljesítettek...

2012. aug. 16. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!