Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok ahhoz, hogy a...

Mit szóltok ahhoz, hogy a jobbik feljelentette Zuroff-ot?

Figyelt kérdés
Nem furcsa, hogy ennyire szívükön viselik a náci bácsi sorsát?

2012. aug. 15. 12:12
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
50%

,,Akkor gondolom nincs bajod amúgy azokkal az emberekkel akik annak idején a magyar csecsemőket csapták a falhoz délvidéken a razzia után....hiszen csak parancsot teljesítettek..."


Az nem parancsra ment, sőt, legtöbbször nem is reguláris katonák követték el ezeket a dolgokat, szóval ez most nem jött be.

2012. aug. 16. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
50%

Na de hogy egy intelligens megnyilvánulásom is legyen, amit tutira felpontoznak:


SZEGÉNY ZUROFF


BÖRTÖNBE HITLER CSATLÓSÁVAL

2012. aug. 16. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
66%

"Az nem furcsa hogy a zsidók több embert nyírtak ki etnikai alapon mint a NÉMETEK."

Bizonyítékot és nem dumát!!!

Ja és az nem bizonyíték hogy kijelented hogy holokauszt nem is volt és az egészet a zsidók rendezték meg! csak hogy tisztázzuk az alapfeltételeket! Magyarán gyüjtőtáborokról készült bizonyítékokat és az ott megöltek adatait kérem!!


"MÉG MINDIG ELFELEJTITEK. A PARANCS AZ PARANCS. HA NEM HAJTJA VÉGRE AKKOR VAGY KIVÉGZIK PARANCS MEGTAGADÁS MIATT BÖRTÖN"


És a te agyadba MIKOR JUT EL hogy a fő vádpontok pont azok hogy az ő feladata a fogvatartás volt miközben élvezettel kegyetlenkedett és kinzott ami teljesen fölösleges volt az adott körülmények között!


Ha a te feladatod egy személy fogvatartása akkor még védhető részedről hogy nem engeded ki. De ha naponta bemész és jól elvered, eltöröd a karját, kitéped a körmeit stb ami egyáltalán nem volt a parancsban akkor kamu az érved hogy szegény csak azért élvezte ennyire a kegyetlenkedést és kínzást mert az volt a parancs! ILYEN PARANCS NEM VOLT!!

MIKOR NÉZEL MÁR SZEMBE A TÉNYEKKEL???(csak hogy a te nagy betűs érzékeltetéseddel éljek)

2012. aug. 16. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:

,,MIKOR NÉZEL MÁR SZEMBE A TÉNYEKKEL???"


Egy tény onnantól tény, hogy bizonyítható. A kínzásokra egyelőre nincs bizonyíték. De még csak nem is őrizhetett rabokat, hiszen fogalmazó volt.

2012. aug. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
0%

zoli7980


Ha hiteles bizonyítékot adsz nekem, nem mondva csináltat hogy ezt csinálta. Jah meg amit ez a dögevő zsidó hoz fel bizonyítéknak az is szánalom. Valaki hogyan tud halál pontosan emlékezni a nevére, rangjára, beosztására, nevére.

2012. aug. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
36%

"Ha hiteles bizonyítékot adsz nekem..."


Te állítottál valamit én számonkértelek!!!!!!!!!!


Ha csak hazudtál egy hatalmasat hogy így szolgáltass ellenérvet... Nos akkor az összes érved vélhetően hazugság :))))


Állítottál valamit és én kértem a bizonyítékokat!


Egyszerű kérés!

És aki nem hazudozik annak egyszerű a válasz is :))


1 kitérő válaszod már volt a bizonyíték kérésére!


A 2. válaszodban valyon lesz bizonyíték? :))

Vagy megint csak kitérsz mint ahogy várom :))

2012. aug. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
9%

"Ja és az nem bizonyíték hogy kijelented hogy holokauszt nem is volt és az egészet a zsidók rendezték meg! csak hogy tisztázzuk az alapfeltételeket!"

sajnálom ha ennyire elvakult vagy egy ember vagy. Tán jobban tennéd hogyha szétnéznél és meg látod.


"És a te agyadba MIKOR JUT EL hogy a fő vádpontok pont azok hogy az ő feladata a fogvatartás volt miközben élvezettel kegyetlenkedett és kinzott ami teljesen fölösleges volt az adott körülmények között! "


Erre milyen bizonyíték van? Hogy kínozta az embereket csak a saját örömé ért?


Na akkor most tömören elmondom még egyszer. Az a kib*szott bajom ezzel a szennyládával hogy az idős embereket nem hagyja élni. Neki már édes mindegy már így is halálán van. És én most azért utáljam őt mert ő szerintük kínozta más embereket saját maga öröméjért? Itt van bizonyíték? A Hulla nem ér mert az nem tud beszélni általába az emberek beleszoktak halni ebbe fertőzés miatt. Na kanyarodjunk most vissza a témához. És a másik hogy még ez az egész még mindig nem a mi ügyünk volt hanem Hitleré. És még mindig mondom a zsidók ki tudták magukat vásárolni a fogság alul.

2012. aug. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:

Hát Zoli, ezen az utolsó válaszodon elég nehéz kiigazodni.

Bár nem nekem írtad és lehet hogy félre is értettem, azért mégis megkérdezném, most te azt várod, hogy mi bizonyítsuk az ártatlanságát? Magyarország elvileg jogállam, a bűn elkövetését kell bizonyítani, nem pedig a nem elkövetését.

2012. aug. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:

zoli7980 Szépen idekeverted a cigányok ügyét is.Vajon miért?

De ajánlom figyelmedbe ezt a kis videót,amiben cigányok beszélnek a cigányokról.


http://www.youtube.com/watch?v=E4AneHL-g3I

2012. aug. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:

"Az nem parancsra ment,"


Aha, tehát amit a zsidók ellen (vagy más ellenséggel szemben) követtek el az mind szigorúan parancsra, amit a magyarok ellen az meg, csakis és kizárólag bűnözőkből verbuvált szabadcsapatok követtek el. Érdekes...

2012. aug. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!