Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok ahhoz, hogy a...

Mit szóltok ahhoz, hogy a jobbik feljelentette Zuroff-ot?

Figyelt kérdés
Nem furcsa, hogy ennyire szívükön viselik a náci bácsi sorsát?

2012. aug. 15. 12:12
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
87%
Ebben az országban többezer ember foglalkozott a deportálásokkal. És kezdjük azzal a Horty rendszerrel akik a zsidó törvéneket megszavazták! Annak szobrot állítanak?
2012. aug. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
8%
a vádak teljesen alaptalanok
2012. aug. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
36%

Náci bácsi???!

Ember, a bíróság felmentette, innentől miért lenne náci bácsi? Bizonyított TÉNY, hogy nem felelős a deportálásokért és nem vett részt bennük.

2012. aug. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 A kérdező kommentje:
Azt ne felejtsük el, hogy csak az 1941-es eseményekben mentették fel, az 1944-es kassai ügyben nem. Ráadásul több, mint megalapozott a gyanú. Zuroff egy tanúvallomás alapján jelentette fel, nem hiszem, hogy bűnösnek fogják találni a hamis vád pontjában.
2012. aug. 15. 12:55
 5/41 Pro Patria ***** válasza:
52%
Akasztják a hóhért.
2012. aug. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
75%

"Ember, a bíróság felmentette,"


Na álljunk meg egy percre!!! A bíróság baromira nem mentette fel, nem mondta ki ártatlannak!!!!


Az ügyészség nem találta elég meggyőzőnek a bizonyítékot és nem emelt vádat!! Óriási különbség!


Ha én bejelentem hogy X lelőtte az apámat a rendőrség elkezd nyomozni majd az ügyészség megvizsgálja és ha úgy ítéli meg akkor vádat emel! Ha szerinte nem az volt akire én mutogattam akkor ellenem tehet feljelentést hamis vád miatt és a bíróságra el se jut az ügy!!!!!

Na és ezután a bíróság csak arról dönt hogy a vádam hamis volt-e!

És itt a gyilkos még simán lehet az akire én mutattam csak az ügyészség ezt nem fogadta el és nem emelt vádat!


Az ügyészség hierarchikus szervezet! A vezetőjét a fidesz választotta 9 évre és be van betonozva!

A hierarchikusság azt jelenti hogy olyan mint a katonaság! Ha felülről azt mondják ezt vagy azt az ügyet ejtsd akkor ejtened kell és kész! Max kifogással élhetsz de ejtened kell!

Ha meg azt mondják emelj vádat és majd a tárgyaláson kiderül akkor vádat emelnek...


Valamint nem szabad elfelejteni hogy a legtöbb bizonyító tanu már nem él!


Képírót is csak bizonyíték hiányában mentették fel és nem azért mert ártatlan! Valamint a megalakuló népbíróság ami elítélte egy kisebb jogi hiba folytán nem úgy alakulhatott volna meg! És innentől ugye az ítélete semmis és új tárgyalást kéne elrendelni de már senki nem él...

Vagyis Képíró ügye nem más minthogy a tanúk meghaltak és az ügyvédei találtak egy kis jogi hibát amivel felmentették...


Itt sem történt más mint hogy a fideszeseknek kell a szélsőjobbosok szavazata mert az értelmiség a rossz adatok miatt elfordul tőlük!


Bár 1 dologban a Jobbiknak igaza van!

A jogrendünk gyenge és mindenféle kiskapukkal ügyeskedő ügyvédek kihozhatnak bármekkora rabló, gyilkos gazembert!

Ha a Jobbikos szigorú elvek lennének életben a halálbüntetéssel egyetemben, Csatáry és Képíró már a kivégzésére várna...

2012. aug. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
24%

Figyelj Zoli, egy tanúvallomás egy megélhetési ,,nácivadász" vádjával nem csoda, hogy nem elég meggyőző bizonyíték. Ez független attól, hogy fideszesek-e a fejesek (nyugi, én sem helyeslem azt a hatalmi bebetonozódást, amit a kormány művel).


,,Képírót is csak bizonyíték hiányában mentették fel és nem azért mert ártatlan!"

Ez érdekes gondolatmenet, hiszen egy jogállam pont arról szól, hogy amíg nincs bizonyíték a bűnösségre, addig mindenki ártatlan. Vagy a potenciális nácikra nem vonatkozik az ártatlanság vélelme?


,, a fideszeseknek kell a szélsőjobbosok szavazata"

Valószínűleg ezért támadják és utálják a Jobbikot sokkal durvábban, mint az előző kormány tette.

2012. aug. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
77%
A Jobbik is mindig a legfontosabb dolgokkal foglalkozik. Mocskos egy csapat. Csak az ideológiai csaták legyenek meg, az a fő! Közben a polgárok éheznek, munkanélküliek, menekülnek.
2012. aug. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
22%

"Nem furcsa, hogy ennyire szívükön viselik a náci bácsi sorsát?"


Nem hiszem, hogy az a nácinak nevezett bácsi sorsa érdekelné őket. Egyszerűen nehogymár egyes magukat kiválasztottnak gondoló egyének azt képzeljék, hogy bárkivel bármit megtehetnek. Mi lenne, ha holnap hozzád állítanának be, a te házad előtt tüntetnének, mert a dédnagyapád lelőtt két zsidót a háborúban? Nem számít, hogy lelőtte vagy sem, mint a mellékelt ábra mutatja. Egyszerűen az a perverziója ennek a vízentál központnak, hogy egy három generációval ezelőtti történést néhány ember kicsinálásával semmissé lehetne tenni. Sokkal inkább gyűlöletet kelt saját maga (és társai) iránt az arra fogékonyak körében. Előbb vagy utóbb azonban a történelem megismétli önmagát, mint már többször korábban - ha csak a zsidóságot vesszük figyelembe, 5000 éve folyamatosan az üldözöttek között szerepelnek. Persze lehet, hogy pont az a céljuk, hogy újabb holokauszt legyen?

2012. aug. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 A kérdező kommentje:

"Mi lenne, ha holnap hozzád állítanának be, a te házad előtt tüntetnének, mert a dédnagyapád lelőtt két zsidót a háborúban?"

Nem lenne semmi. Tegyük fel, hogy a dédapám lelőtt egy zsidót a háborúban, mert mocskos náci volt (ami nem igaz). Na és mi közöm van nekem ahhoz? Mindenki a saját tetteiért felel, nemde?

2012. aug. 15. 15:16
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!