Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti, akik utáljátok a nácikat,...

Ti, akik utáljátok a nácikat, jobboldaliakat! Hogyan látjátok a cigánykérdés megoldását?

Figyelt kérdés
2012. aug. 2. 20:34
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/84 anonim ***** válasza:
Akkor szerinted a marhavágás jöhetne szóba?
2012. aug. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/84 anonim ***** válasza:

Visszatérve az eredeti kérdésre, mi, akik utáljuk a szélsőjobbot többféle képpen gondolkodunk azért.

Az én véleményem az, hogy a cigánykérdést nem lehet "megoldani". Ugyanúgy, mint ahogy semmiféle társadalmi problémát sem lehet magoldani, hanem csak kezelni lehet, elfogadható mederben tartani.

Kezelni meg úgy kell, ahogy a Kádár rendszerben. Ahhoz, hogy a cigányokat " fölemeljük" cigány értelmiség kell, és nem pár cigány SZÁRMAZÁSÚ entellektüell. Ez pedig komoly pozitiv diszkriminációval lehetséges csak.

2013. szept. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/84 anonim ***** válasza:
53%

Ha majd a kedves liberálisok úgy nőnek fel, hogy a cigányok verik őket meg a gyerekeiket is, beszólogatnak az utcán, szemetelnek a környezetében, ellopják Bzsi néni tyúkját megnézem, hogy felnőve liberálisok lesznek-e.


A liberálisok jobbára olyan helyen nőttek fel, ahol maximum a TV-ben láttak cigányt. Így ők nem tudnak róluk semmit.



Én oylan helyen nőttem fel ahol jöttek a cigányok:

- Na ki a király?

Ha nem azt mondtad hogy ők, akkor behúztak egyet.

Ezek fényében azt mondom, hogy azt csinál vekük a Jobbik amit akar. De az én gyerekem nem nő "ezekkel" együtt fel.


A magyaroknak lehetne annyi eszük, hogy csinálnak nekik egy külön iskolát. Régen ez volt a nagy ötlet de elvetették. Sok gyerek azért tanul rosszul mert ezek csesztetik az iskolában. Ha meg szólsz a tanárnak az azt mondja, hogy sajnos nem tehetnek semmit.



Ha ezek után lenáciznak engem szarok rá.

2015. szept. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!