Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti, akik utáljátok a nácikat,...

Ti, akik utáljátok a nácikat, jobboldaliakat! Hogyan látjátok a cigánykérdés megoldását?

Figyelt kérdés
2012. aug. 2. 20:34
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/84 anonim ***** válasza:
Nézd,nem szeretnék vitázni de jobb ha elhiszed,hogy a bordát képes eltörni.Ennek jobb ha utánanézel.Ha putriba szeretnék berohanni akkor mondjuk nem ezt vinném,de otthonvédelemre tökéletes.De ha ez nem elég meggyőző akkor 35-ezerért lehet venni mcm-et kispuska lőszert meg találsz is hozzá.Én is szívesebben lőnék rájuk a 8x68-al de egyelőre nincs szezonjuk.Még egy két év és talán eljön az idő,de addig is az otthonod törvényes védelme a cél.De ha már csinálod,mindenképp komoly sérüléseket okozz.Ha letudod teríteni a behatolót akkor akár,5cm-ről is az arcába lőhetsz,hidd el elfog törni a pofacsontja.Gondolj csak bele,hogy ha véletlenül nem embernek születsz,és éjszakánként osonsz egy idegenházba,majd szembe nézel egy ilyen kis gumilövedékessel.Hidd el többet nem kell nézne semmit.Fegyverek terén meg nem szeretnék vitatkozni,mert imádom őket és ismerem is eléggé a témát.
2012. aug. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/84 anonim ***** válasza:

"Te vagy nem vagy vadász vagy már nem emlékszel a vizsgára!

Az a fegyver a torkolati energiája és mérete alapján nem tör csontot!"


Emlékszem,minek nézel egy 80-éves vén szenilis trotynak?!

2012. aug. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/84 anonim ***** válasza:

#53


Nem tudom hol álmodtad ezt a dolgot,de mindegy tegyük fel hogy igaz amit mondtál...


Akkor is országszerte gyilkolnak,bűnöznek a cigányok!Tehát nem érdekel ha abban a kis határrészuben rendesek a cigányok,máshol a legtöbbjük bűnözők!Te marha!

2012. aug. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/84 A kérdező kommentje:
Miért kell privátban lekur*ázni,mert van egy véleményem?
2012. aug. 5. 18:48
 75/84 anonim ***** válasza:
20%
Azért k..rváznak le,mert ez már nem vélemény hanem gyűlöletkeltés,amit te csinálsz!Ne csodálkozz!Egyébként meg hirtelen megörültem,azt hittem a modi leszedte a kérdésed,de csak kicsit gazolt,ahogy látom..:)
2012. aug. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/84 A kérdező kommentje:

Egyébként mi a rinya oka?Ha valaki végigolvassa a kommenteket,én írtam hogy vagy egy egészen morzsányi réteg köztük,akik nem ilyenek.De attól mert akad amelyik dolgozik,nem feltétlenül jelenti azt hogy jó ember.

Nekem is van egy cigány ismerősöm,bár annál azért kicsivel több.Pár éve együtt dolgoztam vele,nagyon jól kijöttünk,segített ahol tudott,pedig tudta mik a nézeteim.Sőt,amikor szakítottam az akkori élettársammal,aki egy nagydarab favágó állat volt,jött az egyik ismerősével és segítettek költözni,vállalta hogy szétverik a fejét,miattam.A mai napig puszival köszöntjük egymást.

2012. aug. 5. 19:12
 77/84 anonim ***** válasza:
Létrehozni egynéhány cigányvárost és fallal elválasztani a magyar városoktól, aztán béke lesz, ennyi az annyi. Nem vagyok rasszista, nem irtok ki senkit, elég ha nem látom az illetőt a környezetemben.
2012. aug. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/84 anonim ***** válasza:
Akkor öld meg az összeset, ezt akartad hallani? Csinálj amit akarsz.
2012. aug. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/84 anonim ***** válasza:
MErt most úgy őszintén? Mit akarsz? Bedobsz engem közéjük, csak azért mert mondtam egy értelmes választ? Én csak válaszoltam a kérdésre, elvégre ha értelmezed nem rasszista kérdés volt, hanem egyfajta megoldás a cigány problémákra. Legyen egy fal és kész, az sok mindenre jó, nem öli egymást a két nép legalább. Szlovákiában is csináltak már ilyet és bevált. De mindegy, nem fogok veszekedni senkivel.
2012. aug. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/84 anonim ***** válasza:

Szted értelmes...,sztem meg nem,de én se vitatkozok inkább.Ilyen hála Isten nem fog soha megtörténni Magyarországon!El se tudnám képzelni,hogy kiviteleznék...

Összeszedik a cigókat,mint a marhákat egy kupacba terelik,aztán beb@sszák oda az elkerített részre?Agyrém!

2012. aug. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!