Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti, akik utáljátok a nácikat,...

Ti, akik utáljátok a nácikat, jobboldaliakat! Hogyan látjátok a cigánykérdés megoldását?

Figyelt kérdés
2012. aug. 2. 20:34
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/84 anonim ***** válasza:
56%

"De fordítsuk meg a kérdést,azzal ugye mindenki tisztában van,hogy a cigány bűnözők csak a magyarok kárára követnek el bűntettet.Ezt minek nevezitek???"

Igazad van, a "cigánybűnözők" is, meg a "magyarbűnözők" is általában csak a magyarok kárára követnek el bűntetteket. Miért is? Talán gondolj bele, ha te most be akarnál törni egy putriba, ott mennyi szajrét markolnál fel. Azért nem is érdemes oda betörni, ahonnan nincs is mit elvinni. Ha a cigányok lennének a legjobb körülmények között élő réteg, akkor megfordulna ez az arány.


"Egyébként örömmel várok tőled tanácsot.Te mit tennél ha odaáll elég pár cigány és azt mondja add ide a pénzed?Odaadod,vagy vállalod hogy véresre vernek?Hogyan kell megvédeni magunkat?"

Nem írtad korábban, hogy van nálad gázspray? Eléd állnak, szemükbe fújsz és elszaladsz. Szégyen a futás de néha hasznos.

2012. aug. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/84 A kérdező kommentje:
Oké,hogy szembefújom,de addig valószínű hogy a többi nem fogja tétlenül nézni.Szerintem nem lehet mit tenni a támadások ellen,hacsak nem állandóan csoportosan járkál az ember.Az pedig nem kivitelezhető.
2012. aug. 3. 12:13
 63/84 anonim ***** válasza:

" Talán gondolj bele, ha te most be akarnál törni egy putriba, ott mennyi szajrét markolnál fel."


Ez hatalmas! Elképzeltem ahogy betőrnek egy putriba :))

2012. aug. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/84 A kérdező kommentje:
Na igen,de miért laknak egyesek putriba?Mert ennyire igénytelenek,és a segélyeket,a lopott pénzeket nem arra fordítják hogy jobb körülmények között éljenek.
2012. aug. 3. 12:32
 65/84 anonim ***** válasza:
48%
Ugyanez marad 1000 év múlva is te nem tehetsz semmit törödj bele csak hápogsz te kis buta:)
2012. aug. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/84 anonim ***** válasza:
68%

"Egyébként örömmel várok tőled tanácsot.Te mit tennél ha odaáll elég pár cigány és azt mondja add ide a pénzed?Odaadod,vagy vállalod hogy véresre vernek?Hogyan kell megvédeni magunkat?"

Nem írtad korábban, hogy van nálad gázspray? Eléd állnak, szemükbe fújsz és elszaladsz. Szégyen a futás de néha hasznos"


A bűncselekmények alatt az összeset értettem,és nem csak a betörést.A koszos cigány fattyak,csak és kizárólag magyar gyermekektől rabolnak.Az utcán csak magyarokat ér atrocitás cigányok részéről.Csak és kizárólag cigány orvost,tanárt,támadnak mondjuk talán ebben az is szerepet játszik,hogy cigányok nem is vannak az előbb említettek között.

Én vadászom ezért elég könnyű helyzetben vagyok az otthon védelemmel kapcsolatban,viszont pár forintért nagyon komoly eszközöket lehet beszerezni.

[link]

Ez a kis jószág simán töri a csontot 15m-ről,de ha használnám akkor én speciel pofán lőném a koszost.

Az utcán még nem voltam támadásnak kitéve,de ennek csak a test alkatom az oka.Viszont egyszer kétszer volt hozzájuk szerencsém az éjszakában,mivel üzemeltetek egy klubbot.Oda nem jöhetnek be,van amelyik megérti,van amelyiket pofán kell vágni.Azt viszont megfigyeltem,hogy rettenetesen megtudnak ijedni,ha erős agresszivitást tapasztalnak.Volt,hogy egy vita alkalmával a velem szemben álló cigányt váratlanul orrnyergen ütöttem,a nőjét meg halántékon,a többi cigány meg sem mert nyikkani.Az a röhej,hogy ilyenkor rendőrért telefonálnak.Ami szintén öngól,a rendőrséggel ápolt jó viszonyom miatt.Viszont soha nem próbálkoznak újra.Az én tanácsom a minden eszközt felsorakoztató brutális támadás,nem nézve semmit és senkit.

2012. aug. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/84 anonim ***** válasza:
100%
Mindenesetre én nem szívesen volnék most cigány.Szinte mindenhol ahol egy is él a fajtájukból undorral kezelik őket.Csak egy szikra kell,vagy bármilyen anarchikus állapot és a tömeg tenni fogja a dolgát.Képzelj el egy utca tüntetést ahol egy jó szószoló felhergeli a tömeget.Még a felelősségre vonástól kell senkinek félnie.Mert a tömeg nem büntethető.A világ meg maximum egy kicsit elítélné ezt a cselekedetet,de ahol létezik cigány ott egyetértenének vele.Bármilyen hirtelen bekövetkezett változás,ami mostanság nem elképzelhetetlen,veszélyt jelent a gyűlölt etnikumokra.
2012. aug. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/84 anonim ***** válasza:
65%

Össze kellene fogni a szomszédainkkal és végre félre tenni ezt az idióta 100 éves viszályt.

Összefogni és megszüntetni gyökerestül ezt a cigány problémát.


Elvégre ennyi országot nem tudnának lekapcsolni.Mindegyik országnak van hadserege.


1-2 hónap után olyan rend lenne közép-Európában hogy a világ legbiztonságosabb országai lennének ezek a helyek.


Etnikailag tiszta országok lennének.Max pár kínai bevándorló.De ők elférnek , dolgoznak , beilleszkednek tehát normálisak.

2012. aug. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/84 anonim ***** válasza:
75%
A kinaiak érdekük dolgozni hisz 1 év alatt miliárdosok lesznek a magyar piacot tönkreteszik az áraikkal ez nagyobb gáz mint a cigányok szerintem
2012. aug. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/84 anonim ***** válasza:

"Ez a kis jószág simán töri a csontot 15m-ről,"

Te vagy nem vagy vadász vagy már nem emlékszel a vizsgára!

Az a fegyver a torkolati energiája és mérete alapján nem tör csontot!

De hidd azt hogyha rálősz 15 méterről valakire akkor ezzel kinyírhatod :)))

Ajánlom hogy rohanj be a putriba, ordítsd el magad hogy halál rátok és védekezz ezzel a "gyilkos" fegyverrel!!

Aztán pislogjál miközben pattognak le a golyók a 15 méterre lévőkről!

Lehet hogy lesz pár vérző sebük ha közelebbről is eltalálod őket de hogy a csontjuk az életbe nem fog eltörni az tuti!!

2012. aug. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!