Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti, akik utáljátok a nácikat,...

Ti, akik utáljátok a nácikat, jobboldaliakat! Hogyan látjátok a cigánykérdés megoldását?

Figyelt kérdés
2012. aug. 2. 20:34
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/84 anonim ***** válasza:
72%

"Én akkor sem láttam még olyat hogy egy nemzetiszoc bántott volna magyar embert..."


Ha nem is nemzetiszoc, de a sok jobbos idióta örömmel szétveri bárkinek az arcát, akivel nem szimpatizálnak (pl.: [link] ). De elég csak megnézni a melegfelvonulást, oda sem haverkodni indulnak a feketeruhás fiatalok.

2012. aug. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/84 anonim ***** válasza:
30%
Én gázkamrákban.
2012. aug. 3. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/84 anonim ***** válasza:
100%

"Kedves első válaszoló!Te magyar vagy?"


Mitől lenne az? Hogy neki is magyar címer van a személyijén?

2012. aug. 3. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/84 anonim ***** válasza:
4%

"Tök mindegy a származás,ha magyar,ha cigány bűnhődjön egyformán mindkettő!"


Mért bűnhődjön egyformán? Ha egy magyar lop csukják le ugyanannyira mint egy cigányt? És ugye te is azt állítod, hogy magyar vagy?

2012. aug. 3. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/84 anonim ***** válasza:
23%

"Nem vagyok magyar, világpolgár vagyok."


Akkor pakold össze a kis bőröndöd és takarodj Magyarországról!

2012. aug. 3. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/84 anonim ***** válasza:
21%
Lesz megoldás hidd el.A történelemnek van egy szenzációs tulajdonsága,méghozzá az,hogy ismétli önmagát.Ami valaha elkezdődőt most befejeződik.
2012. aug. 3. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/84 anonim ***** válasza:
100%

Kötelezővé kéne nekik tenni a munkát


Mert így mindenféle segély mellett van idejük bőven rabolni,gyilkolgatni az embereket!

2012. aug. 3. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/84 anonim ***** válasza:
95%

"Kötelezővé kéne nekik tenni a munkát "



Az a baj hogy a szélsőjobbos és náci hívek egyszerűen NULLA értelemmel rendelkeznek!


2 opcióban gondolkodnak:


1, Polgárháború! Nah ezt a h.lyeséget hagyjuk....


2, Kötelező munka!

Tehát szerintük Magyarországon van fölös 600-700.000-nyi munkahely amit senki nem akar betölteni(magyar se!!) de a munkaadók folyamatosan hírdetik??

Vagy majd a magyar állam foglalkoztatja őket? vagyis a többiek adójából lesznek eltartva és kamu munkát végeznek? De mit?

Vagy a mezőgazdaság? Ott nem kell ennyi munkaerő csak ha minden gépet kivágunk a fenébe és megvalósul a Jobbik "minden magyar kapáljon" programja!!


Szóval visszakérdezek a kérdezőnek meg a többieknek!!!!

Ha nem a véres polgárháborút választanák akkor ŐK hogyan oldanák meg a kérdést?

2012. aug. 3. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/84 anonim ***** válasza:
90%
Ez a kérdésfeltevés eleve provokáció. Nem szeretem a nácikat (sőt, meg van a véleményem róluk - a primitív a legfinomabb kifejezés rájuk), de a jobboldaliakkal nincs bajom. Eleve magam is gazdasági értelemben jobboldalinak tartom, ugyanakkor liberális világnézettel rendelkezem. Miért kell összemosni a jobboldaliságot a nácikkal?
2012. aug. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/84 A kérdező kommentje:
Hol a kommentem?...
2012. aug. 3. 10:33
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!