Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti, akik utáljátok a nácikat,...

Ti, akik utáljátok a nácikat, jobboldaliakat! Hogyan látjátok a cigánykérdés megoldását?

Figyelt kérdés
2012. aug. 2. 20:34
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/84 anonim ***** válasza:
83%
amúgy magával a liberalizmussal nincs baj, azzal van baj ahogy megvalósítják, ezt kb ahhoz tudnám hasonlítani, hogy pl odamegyek egy mérges ingerült kígyóhoz, nem biztos, hogy megharap csak azért mert kígyó, lehet barátságos. Aztán jön a baj hogy megharap aztán belehalok, utána rámfogják, hogy én idegesítettem fel, megérdemeltem. Először szelídíteni kéne és és utána barátkozni és elfogadni.
2012. aug. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/84 anonim ***** válasza:
39%
A cigányok 99,9% a nem való a társadalomba,és erről kizárólag ők tehetnek.
2012. aug. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/84 anonim ***** válasza:
69%
Munkát kellene nekik biztosítani,cigányiskolákat,mint a Kádár-rendszerben,akkor nem lenne velük baj!
2012. aug. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/84 anonim ***** válasza:
95%
az egyetlen dolog ami segíthet, az a közbiztonság növelése, és az hogy a cigánygyereket megfelelő környezetben kell felnevelni, ahogy a vajda mondta, a cigány vezetőknek el kell látogatni az emberekhez és beszélni kell velük
2012. aug. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/84 anonim válasza:
83%
Kedves Emberek! Keleti részen Fehérgyarmat kistérségében. Rengeteg roma származásu lakos található itt. És mondhatom azt hogy 70%uk úgyis viselkedik, hogy lenézzék őket. Az utcán kiabálnak, isznak, mosdatlanok, lopnak, nyakra főre szülnek és iskolázatlanok. Nekem van nem egy roma ismerősöm akik normàlis életvitelt folytatnak és ugyanugy lenézik az ilyeneket. Szóval nem a származás számit, hanem ez illem a kulturáltság...
2012. aug. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/84 anonim ***** válasza:
59%
a kádár-rendszer egy halálgyár volt.. ne is említsük. az idősek csak szépet látják..
2012. aug. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/84 A kérdező kommentje:
Én nem tudom megérteni,hogy tudja valaki védeni a cigányokat,naponta kirabolnak,megvernek,provokálnak magyar embereket.Sőt,a gyilkolástól sem riadnak vissza.Én lány vagyok,25 éves,de sötétedés után nem igazán megyek ki az utcára.Ha muszáj,boxer,gázspray a zsebbe.Az a baj,hogy azok az emberek,akik védik őket,valószínűleg még nem tapasztalták meg milyenek ezek valójában.
2012. aug. 2. 21:34
 28/84 anonim ***** válasza:
83%

Én védem őket, pedig láttam már kisgyerekként ahogy a bátyámat megverik. Ennek ellenére is képes vagyok azt mondani, hogy nem az ember származásán múlik. A bűnöző az bűnöző, ha magyar, ha cigány, ha néger, ha ázsiai. Mindegy! Bűnöző!

Érdekes, hogy mindig akkor jön elő a "cigánybűnözésezés" amikor valamit elkövet egy cigány. Most például szegény pécsi lány esete váltotta ki ezt. Nagyon sajnálom őt, és igen is el kell ítélni a tettest, de amikor néhány éve egy 5 éves cigány kisgyereket lőttek hátba néhány családtagjával együtt, akkor miért nem kiabálta senki, hogy HALÁLBÜNTETÉST! ??? Könyörgöm, egy 5 éves gyerek mit tehet arról, hogy hova születik?

Van cigány ismerősöm ilyen is olyan is. Én azt látom, hogy ha egyszer egy cigánygyereket "kiemelnek" a környezetéből akkor belőle igen is rendes ember lesz. Olyan faluban élek ahol a lakosság 40%-a roma. Soha semmi "cigánybűnözés" nem történt itt. Hogy ennek mi az oka? Több dolog is van. Egyrészt amikor ide telepítették őket (a háború után) nem egy telepre költöztek, hanem be a faluba ahol magyar és sváb szomszédaik voltak egyaránt, és látták azt az életet amit a sváb és a magyar munkával elért és rájöttek, hogy "Hát ezt így is lehet! Másrészt szerencsére volt egy olyan körzeti megbízottunk aki igen kiváló módon tudta kezelni őket. Nem féltek tőle hanem tisztelték!

Ez az én véleményem, én így látom a dolgot. Lehet lepontozni, lehet lehurrogni és a többi, én kiállok a véleményem mellett.

2012. aug. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/84 anonim válasza:
80%
Én ezzel nem védem őket, 24 éves vagyok és lány. Meg kell tanulni velük szembe hangosnak lenni aki olyan. Nekem is volt nem egyel összetűzésem. Volt olyan, hogy 6-an álltak meg a kapunk előtt vergődni. És mi van akkor? Kinyitottam a számat. Minden nap találkozok olyannal aki beszól az utcán, pedig nem több 12 évesnél. De most miért utáljam azt is, aki normálisan eljár dolgozni, tanul, és nem alacdonyodik le hozzájuk.
2012. aug. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/84 A kérdező kommentje:
Ha nem a származáson múlna,akkor nem lenne ilyen a cigányok 99%-a.
2012. aug. 2. 21:50
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!