Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti, akik utáljátok a nácikat,...

Ti, akik utáljátok a nácikat, jobboldaliakat! Hogyan látjátok a cigánykérdés megoldását?

Figyelt kérdés
2012. aug. 2. 20:34
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/84 anonim ***** válasza:
70%

Tudjátok a rasszizmus mindig okkal történik.Soha nem ok nélkül , van kiváltó ok.


Például ott vannak a kínaiak.A légynem sem ártanak , senki nem akarja őket kiirtani vagy bántani.


A cigányok viszont kivívták az utálatot amit kaptak.Senki nem azért utálja őket mert sötétebb a bőrük.Hanem a viselkedésük , beilleszkedni nem tudásuk az oka.

2012. aug. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/84 anonim ***** válasza:
63%

"Pár agyatlan,féleszű cigány miatt ti megbélyegzitek az összeset...,gratulálok."


a 90% neked mióta pár darab, amúgy ti nem szoktatok általánosítani, mikor meghalljátok, hogy jobbikos szavazó, akkor egyből egy nagy darab rasszista, neonáci szkinhedre gondoltok nagy Magyarországos pólóval(ami érthetetlen módon számotokra náci szimbólum), pedig csak lehet, hogy egy 70 éves öregasszony aki szeretné békében leélni hátralévő éveit, énis gratulálok

2012. aug. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/84 anonim ***** válasza:
77%

"viselkedésük , beilleszkedni nem tudásuk az oka."


nem is akarnak beilleszkedni, a mostani életmódjuk kényelmesebb

2012. aug. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/84 anonim ***** válasza:
13%
13! igaz! ez mindig öngól az agyatlan libsiknek
2012. aug. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/84 anonim ***** válasza:
25%
Mi ez a 90%?
2012. aug. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/84 anonim ***** válasza:
39%
16. a cigányság 90%-a bűnöző életmódot folytat, antiszociális, beilleszkedni képtelen. az esély pedig megvan rá. a középiskola mindenkinek ingyenes.
2012. aug. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/84 anonim ***** válasza:
70%
a 90% a bűnöző cigányok, ne mond, hogy torzítom a valóságot, nap mint nap tapasztaltam ezt általános és közép iskolában is, egy normális cigányt se láttam, vagy ha láttam az azóta megkezdte bűnözői pályafutását, sokkal agresszívabbak voltak, megvertek mindenkit, még egymást is
2012. aug. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/84 anonim ***** válasza:
81%
És mi a helyzet a 10%-al? Őket is megvetitek mert cigányok? Ez a felmérés mennyire hiteles egyébként??
2012. aug. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/84 anonim ***** válasza:
29%
ez nem felmérés, élettapasztalat! de egy vak embernek meg sem próbálom ezt megmagyarázni! nem vetem meg a maradékot, ezt ki mondta?? megint más mondja meg, hogy én mit gondoljak. akkor védd őket, ha ennyire agyalágyult vagy.
2012. aug. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/84 anonim ***** válasza:
78%

"Miért,a rendőrség mit tud tenni?"

Az lenne a dolguk, hogy rendet tartsanak, van is egy olyan jelmondatuk, hogy szolgálunk és védünk. Ebből az elmúlt években egyik se nagyon valósult meg.


"Mindenhol,minden sarkon,minden percben álljanak ott?"

Nem, de ha a cigányok is megtanulnák tisztelni a törvényeket, akkor nem is lenne szüksége erre. Milyen gyakran látni szerinted a cigányputriban rendőrautót? Szinte soha, pedig ott lenne mit tenni.


"Na meg majd pont azok..."

Hát ezaz, ha az alapvető rendvédelmi szervekben sem bízhat az átlag állampolgár, akkor ki fog rendet tartani?



"mikor meghalljátok, hogy jobbikos szavazó, akkor egyből egy nagy darab rasszista...."

Én ha meghallom, hogy jobbikos szavazó, akkor pattanásos Kárpátia-pólós, ápolatlan külsejű, SZTK-szemüveges tinire gondolok, aki 3-as átlaggal végezte el a középsulit. Kár, mert a Kárpátia amúgy jó zene.

2012. aug. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!