Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most pontosan mi bajotok van...

Valaki0702 kérdése:

Most pontosan mi bajotok van a Jobbikkal?

Figyelt kérdés
Nem náci párt még csak nem is rasszista nektek az a legnagyobb bajotok, hogy keresztény és magyar?

2012. máj. 12. 14:55
1 2 3 4 5 6
 11/54 anonim ***** válasza:
49%
Nekem elég probléma lenne az is, ha egyszerűen keresztény lenne. Szerintem nincs helye vallásnak a politikában, az mindenkinek a magánügye.
2012. máj. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/54 anonim ***** válasza:
93%

"Az a baj, hogy a hangzatos szlogenek mögött nincsenek valódi tervek, tényleg tök jól hangzik, hogy "megszüntetjük a cigány bűnözést" meg felszámoljuk a munkanélküliség meg hasonlók, de még egy darab értelmes választ nem kaptam arra, hogy ezt miként szeretnék elérni!"


Akkor bizony elérted életed azon pontját, amikor meg kell majd tanulnod olvasni.



Köszi, tudok olvasni, elmesélnéd a saját szavaiddal, hogy mit is tenne a Jobbik az általam említett problémák megoldása érdekében?

2012. máj. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/54 anonim ***** válasza:
21%
ma 15:18 vagyok. Pontosan miért is kellett lepontozni? Csak el mondtam hogy mi a bajom a jobbikkal?
2012. máj. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/54 anonim ***** válasza:
15%
Már kelettel is ráb@asztunk párszor, nem látok különbséget. Mi csak egy pici ország vagyunk, amit a nagyhatalmak mindig az érdekkörükbe vontak. Nem szeretem USÁ-t, de inkább nekik legyek lekötelezve, mint a fundamentalista, perzsa Iránnak.
2012. máj. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/54 anonim ***** válasza:
78%
Semmiben nem különböznek a többi párttól...Ugyan melyik párt akarna jót a magyar népnek ha látják hogy lehet őket szopatni?
2012. máj. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/54 bumbi02 ***** válasza:
25%
Én egyszer feltettem a kérdést: Mi a jó a Jobbikban? Nem tudtak rá válaszolni azóta se. Pedig itt gyíkon mindig vannak buzgó Jobbikosok, de normális észérvet nem tudott felhozni senki se, hogy miért lenne több a Jobbik mint a többi párt.
2012. máj. 13. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/54 anonim ***** válasza:
83%

„Én egyszer feltettem a kérdést: Mi a jó a Jobbikban? Nem tudtak rá válaszolni azóta se.”


Ezt a kérdést már annyiszor feltették (és még fogják is), hogy már senkinek nincs kedve válaszolni.


De ha kíváncsi vagy egy válaszra akkor itt az enyém:

A gazdaságpolitikája nem a multinacionális nagyvállalatok támogatására épít, hanem jól működő magyar vállalkozások sikerére.

Az értelmetlen globális import helyett a helyi ökoszociális termelésre helyezi a hangsúlyt, hogy ne külföldről kelljen behozni, amit itt is gazdaságosan elő lehet állítani.

Pénzkiáramlás visszafogása nonprofit alapon működő helyi pénzintézetek létrehozása által.

Családbarát népesedési politika, például gyermekvállalást ösztönző támogatási rendszerrel, és nyilván az ennek megfelelő szemlélet népszerűsítésével.

Egészséges életmódra és betegségmegelőzésre épülő egészségpolitika.

Versenyképes tudást és erős nemzettudatot nyújtó oktatási program, hogy legyen értelme a tanulásnak, ne csak az emigrációban lássák a fiatalok a jövőt.

Hagyományőrzésre és értékteremtésre alapuló kulturális program, ahol nem a szellemi leépítés, hanem a művelés a cél.

Összmagyarságban gondolkodó nemzetpolitika, ami a minél szorosabb együttműködésre alapoz, támogatás az egyházak feladatainak ellátásához.

Pénzbehajtás helyett a rend fenntartásán dolgozó biztonsági szervek.

Külső szolgáltatók számának minimalizálása (pl. a MÁV példájából kiindulva).


Írnék többet is, de arra valószínűleg az lenne a válasz, hogy miből? Ezek szerintem olyan dolgok, amik nem pénz, hanem akarat, elhatározás és szorgalom kérdése.


Lehet vele nem egyet érteni, de a választ megkaptad.

2012. máj. 13. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/54 bumbi02 ***** válasza:
77%

Na látod ez a baj.


Ilyet bármikor írok neked én is.


Támogatom a magyar vállalkozásokat! (hogyan, miből, mi a garancia hogy nem lesz sumákolás, mutyizás?)

Fejleszteni fogjuk az oktatást! (hogyan, miből, milyen irányba? Hoffman Rózsa is "fejlesztette"...-30 ezer felvételiző..)

Az importunk összetételét egy csettintéssel átalakítjuk, hiába szorulunk rá, nem kell.

Gonosz multik. Több ezer munkahelyet adnak, magyar beszállítókat alkalmaznak milliárdos forgalommal.


A Jobbik azt érzékelteti hogy csak a külföldi multik gonoszak, egy rokonom APehnél dolgozik, és nem csak a külföldi multik mutyiznak, hanem a hazai vállalatok is. AKkor mennyibe jobb hogy nekik adjuk a pénzt?


Orbánék is hirdettek Földpályázatot, ami szépen hangzik, csak hát nem azok kapták akik rá voltak szorulva.


A Jobbik máig abban a tévhitben él - illetve nem él ebben, csak ezt kell eladnia - hogy a magyar mezőgazdaság a kitörési pont. A GDP 3%-át, a foglalkoztatottság 3%-át teszi ki... Biztos ez lenne a kitörési pont?


A Jobbik kb azt mondja hogy megállítja az Ország eladósodását. Hogyan miből?


A Jobbik azt gondolja, hogy kelet felé kell menni, és ki lépni az EU-ból. Elég naiv feltételezés, hogy keleten nem a pénz beszél. Ott is ugyanúgy kihasználnának. A náci Németország a magyar agrárexportot eléggé kiszipolyozta, mikor kötelező mennyiséget írtak elő, amit náluk kell eladnunk. Mai világban teljesen mind1 hogy kelet vagy nyugat, bal vagy jobb. Pénz beszél....


A Jobbik tele van ellentmondásokkal, amiből látszik hogy csak népszerűség növelésre játszanak mikor tiszaeszlároznak egyet,mikor EU-ból ki akarnak lépni.

De ugyanolyan párt mint a többi.. Szegedi Csanád manapság havonta 2-3x ki akar lépni az EU-ból, de azért felveszi a több milliós fizetést is onnan. Meggyőző párt. Meggyőző vélemény. Hiteles.

2012. máj. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/54 anonim ***** válasza:
76%
Azért aki ara kíváncsi mit tenne a Jobbik az azt se felejtse el hogy a Fidesz bármifajta program és ígéret nélkül nyert 2/3-al.tehát program nem szükséges a győzelemhez de a jobbiknak van programja a honlapjukon megtalálható, a fidesz előszeretettel veszi át ezeket és csinál úgy mint ha azt ők akarták volna ezeket mindig is.A másik amit már valaki előttem jól megfogalmazott a fősorú médiából értesülnek a jobbikról és azt bárki elismerheti hogy a legnépszerűbb tv-k (tv2,rtl,atv,hírtv,m1,echo) és az összes kereskedelmi rádió, a legnépszerűbb heti és napilapok,valamint a legismertebb híroldalak (origo,index,stb..) elfogultak valamilyen irányba de egyben mind megegyeznek hogy utálják a Jobbikot.Ekkora ellenszélben,támadássokkal,kampányfilm le nem adásával mégis sikerült 900000 szavazót megnyerniük maguknak, na ezt nem tudják feldolgozni.Mert aki így is rájuk szavazott az csak úgy tehette hogy tudatosan kereste őket és informálódott,nem hitt a média agymosásának vagy a kiváló Jobbikos mozgósító erőnek köszönhetően megismerte a párt igazi arcát.
2012. máj. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/54 anonim ***** válasza:
0%
Nácziak és raszisstások!44nég!y!!!4
2012. máj. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!