Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a bajotok az ATV-vel?

Mi a bajotok az ATV-vel?

Figyelt kérdés
Szerintem sokkal kevésbé részrehajló mint a HÍRTV. Tekintettel arra, hogy a jobb oldali csatornán kizárólag egyetlen párt képviselteti magát, az ATV-n pedig az összes ellenzéki párt jelen lehet. Ráadásul ott mernek kompromittáló kérdéseket feltenni MSZP-s politikusoknak is, a HÍRTV-n meg minden fideszes interjú előre lezsírozott kérdések szerint megy, ami elég nyilvánvaló.

2012. jan. 8. 00:18
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
75%
az ATV-vel senkinek nincs baja, csak a fideszeseknek. most pl. ezért takarítják el az útból a Parlament TV javára.
2012. jan. 8. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 bumbi02 ***** válasza:
75%

hát azért az ATV eléggé elfogult és a kormány csak kritikát kap ott (jó, mondjuk máshol se dicsérik, de attól független nem egy tárgyilagos média)

Egyenes beszédet megnézem néha ott, Kálmán Olgának vannak jó kérdései, kedvenc részem belőle mikor Szijjártó Petikét kérdezik arról hogy hogy nem vette észre hogy 2 millió felett keres.. Érdemes megnézni azt a részt..

2012. jan. 8. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
74%
Máshol nem csak kritikát kap a kormány? Persze a HírTV-t leszámítva.
2012. jan. 8. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
61%
Az, hogy kiegyensúlyozott tájékoztatás helyett propagandát folytatnak. A jobbik pl. 1 azaz 1 százalékot szerepelt, ez aztán a súlyához mérő tájékoztatás.
2012. jan. 8. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 bumbi02 ***** válasza:
89%

Gondolkozóó, azért megkérdezném hogy az Echo Tv-re hányszor hívtak be nem Jobbik közeli személyéket, hanem olyanokat akik ellenvéleményt képviselnek.


ATV-re az igaz legalább hogy kormánypártiakat is hívnak be. (Jobbikosok nagyrésze meg nem tud "viselkedni" lásd Bethlen elküldése Izraelbe stb..)

Ettől független én is elfogultnak tartom az ATV-t...

2012. jan. 8. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
56%

Szerintem így van jól, most mindegyik pártnak van csatornája.


Az ATV, TV2, RTL helyében pedig lejárató kampányt folytatnék a Jobbik ellen. Szerintem még így is túl "kegyesek" voltak ahhoz képest, hogy Vona a székházuk lerombolásáról beszélt.

2012. jan. 8. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
32%

ÚÚÚristen pont most írtam be az egyik kérdéshez de ide is bemásolom na figyelj:


Olyan mértékben ömlik a bal oldali médiából az elferdített híráradat hogy az bőven elegendő hogy megtévesszék az embereket, már akiket mert sokszor elcsodálkozom hogy ezt vajon kiknek szánják, mert csak egy óvodás nem látja át a szánalmas erőlködést amivel próbálnak valami eredményt kicsikarni maguknak. Szinte látom ahogy tanakodnak hogy ez most lemehet, ez nem, ezt egy kicsit így, kicsit úgy, ezt a szót erőteljesebben hangsúlyozzuk, ezt az oldalát a témának kiemeljük, és akkor még bejön valami hogy ez a népcsoport félti a demokráciát, és a palesztinok rátámadtak izraelre meg amerikára (értitek, de fordítva sosincs, csak mindig terrortámadás stb stb stb) és ez már elég hogy az emberek valami más képet kapjanak a dologról mint ami a valóság. Lehet hogy a különböző politikai csatornáknak megvannak a saját kis kedvenceik de ilyen szintű elferdítést nem látsz egyik jobboldali médiában se a hírtv-n se echo tv se sehol, még ha ők is részrehajlóak... És még pont a fidesz volt amelyik megvédte az atv-t a jobbik ellen, pedig undorító amit művelnek ott bent, és igazuk van vonáéknak hogy az ilyet nem lenne szabad hagyni ami ott folyik...

2012. jan. 8. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 escrogar ***** válasza:
Gréczy, Vicsek, Bolgár.
2012. jan. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

"ÚÚÚristen pont most írtam be az egyik kérdéshez de ide is bemásolom na figyelj: "


Kedves fenti válaszoló!

Nem értek egyet veled. Szerintem a hírtv-n folytatott aljas hírmanipulációnál nincs nagyobb mértékű a magyar média világában. Én elég sokat néztem az atv és a hírtv műsorait, és arra a megállapításra jutottam, hogy a jobb oldali csatorna másról sem szól, csak a fidesz érdekeinek maximális kiszolgálásáról. Láttam interjút matolcsyval , annyit kellett mondania, hogy a hiányszámok jók, megegyeztünk a bankszövetséggel egy növekedési paktum formájában az ország szekere megy, de nehéz lesz. Arról már nem beszél, hogy a végtörlesztés és a bankadó következtében visszafogták a hitelezést a bankok a vállalkozói szférában is, így sokkal kevesebb hazai vállalkozás tud elindulni, vagy bővíteni. Arról se, hogy a hiányszámot a nyugdíjpénzekkel együtt tudta csak tartani, pont akkor amikor egy demográfiai trendváltozás lesz, a ratkó gyerekek nyugdíjba vonulnak és több nyugdíjas lesz mint aktív.

Ezzel szemben, amikor az egyenes beszédben Mesterházyt, vagy Szanyit kérdezik mindig felmerül mennyire béna, ahogy a saját pártjukkal küzdenek, és mennyire nem látszanak egységesnek most , hogy gyurcsány kilépett a pártból és új pártot alapított. Valamint folyamatosan szóba kerül az a bizonyos nyolc éves kormányzásuk is.

Amikor egy amerikai diplomata fogalmaz meg kritikát a kormányunk ellen, vagy esetleg maga a külügyminiszter, az nem ferdítés nem erőlködés nem kell erőlködni ahhoz, hogy Magyarország kormányáról negatív nemzetközi kritikát találjon az ember. Ha már az Európai Bizottság elnöke elég kemény szavakkal illeti a kormányzó pártjainkat, akkor ott elég nagy probléma van, ráadásul ez nem a nyugat hibája hanem a fidesz frakcióé. Ráadásul már a közszolgálati csatornákból is kormánypáti csatornák lettek, abból is folyamatosan a gyurcsányozás és az elmúlt nyolc év ömlik.

2012. jan. 8. 12:53
 10/22 anonim ***** válasza:
47%
ATV, TV2, RTL mind zsidó médiumok, magyarellenesek.
2012. jan. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!