Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a bajotok az ATV-vel?

Mi a bajotok az ATV-vel?

Figyelt kérdés
Szerintem sokkal kevésbé részrehajló mint a HÍRTV. Tekintettel arra, hogy a jobb oldali csatornán kizárólag egyetlen párt képviselteti magát, az ATV-n pedig az összes ellenzéki párt jelen lehet. Ráadásul ott mernek kompromittáló kérdéseket feltenni MSZP-s politikusoknak is, a HÍRTV-n meg minden fideszes interjú előre lezsírozott kérdések szerint megy, ami elég nyilvánvaló.

2012. jan. 8. 00:18
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Nézegetetem már felméréseket a hírtv és az atv összehasonlításáról. Tömören a konzekvencia az, hogy az ATV FŐ célja nem a baloldal minél jobb színben való beállítása, hanem a JOBBoldal és Orbán minél negatívebb színű bemutatása. ezt rendszeresen tapasztalom is .


Az ATV ugyanolyan gáz, mint az Echo tv-s agymenések a túloldalon.

2012. aug. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 Macungo ***** válasza:

Szerintem olyan, hogy tárgyilagos média nem létezik. Tárgyilagos ember sem mert mindenki a sajánt szemszögéből értelmezi a dolgokat és ez befolyásolja az általa közölt informásió valóság alapját is.


Van baloldali és jobboldali média az igazság sokszor középen vagy valamelyik szélén van. A média már nem tájékoztat, hanem befolyásol. Az igazságot meg a saját életedben és a környezeted tanulmányozásával setheted meg azzal, ha kimozdulsz otthonról és nyitott vagy az emberekre. Aki a médiából próbál csak tájékozódni a világról az nem tud semmit az életéről az országáról..


Én is nézem Kálmá Olga műsorát szerintem elfogult. Tesz fel baloldaliaknak is kellemetlen kérdéseket, de a jobboldali politikusokat megpróbálja földbedöngölni..


HirTv-nél szerintem a baloldali politikusok nem mennek el a felkérésekre, ami sokmindent elmond róluk..


Mindkettőt érdemes nézni.. A köztévé meg szerintem jobb lett mint volt. Azzalhogy kicsit jobboldali szemszögből is látjuk több mint 20 év után a világot és a történelmet, mert eddig csak fizettük a köztévéket, de semmi értelmes nem volt benne...

2013. aug. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!