Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most pontosan mi bajotok van...

Valaki0702 kérdése:

Most pontosan mi bajotok van a Jobbikkal?

Figyelt kérdés
Nem náci párt még csak nem is rasszista nektek az a legnagyobb bajotok, hogy keresztény és magyar?

2012. máj. 12. 14:55
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
74%
Az a baj, hogy a hangzatos szlogenek mögött nincsenek valódi tervek, tényleg tök jól hangzik, hogy "megszüntetjük a cigány bűnözést" meg felszámoljuk a munkanélküliség meg hasonlók, de még egy darab értelmes választ nem kaptam arra, hogy ezt miként szeretnék elérni!
2012. máj. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
38%
Nekem max az hogy konzervatív. És hogy -még ha nem is annyira mint sokan állítják- igen is rasszista. Jah és a szavazóinak egy jelentős részétől (kb. 50-60%) undorodok.
2012. máj. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 A kérdező kommentje:
Én nem tudom, hogy, hogy és miképpen de ha jól, tudom Gyöngyöspatán nem azért félnek már a romák mert nem volt ott a Gárda/Jobbik.
2012. máj. 12. 15:28
 4/54 anonim ***** válasza:
46%
Az, hogy számomra egy szélsőséges párt, én nem tudok velük azonosulni. A programjuk nem ad valódi válaszokat a problémára (mondjuk a többi párté sem), de akkor miben is jobbak ők? Keresztény nem vagyok, szóval nekem kevésbé fontos ez a része. Szeretnek a múlton rágódni. De kit érdekel már komolyan? Engem a jövő izgat, nem a múlt, pedig imádom a történelmet, de az csak arra való, hogy tanuljunk belőle és tovább lépjünk végre. Másrészt a szavazói taszítanak leginkább, elég elolvasni néhány kommentet. Megtiszteltek egy párszor a korcsozással, mert kifogytak az érvekből. Köszönöm, nekem ennyi elég volt belőlük. Aki szimpatikusnak találja a pártot, hajrá szavazzon rájuk, engem nem különösebben izgat.
2012. máj. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:
29%
Pontosan semmi. Jobbik szavazó vagyok.
2012. máj. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim ***** válasza:
19%
Szavazz rájuk, és ha Ők irányítanak majd kapsz választ mindenre. Hülyék lennének az ütőkártyájukat a fidesz kezébe adni .
2012. máj. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim ***** válasza:
24%

"Az a baj, hogy a hangzatos szlogenek mögött nincsenek valódi tervek, tényleg tök jól hangzik, hogy "megszüntetjük a cigány bűnözést" meg felszámoljuk a munkanélküliség meg hasonlók, de még egy darab értelmes választ nem kaptam arra, hogy ezt miként szeretnék elérni!"


Akkor bizony elérted életed azon pontját, amikor meg kell majd tanulnod olvasni.

2012. máj. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim ***** válasza:
42%

Se nem keresztény se nem magyar! Átláthatatlan külföldi érdekek mozgatják.

Milyen külföldi pénzek állnak mögötte? Milyen érdekből?

A valódi magyarságot igyekszik nevetségessé tenni és zülleszteni.

"A beszélgetés során Juhász Oszkár azt is elmondta, hogy polgármesterré választása után jelentős változásokat tervez Gyöngyöspatán, és ennek anyagi fedezete is megvan: a Jobbiknak vannak külföldi kapcsolatai, „ahonnan olyan pénzeket tudunk behozni Gyöngyöspatára, amiről nem is álmodtok, hogy honnan, meg mekkora pénzeket tudunk mozgósítani”"

"A titokzatos külföldi kapcsolatokat nem fedte fel Juhász, azt azonban elmondta, hogy olyan, akár külföldi őrző-védő erőket lehet a településre hozni, hogy aztán „egy dzsipszi sem teszi be a lábát. De még egy kormányügynök sem, mert lecsavarják a f*-t” – vázolta fel a szebb jövőt."

A felvétel ezen az oldalon meg is hallgatható: [link]

Szóval kik is tömnek pénzeket külföldről a magyarság lejáratásába, úgymond nevetségesen fanatizálásába?

Szerintem a Jobbikkal valami hasonló lehet a terv, mint a Szálasi féle szélsőjobb hatalomátvétellel. Ha szélsőjobb vezetéssel készülünk tárgyalásba, akkor porig lehet alázni az országot.

A második vh. végén külföldi érdek volt a magyar szélsőjobb hatalomátvétel, ha hagynak minket kilépni a háborúból, akkor lett volna esélyünk területeket megőrizni. Nyilas vezetéssel esélyünk sem volt.

Ha Jobbik vezetné az országot, szerintem külföldi csoportok előtt új lehetőség nyílna meg az ország porig alázására. Ezért érdekük pénzelni külföldről a Jobbikot. Ha más tudomásod van a külföldi pénzekről és háttérerőkről, légy szíves részletezd!

2012. máj. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim ***** válasza:
12%
Az, hogy Vonáék pár évvel ezelőtt eladták magukat...
2012. máj. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 anonim ***** válasza:
28%

Azok kritizálják leginkább a Jobbikot, akik soha nem olvasták a programjukat, akik a híreket az atv- hvg- index forrásokból merítik, és azt hiszik, a jobbikosnak a kuruc.info a bibliája ( ez utóbbit előszeretettel idézik, szerintem többet olvassák, mint maguk a jobbikosok).


Rendszerint buta, műveletlen, munkanélküli embereknek állítják be őket, holott külföldi- magyar kutatások kimutatták, hogy az átlagos iskolázottságuk és értelmi színvonaluk magasabb mint a többi párt szimpatizánsaié.


Ezt a békát nagyon nehéz lehet lenyelni:)


Érvek és alapos ismeretek híján marad a "fasisztázás", amit gyakran a "náci" szinonimájaként használnak, valamint - nehogy kihagyjam - a rasszista- antiszemitázás.

2012. máj. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!