Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kire szavazzon az akinek...

Kire szavazzon az akinek egyáltalán nincs pénze?

Figyelt kérdés
Mint mondjuk én. A Fidesz bázisa a felső középosztály, tehát a gazdagok. MSZP vörös-tőkés simlisek, és azok is a gazdagok. A maradék áttekinthetetlen.

2012. ápr. 2. 21:11
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
Értem köszi az infót.
2012. ápr. 2. 21:45
 12/29 anonim ***** válasza:
Egy 2 milliós autó nem épp a gazdagságot jelzi.
2012. ápr. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
21%
Ha valakinek egyáltalán nincs pénze az nem a kormány hibája. Amennyiben van egy jó szakmád, esetleg ötleted, és szeretnél mondjuk vállalkozni akkor mindenképp a Fideszre, mert csak ők lesznek azok ahol lehetőséged lesz javítani a helyzeteden. Pénzt ők sem fognak adni neked, de lehetőséget a munkára igen, és amennyiben jól fogsz keresni több is marad a zsebedben a kitűnő adórendszer végett. Végre egy kormány akik nem azokat akarják sarcolni akik vállalkoznak, értékteremtő munkát végeznek, a munkájukkal jól keresnek, munkahelyeket teremtenek. Jobbik, Lmp felejtős, nincs programjuk és csak rébuszokban beszélnek. Tudod, ezt kellene csinálni, azt kellene csinálni, csak éppen a hogyan meg a miből nem szerepel benne.
2012. ápr. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%
Az autók semmit sem jelentenek. A háromnegyedük devizahitelből van. És az ilyen nagyzoló alakok várják el, hogy megmentse őket az állam, mert a Trabant nem volt nekik elég jó. Na ez a baj ezzel az országgal.
2012. ápr. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
77%
"Az autók semmit sem jelentenek. A háromnegyedük devizahitelből van." Adok neked egy zöld pacsit.
2012. ápr. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%

kolopele és mikor jönnek azok a jó munkahelyek, meg lehetőségek, mert két év alatt nem sok látszik belőle. Persze, nyitottak pl. merci gyárat, bár az független a fidesztől, meg a nagy többségnek a "kevés fizetés - szünetben vagy pisilsz vagy eszel" színvonalú munkahelyet hozta el.


Értem én, hogy talán valamicskét segítenek a dolgokon, de azért ha megnézed mondjuk, hogy hogyan lehet beindítani és milyen költségekkel meg papírmunkával lehet futtatni egy vállalkozást mondjuk az Egyesült Királyságban, meg itt, akkor azért amit itt ajánlanak az szánalom a köbön és nem véletlenül fuccsolnak be a vállalkozások. Vagy el sem indulnak..

2012. ápr. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
Úgy megnézném az LMP-t mit csinálna ha övé lenne a kormánytöbbség. :D
2012. ápr. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

"Sok gazdag ember van az országban, mert kinéztem az ablakon és egy percig csak ilyen 2-8 milliós autók haladtak el a főúton..."


Mert amíg egyesek elhitték hogy a pártok utópista ígéreteikben van ráció addig ők rájöttek hogy vagy teljesen felesleges rájuk építeni, vagy kihasználták a kínálkozó lehetőségeket. Minden választási kampány során minden párt megígéri hogy segít a szegényeken. Ja, valamilyen formában ez be is következik általában, de 1,5 millió embert nem tud felemelni 3 milliót a porból. Az nem megy hogy 1 ember 2 helyett dolgozik, teljesen felesleges bárkire is szavaznod ha csak azt akarod hogy a pénzteleneket képviseljék.

2012. ápr. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
42%
Ma 22:13 - nak: Tudom, nehéz elhinni hogy a Fidesz ezen dolgozik, mert ezalatt a kis idő alatt tényleg nem tudtak annyi eredményt produkálni mint amit előzetesen vártak tőlük és ők is beígértek, amit persze nem kellett volna. Ehhez több idő kell, ráadásul az EU is betett rendesen, a külföldi tőke így nem igazán áramlik be az országba, szóval a körülmények áldozatai is lettünk valamennyire, de ez nem tart örökké. Vállalkozást elindítani tény és való hogy nem egyszerű ha nincs egy jó pénzes társad, ez régebben is így volt, a jó ötlet sokszor kevés. Viszont van nem egy olyan ismerősöm, akik úgy fogtak vállalkozásba hogy összeálltak pénzesebb rokonnal, és azóta is remekül megy nekik. A piacképes, megvalósítható ötletekkel nem lehet melléfogni, ezt tudják azok is akiknek sok pénzük van, és ezért is adnak egy kecsegtető vállalkozáshoz. Állami segítség terén is van lehetőség, persze csak kisebb volumenű vállalkozáshoz, legalábbis az elején. Egy barátom optikus, 500 ezer forint hitelből indította be az üzletét, ezt az összeget tisztán megkeresi most havonta, úgy hogy minden költségét levonja. Nem feltétlen kell azonnal nagyban gondolkozni. Arról meg végképp nem a kormány tehet hogy a multik, vagy azok a cégek, gyárak ahol hatalmas a profit nem adnak többet mint a minimálbér. A kormány ugye nem tudja egyenlőre növelni a minimálbér összegét, és ezt vannak sokan akik ki is használják, nem úgy mint én például. Én rosszul érezném magam ha nem annyit fizetnék a dolgozóknak mint teszem ilyen profit mellett. Viszont azt sem szabad azért elfelejteni, hogy tény, munkaerő bőven van, könnyen kiszórják az embereket, hiszen lesz helyettük akár ezer is, mégsem mindegy hogy minimálbér vagy pedig semmi. Bármennyire is kizsákmányolóknak tartják itt nálunk a vállalkozókat, munkahelyteremtőket, mégis csak megélhetést biztosítanak, és persze hogy ők fognak nagyobbat profitálni, hiszen ők is teremtették meg a lehetőségét. Hogy kemény munkával, vagy örököltek, az teljesen mindegy. A Jobbik alapból kizavarná a külföldi cégeket, multikat, munkahelyek szűnnének meg tízezrével, mert számukra csak az lehet itt ami tiszta magyar. Ez igencsak válsághoz vezetne. Az mszp már bizonyított, az lmp - t meg inkább ne is vegyük komolyan szerintem. Ennyi a meglátásom így hirtelen.
2012. ápr. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

"Kire szavazzon az akinek egyáltalán nincs pénze?"


Tökmindegy. Minden párt csak szép szavakkal fogja megtömni a zsebedet. És a szádat.

2012. ápr. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!