Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Titeket is jó érzéssel tölt...

Titeket is jó érzéssel tölt el, hogy több ezer lengyel jött le a nemzeti ünnepünkre?

Figyelt kérdés

Néztem a mai nap fotóit a nemzeti ünnepünkről, és valahogy olyan öröm tölt el a miatt, hogy ilyen mértékű lengyel kiállást, valódi szolidaritást láthattunk. Azon gondolkodtam, vajon mi, magyarok elmennénk-e a lengyelek nemzeti ünnepére, kiállni mellettük, ha szorongattatnák őket, és egy kis lelkiismeretfurdalásom támadt.

Szóval, amikor az európai nagypolitika országunkat nyomás alá helyezi, van egy ország, amelynek lakói, idejönnek, és azt mondják együtt érzünk veletek. Azon gondolkodom mivel lehetne ezt viszonozni a lengyeleknek, de tehetetlennek érzem magam.

Mit gondoltok?

[link]



2012. márc. 15. 23:47
1 2 3 4 5 6 7
 1/68 anonim ***** válasza:
42%

Én örülök neki.

Annak meg méginkább, hogy nem vált be egyes pánikkeltők számítása, akik már acélbakkancsos-nadrágtartós lengyel sínhedeket vizionáltak Budapest virágos utcáira :D

Leginkább meg annak örülök, hogy minden atrocitás nélkül, kellemes emlékekkel mehetnek haza ezek a kedves emberek.

2012. márc. 15. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/68 anonim ***** válasza:
52%
Csatlakozom, én is örülök neki hogy kifejezték a szolidaritásukat. Hasonló a helyzetünk, így ők könyebben átérzik.
2012. márc. 16. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/68 anonim válasza:
54%
Én is egyetértek. Szerintem is minden ünnepre importálnunk kellene a tüntetőket.
2012. márc. 16. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/68 bumbi02 ***** válasza:
71%

Több ezer lengyel jött el a nemzeti ünnepünkre? Dehogyis.


Több ezer lengyel jött el Orbán Viktorhoz.



Hány március 15.-és táblát láttál? Hány 48as hős nevét láttad a táblákra írva?



ÉS hány lengyel volt Orbán Viktoros kitűzővel, transzparenssel?


Engem nem tölt el jó érzéssel.


Mivel nem itt élnek, lövésük sincs a dologról, én se megyek Lengyelországba a szimpátiámat kifejezni a kormányfőjük felé.. Mert lövésem sincs hogy miket csinál az a kormányfő. És mert nem az én országom az.

2012. márc. 16. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/68 anonim ***** válasza:
48%

"Mivel nem itt élnek, lövésük sincs a dologról, én se megyek Lengyelországba a szimpátiámat kifejezni a kormányfőjük felé.. Mert lövésem sincs hogy miket csinál az a kormányfő. És mert nem az én országom az."


A szolidaritásukat azért fejezték ki, mert az EU támadja az országot egy olyan alkotmány miatt amiben nemzeti érdekek védelméről van szó, és amibe érdemben nem is tudtak belekötni. Ez nekik szimpatikus, hogy kiállunk az igazunkért, védjük a nemzeti érdekeket a többséggel szemben.

Remélem így már érthetőbb.

2012. márc. 16. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/68 anonim ***** válasza:
49%

Teljesen egyetértek Bumbival.

Én nagyon szeretem a lengyeleket,nagyon aranyosak hogy eljöttek,de sajnos ők tényleg csak kívülről látják a helyzetet,nem tudnak belelátni hogy valójában mi folyik itt.

2012. márc. 16. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/68 anonim ***** válasza:
49%
Nem érted hogy nem a belpolitika miatt vannak itt, hanem a kormány vs EU miatt? Ezt olyan nehéz felfogni?
2012. márc. 16. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/68 anonim ***** válasza:
29%

Nehéz nekik, Digo, nagyon nehéz.


Ment Neked a zöld kéz mindegyikre!

2012. márc. 16. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/68 anonim ***** válasza:
56%
Hihetetlen hogy sokan nem látják hogy mi történik valójában, és megy egymás butítása, meg az uszítás. Össze kéne inkább fogni, és a valódi problémák ellen küzdeni közösen. Azok pedig nem a Lengyelek.
2012. márc. 16. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/68 anonim ***** válasza:
47%
En orvendek neki. Jo, ha vannak barataink, szovatsegeseink, fuggetlenul a mostani helyzet ertekelesetol. Remelem, a lengyelek jol ereztek magukat, es eljonnek majd maskor is. A viszonzasrol: en mar bejeloltem most este vagy 20 lengyel not a facebookon, remelem, ertekelni fogjak, h. szimpatizalok veluk.
2012. márc. 16. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!