Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti meg tudnátok élni havi:...

Ti meg tudnátok élni havi: 22.800 Ft-ból? ->

Figyelt kérdés

Kiszámoltam kifizetem a fogyasztásaimat,

"villany,és fát"

(fával tüzelek kályhában,tehát így gázt nem fizetek)

és így kerek 300 Ft-ot költhetek el naponta

élelmiszerre!


Na most erre adjon valaki választ hogy, hogy a jó qrva anyjába éljek meg ennyi pénzből úgy hogy legyen villany

fűtés és ne haljak éhen! Hogy???


Mert itt Békéscsabán mintha olyan rengeteg munkalehetőség lenne!!! SEMMI!


Hiába van géplakatos végzettségem semmit nem érek vele.


Jó. Tegyük fel találnék munkát,akkor is hogy a jó fenébe

éljek meg 1 hónapig még megkapnám a fizetésem!


Na ennyit erről az egész elb.sz.tt rendszerről!!!


S.K

R.H.DT

K.CS.G!!!


2012. márc. 15. 05:22
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/72 anonim ***** válasza:
100%

10.58!

Arra nem gondolsz,hogy van akinek önhibáján kívűl sz.rul sikerül az élet.

Lehet te is egyszer bevállalod,hogy legyen 2-3 gyereketek és 10 év múlva olyan szinten lecsúszik az ország,hogy nem győzöd hó végén számolni a forintokat,és azon idegeskedsz,hogy hogyan fogod finanszírozni a tanulmányait ,gondolok itt a gimnáziumra,középiskolára,nemcsak a diákhiteles egyetemekre és főiskolákra,odáig valakinek fizetni kell azt is.És ha lebeteggszel?,pl. cukorbeteg vagy rákos leszel?A mai kor népbetegségei,és csúnyán áthúzza az ember számításait egy életre.

2012. márc. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/72 anonim ***** válasza:
16%

"Arra nem gondolsz,hogy van akinek önhibáján kívűl sz.rul sikerül az élet. "


De gondoltam. Ilyenkor szívás van. Most én mit tegyek? Fizessek 3x több adót, hogy nektek akkora legyen a munkanélkülitek mint nekem a fizetésem? Miért jó ez nekem?

2012. márc. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/72 anonim ***** válasza:
22%

Hogy fellázadtak a prolik, igazi parasztfelkelés.


Erősebb kutya b@szik, ennyit tudok hozzáfűzni a helyzethez. A szívós túléli, a gyenge elbukik. Kicsit átvitt értelemben persze, de teljesen igaz ez, nem csak Magyarországra, hanem az egész világra. Mert bármennyire is ajnározzátok a nyugatot, hogy "ott meg lehet élni segélyből", meg hasonlók, elárulom nektek (elég sokat jártam külföldön), hogy ugyanez a helyzet ott is. Ha nem tudod hazahozni a pénzt, akkor ha "gyenge" vagy, ugyanez a szar vár rád ott is, mint ami itt.

2012. márc. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/72 anonim ***** válasza:
52%

"Hát nálunk, itt Kecskeméten bizony KÖTELEZŐ számlára utaltatni a pénzt"


Hidd el, hogy Vonyarcvashegyen sem lehet kötelező, de még Öcsödön sem! Vagy lapozgasd többet a munka törvénykönyvét!

2012. márc. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/72 anonim ***** válasza:
62%

Egy idézet a kecskeméti bankszámlás hozzászólónak:


"A Munka törvénykönyve előírja, hogy a fizetést készpénzben és forintban kell biztosítani a dolgozónak. A két fél közötti eltérő megállapodás esetén lehet bankszámlára is utalni."


Tehát el lehet épp térni a készpénzes fizetéstől, ha erről előzőleg megegyeznek a felek, de mindenképp a készpénzes fizetés a kötelező alapból.

2012. márc. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/72 anonim ***** válasza:
26%
És ne gyere azzal, hogy de ez Kecskemét, mert Kecskemétet még nem csatolták el Magyarországtól és ott is a magyar törvények hatályosak. Márpedig azok épp az ellenkezőjét mondják ki mint amit te állítasz.
2012. márc. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/72 anonim ***** válasza:
20%

Írja valaki:


"Most én mit tegyek? Fizessek 3x több adót, hogy nektek akkora legyen a munkanélkülitek mint nekem a fizetésem? Miért jó ez nekem?"



A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik.



Nem én írtam, de valaki válaszolja már meg, mi volt ezzel a baj?

Komolyan annyi segély kéne nektek, amennyiért más eljár dolgozni, drága ingyenélő prolik? Normálisak vagytok?

2012. márc. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/72 anonim ***** válasza:
55%

túrórudi válasza:


Írja valaki:


"Most én mit tegyek? Fizessek 3x több adót, hogy nektek akkora legyen a munkanélkülitek mint nekem a fizetésem? Miért jó ez nekem?"



A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik.



Nem én írtam, de valaki válaszolja már meg, mi volt ezzel a baj?

Komolyan annyi segély kéne nektek, amennyiért más eljár dolgozni, drága ingyenélő prolik? Normálisak vagytok?



Na de tényleg gyere már vissza le a földre a magasból hol élsz te? Hány éves vagy? ezzel az ésszel elmehetnétek politikusnak vagy rendőrnek a tojáshéj még a hátsófeleteken van az ész azt tudjátok osztogatni tiszta őrültek.

2012. márc. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/72 anonim ***** válasza:
5%

42, ha számít ez.


Szóval szerinted is jogod van ingyenélőként olyan színvonalon élned, mint aki dolgozik, és a munkájával eltart téged, ingyenélőt? Mert valakinek azt a pénzt elő kell ám teremtenie, amiből te, az ingyenélő, zabálsz, melegedsz, netezel, stb., és emellett még vered a nyálad, hogy milyen rossz neked, mert csak ennyit kapsz a semmiért. És persze milyen hülye az, aki elmegy azért a kicsi pénzért dolgozni. Azt már nem fogja fel a kicsi agyatok, hogy az ő vérüket (is) szívjátok.

2012. márc. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/72 anonim ***** válasza:
0%

Rudi ne felejtsd el, h a proli azert van ott, ahol van, mert hulye.

Rajtam mulna egy afrikai repjegyen kivul mast nem kapnanak.

2012. márc. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!