Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti meg tudnátok élni havi:...

Ti meg tudnátok élni havi: 22.800 Ft-ból? ->

Figyelt kérdés

Kiszámoltam kifizetem a fogyasztásaimat,

"villany,és fát"

(fával tüzelek kályhában,tehát így gázt nem fizetek)

és így kerek 300 Ft-ot költhetek el naponta

élelmiszerre!


Na most erre adjon valaki választ hogy, hogy a jó qrva anyjába éljek meg ennyi pénzből úgy hogy legyen villany

fűtés és ne haljak éhen! Hogy???


Mert itt Békéscsabán mintha olyan rengeteg munkalehetőség lenne!!! SEMMI!


Hiába van géplakatos végzettségem semmit nem érek vele.


Jó. Tegyük fel találnék munkát,akkor is hogy a jó fenébe

éljek meg 1 hónapig még megkapnám a fizetésem!


Na ennyit erről az egész elb.sz.tt rendszerről!!!


S.K

R.H.DT

K.CS.G!!!


2012. márc. 15. 05:22
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/72 anonim ***** válasza:
10%
Természetesen meg.
2012. márc. 15. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/72 anonim ***** válasza:
67%

nah akkor megnéztem és kiszámoltam neked hogy pontosan 97358ft ot kaptam erre a hónapra ez miért olyan hihetetlen?

És hogy nem dolgozna senki?Hmm hát nem mindeggy hogy kap az ember 300-600€ segély vagy kap 1700-.... ig fizetést!

És igen jól irta ott valaki hogy SAJNOS a süjjedő hajórul már csak menekülni lehet!Igy ölik meg az embert!Nincs munka nincs pénz nincs ételre majd az emberek egymást fogják kirabolni hogy legyen élelem!

2012. márc. 15. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/72 anonim ***** válasza:
58%

"Költözzek máshova mi a f.szb.l? "


Én annak idején 70forinttal és egy fedezetlen bankkártyával indultam el Bp-re, kiálltam stoppolni a negyvennégyesre Egyetlen táska ruhát vittem magammal és kb két napi hideg élelmet. És ha azt hiszed egy hétvégi kiruccanás lett belőle, tévedsz. Két évet éltem ezután Bpn és azért tértem haza, mert meghalt valaki a rokonságban és itthon örököltem egy lakást. Most újítom fel, meg egy műhelyt építettem mellé. És ha hiszed ha nem én sem sokkal többet kapok mint te. Havi 47 ezret.

2012. márc. 15. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/72 anonim ***** válasza:
96%

"az anyuka tanulhatott volna amíg otthon volt (én amíg otthon voltam a gyerekekkel csináltam meg a 2.és 3.diplomámésmegtanultam 2 új nyelvet.)"


Kérdem én minek???


Magyarországon nem azért nem találnak az emberek munkát mert képzetlenek. Bár én nem beszélek ennyi nyelvet csak az angolt a magyaron kívül és csak gépész valamint asztalos végzettségem van, de én sem találok egyik szakmámban sem. Közmunkásként dolgozom ami pedig lássuk be nem valódi munkahely, hiszen nem jár termelő tevékenységgel és sem a kormánynak sem a cégnek nem jelent bevételt.

Hiába tanulsz te bármit, ha minden gyárat eladtunk!

2012. márc. 15. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/72 anonim ***** válasza:
91%

3 olyan ismerősöm van aki diplomás és több nyelvet beszél és mégis koszt súrolnak mások után havi 70ezerért!

Már ők is külföldben gondolkodnak!És nagyon sok ismerősöm!

Sajnos hiába van jó szkmád és beszél több nyelvet is ha munka meg nincs!

2012. márc. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/72 anonim ***** válasza:
44%

"A penztaros anyukaval az a gond, h most mit csinaljon vele az allam meg a kormany?Nyissanak csak azert egy boltot, h legyen neki hol dolgozni?"


Egyet? Régebben volt az ÁFÉSZ áruházlánc ABC áruházakkal, vagy a Skála áruházak. A multik kihajtása után ez újra megvalósítható lenne, nem egy bolttal kell itt szarakodni. Gyökeres változásokra van szükség!

2012. márc. 15. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/72 anonim ***** válasza:
47%

de most gondolkodok itt hogy ez szociális segély akar lenni igaz?

Hát eddig nem valami 28ezer volt vagy valami ilyesmi?

2012. márc. 15. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/72 anonim ***** válasza:
93%
Tanulhatol te itt ebben az országban bár mit, legen az szakma vagy diploma ha nincs ismeretséged vagy nem vagy benfektes a közhasznú munkánál fogsz kikötni és kapod az alamizsnát vagy egyesek szerint költözz el.
2012. márc. 15. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/72 anonim ***** válasza:
100%

"Vagy szerzel ertelmes szakmat vagy mesz a lecsoba. "


Értelmes szakmával is mehet. És tudod mi a gáz? Még ha sajátod az üzlet akkor is mehet. Jönnek a multik és agyonvágják. Leszel te is még nagy szarban, csak téged érzékenyebben fog érinteni mint ezeket az embereket akik már megszokták az elmúlt húsz évben, és úgy fogsz vonyítani mint egy kivert kutya. :)

2012. márc. 15. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/72 anonim ***** válasza:
83%

"De itt van pl a fantasztikus közmunkaprogram is. Mivel rosszabb az a munkavállaló, mint az átlag ember? Miért nem kaphatja ő is a "normális" minimálbért, mint a többi? Pláne, hogy azt a kis pénzt is kötelezően számlára utalva, hetente fizetik ki."


Nem kötelező számlára utaltatni, és senki nem is kényszeríthet ilyesmire mert ez törvényellenes. Nálunk is szabadon választható volt a számlára utalás vagy a postai csekk. Több kollégám élt is ezzel a lehetőséggel, mi a számlára pénteken kapjuk meg, nekik a postás hétfőn viszi ki, szóval olyan nagy késedelem sincs vele.

2012. márc. 15. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!