Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem tudnak konkrét...

Miért nem tudnak konkrét érvekkel érvelni az ide írogató liberális magyargyűlölők?

Figyelt kérdés

Gondolok itt arra, amikor mondják hogy: "a csúnya jobbik csak gyűlölködni tud", meg hogy: "a jobbikosok nácik"...stb.


Aztán ha mondom hogy kérlek írjatok egy konkrét tényt, amiben megmutatkoznak ezek a dolgok, csak mélyen kussolnak...


2012. márc. 13. 22:07
1 2 3 4 5 6 7
 61/64 Shai-Hulud ***** válasza:
100%

"Nem kell összebarátkoznom valakivel ahhoz, hogy meg tudjam állapítani, hülyeségeket beszél a politikáról."

Jé, tényleg igazad van, ezt rólad is meg lehet állapítani!


"Értelmes liberális Magyarországon nincs, kivéve TGM-t, de ő már nem liberális, csak volt."

Az értelemnek a liberalizmushoz nincs sok köze. Mint ahogy a humán- vagy reál beállítottságnak, az autóvezetési alkalmasságnak, és még sok-sok egyéb dolognak sincs.


Nem kell a dolgokat (főleg szándékosan) összemosni.

(Bár tudom, EZT IS én látom rosszul. :-D )


Pedro

2012. márc. 15. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/64 anonim ***** válasza:
79%

" Érvek, és tények helyett csak a vagdalkozás, meg inzultálás, amit idegességetekben csináltok!"


A ti egész pártotok így született és erre alapul.

2012. márc. 15. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/64 anonim ***** válasza:
73%

Eleinte még azt hittem, hogy értelmes vita fog kikeveredni a dologból, de igazából kezdettől fogva két troll tábor eteti egymást.


Van még aki őszintén azt gondolja érdemes foglalkozni még a kérdéssel?

2012. márc. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/64 anonim ***** válasza:
0%

Szebb jövőt kedves kérdező!


Neked van igazad!

2012. márc. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!