Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem tudnak konkrét...

Miért nem tudnak konkrét érvekkel érvelni az ide írogató liberális magyargyűlölők?

Figyelt kérdés

Gondolok itt arra, amikor mondják hogy: "a csúnya jobbik csak gyűlölködni tud", meg hogy: "a jobbikosok nácik"...stb.


Aztán ha mondom hogy kérlek írjatok egy konkrét tényt, amiben megmutatkoznak ezek a dolgok, csak mélyen kussolnak...


2012. márc. 13. 22:07
1 2 3 4 5 6 7
 31/64 anonim ***** válasza:
16%

"Szerinted hány liberális magyargyűlölő fórumozik itt?"


Ezt hogy a fenébe lehetne összeszámolni? Rengeteg.


"Vagy azt gondolod, aki liberális, az már egyből magyargyűlölő is?"


Természetesen, de ez nem elgondolás kérdése, hanem tény.


"Ha így látod, akkor nem éppen te vagy a gyűlölködő?"


Nem.

2012. márc. 14. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/64 anonim ***** válasza:
49%
A jobbik és az egész csürhéje magyarellenes és iskolázatlan!
2012. márc. 14. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/64 A kérdező kommentje:

"A jobbik és az egész csürhéje magyarellenes és iskolázatlan!"


De mond már el hogy miért? Jézus atya úristen! :) Milyen analfabéták járnak ide... Tudjátok ezekre a válaszokra számítottam! Érvek, és tények helyett csak a vagdalkozás, meg inzultálás, amit idegességetekben csináltok!

Itt lett volna a lehetőség hogy kifejtésétek, hogy miért gyűlölködik a Jobbik, de nem éltetek vele! - Mert nincs mivel érvelni :-) - Ha tudtam volna hogy nektek van igazatok, akkor fel sem tettem volna a kérdést, csak már szúrta a szemem ahogy a sok magyargyűlölő tények, és észérvek nélkül szidta a Jobbikot.

Ti csak azért nem szeretitek a Jobbikot, mert a magyarság érdekeit képviseli, s tenne valamit az ország felemelkedéséért. Pont a magagatok fajta romboló, pusztítót, züllesztő emberek ellen harcol, akik megpróbálják romba dönteni a nemzeti ideológiát!

2012. márc. 14. 06:55
 34/64 A kérdező kommentje:

Itt is csak megmutattátok hogy gyűlölködni tudtok:


http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__276..

2012. márc. 14. 07:01
 35/64 anonim ***** válasza:
64%
A hittel nem lehet vitatkozni. Ha neked a Novák Előd, meg a Pörzse a hiteles ember, akkor jogod van rájuk szavazni. Kísérd picit figyelemmel a munkásságukat, hányszor kellett Novák Elődöt leállítani a parlamentben oda nem illő vagy törvénysértő felszólalásai miatt. Építő hozzászólás: 0.
2012. márc. 14. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/64 A kérdező kommentje:

Minden felszólalását láttam, és mindenben igaza van! A párt nem véletlenül hirdet radikális változást, ide már nem "szép szó" kell, hanem kemény odamondás és cselekvés!

Vagy szerinted jó ez az irányvonal? Ami 22 éve zülleszti az országot? Engem bizalommal tölt el, hogy egy olyan karakán, magabiztos, nemzetérzelmű ember is ül a sok hazaáruló, pénz,- és hatalom imádó között mint Novák Előd!

2012. márc. 14. 07:28
 37/64 A kérdező kommentje:

"A hittel nem lehet vitatkozni. "


Amúgy én is ezt mondom, a hittel nem lehet vitatkozni. Szóra se méltóak vagytok! :)

2012. márc. 14. 07:29
 38/64 anonim ***** válasza:
100%

Végigolvastam, csak most láttam a kérdést. Sokat nevettem :)

Amúgy mire kellene reagálni egy érvvel? Azt nem találtam sehol.

2012. márc. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/64 anonim ***** válasza:
23%

Átfutva azért igen érdekes válaszok voltak. Én nem szavaztam, és nem is fogok a Jobbikra (de másra sem) ,de nem semmi, hogy a magukat liberálisnak mondóknak a legnagyobb érvük az volt, hogy használni kéne a keresőt vagy, hogy a jobbikosok értelmi szintje alacsony. Mondják ezt ők egyébként, akiknek a tüntetésein a legmagasabb az 1 nm-re eső degeneráltak száma és most sem tudnak válaszolni.

Mindenesetre én mint kívülálló is kíváncsi lennék, hogy milyen tények támasztják alá pl., hogy a Jobbik náci lenne.

2012. márc. 14. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/64 A kérdező kommentje:
"Amúgy mire kellene reagálni egy érvvel?"
2012. márc. 14. 09:46
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!