Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem tudnak konkrét...

Miért nem tudnak konkrét érvekkel érvelni az ide írogató liberális magyargyűlölők?

Figyelt kérdés

Gondolok itt arra, amikor mondják hogy: "a csúnya jobbik csak gyűlölködni tud", meg hogy: "a jobbikosok nácik"...stb.


Aztán ha mondom hogy kérlek írjatok egy konkrét tényt, amiben megmutatkoznak ezek a dolgok, csak mélyen kussolnak...


2012. márc. 13. 22:07
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 Treb ***** válasza:
68%

Volt már 1000. Csak:

A: Nem veszed észre.

B: Nem érted.

2012. márc. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/64 Shai-Hulud ***** válasza:
82%

Figyu, tényleg volt már, sokszor. Arról mi itt nem tehetünk, hogy te nem olvastad azokat. Talán próbálj meg keresni a régebbi kérdések között.


Mellesleg nem provokálni kell, hanem tájékozódni.


(És ha nagyon gonosz lennék, akkor most megkérdezném, hogy egy jobbikosnak ez nem megy? - De nem kérdezem meg, mert akkor én leszek az egyes számú közellenség - hát hiányzik az nekem?)


Pedro

2012. márc. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/64 anonim ***** válasza:
84%

Jól értem, hogy vannak a jobbikosok meg a liberális magyargyűlölők?

Amúgy milyen konkrétumot szeretnél az "ezek a dolgok"-ra?

2012. márc. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/64 anonim ***** válasza:
78%

Nem gyűlölködés az, Morvai Krisztina hogy EU bizottság elé viszi a 2006-os eseményeket, valamiféle igazságosság alapján?

Értem én miért, de ha egy picit is gondolkozik, rá kéne jönnie, hogy:

1. nem kéne az EU-hoz ezzel szaladni, ez belügy, a mi sz@ros ügyünk, vizsgálódtak eleget, elegen.

2. a Duna elterelésében is vesztettünk, pedig az sokkal fajsúlyosabb dolog volt. Az EU nem fogja egyik államát sem igazából elmarasztalni, döntése egyébként sem bírói ítélet, nincs kötelező ereje. Akkor meg az előzőre visszatérve, minek?? A kirakatért, tudod?

2.

2012. márc. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/64 A kérdező kommentje:

Tényeket még mindig nem kaptam, csak ezt a szánalmas "mi már megmondtuk" szöveget.

EGY KONKRÉT TÉNYT KÉREK! Ha olyan sok van akkor csak nem olyan nagy kunszt benyögni egyet!

2012. márc. 13. 22:35
 6/64 anonim ***** válasza:
90%

Elég beszűkült látókörű vagy, ha az embereket csak fekete-fehéren látod. Az emberek személyisége ennél összetettebb, mint ahogy a Jobbik is. Vannak művelt elemei és van egy része ami valóban náci elveket vall, elég ha végig olvasol pár jobbikos fórumot. A szavazói miatt ragad ez a Jobbikra. Alaptalanul vagy valóban döntse el mindenki maga.


(Egy baloldali, nem liberális és nem magyargyűlölő)

2012. márc. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/64 anonim ***** válasza:
100%

#4

"Jól értem, hogy vannak a jobbikosok meg a liberális magyargyűlölők?"


Mint legutóbb itt:

http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__265..

Úgy most sem érted jól.

Kezdem azt hinni, hogy a suliban nem volt erősséged az értőolvasás, vagy nagyon szeretsz kötekedni. Igazából egyikre sem igen lehetsz büszke.

2012. márc. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/64 Shai-Hulud ***** válasza:
93%
És ezt pont egy volt kádárista kérdezi??? Röhej.
2012. márc. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/64 Shai-Hulud ***** válasza:
87%

"Akkor elárulnád hogy miért a Jobbikot szídja a sok aberrált?"

Embert barátjáról, madarat tolláról, Jobbikot szavazójáról...


Pedro

2012. márc. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/64 Sz1u ***** válasza:
77%

Kérdező!


Szerinted hány liberális magyargyűlölő fórumozik itt? Vagy azt gondolod, aki liberális, az már egyből magyargyűlölő is? Ha így látod, akkor nem éppen te vagy a gyűlölködő?


Én inkább liberális vagyok, mint nem. De nem vagyok magyargyűlölő (én is magyar vagyok)! Ugyanakkor nem tartom a magyarságot semmivel sem nagyobb nemzetnek, mint bármelyik másikat. Ha pl. bárhol kérdeznek külföldön, hogy honnan származom, nyugodt lelkiismerettel mondom, hogy magyar vagyok. De nem verem magam emiatt (még a szomszédos országokban sem)!


Attól még nem lesz senki sem nemzetiebb (magyarabb), hogy március 15-én szívlapátnyi nagyságú kokárdát fog feltűzni magára. Ha azt hiszi, akkor rosszul hiszi.


Egyébként pedig a szavaiddal élve: "a csúnya jobbik csak gyűlölködni tud" - legalábbis a zöme minden bizonyal!

2012. márc. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!