Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem tudnak konkrét...

Miért nem tudnak konkrét érvekkel érvelni az ide írogató liberális magyargyűlölők?

Figyelt kérdés

Gondolok itt arra, amikor mondják hogy: "a csúnya jobbik csak gyűlölködni tud", meg hogy: "a jobbikosok nácik"...stb.


Aztán ha mondom hogy kérlek írjatok egy konkrét tényt, amiben megmutatkoznak ezek a dolgok, csak mélyen kussolnak...


2012. márc. 13. 22:07
1 2 3 4 5 6 7
 21/64 A kérdező kommentje:
Ahelyett hogy előhúznátok párat abból a "rengeteg tényből" ami bizonyítja hogy hülyeségeket beszélek, itt elterelitek a témát, és próbáltok lekezelni... Ez is bizonyítja, hogy amit ti képviseltek az egy nagy büdös semmi, és a szavatok lószart sem ér! Jó szar lehet nemzeti identitás nélkül élni! :-)
2012. márc. 13. 23:44
 22/64 Sz1u ***** válasza:
56%

Kérdező!


Játsszunk egy olyat, hogy írj érveket a "liberális magyargyűlölőkre" és én írok Neked érveket (bár nem vagyok magyargyűlölő) "a csúnya jobbik csak gyűlölködni tud"-ra, valamint "a jobbikosok nácik"-ra!

2012. márc. 13. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/64 A kérdező kommentje:
Ok, játszunk! Én kérdeztem előbb, a válaszra várok már 2 órája!
2012. márc. 13. 23:52
 24/64 Shai-Hulud ***** válasza:
62%

Ismét egy kis adalék kedves jobbikos honfitársaink toleranciájából. Kíváncsi vagyok, szerinte EZ jelenti-e azt a bizonyos "nemzeti identitást", amire olyan büszke?


Nem csak magadról állítasz ki szegénységi bizonyítványt, hanem a társaidról, és a hőn szeretett pártodról is.


Vona biztosan örülne egy ekkora.... szóval neked!


Pedro

2012. márc. 13. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/64 Shai-Hulud ***** válasza:
72%

Egyébként... Ha még nem vetted észre, ÉPPEN MOST támasztod alá a kérdésben kiírt "a csúnya jobbik csak gyűlölködni tud" mondatodat. :-) Most is TE gyűlölködsz, TE becsmérelsz másokat, ugyanakkor TE kéred számon, hogy hozzanak már konkrét tényt.


TE VAGY a példa! Olvasd vissza, amiket írtál!


Pedro

2012. márc. 14. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/64 anonim ***** válasza:
70%
Bakker Pedro.. ezt akartam írni :D
2012. márc. 14. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/64 anonim ***** válasza:
42%

"Miért nem tudnak konkrét érvekkel érvelni az ide írogató liberális magyargyűlölők?"


Mert a liberalizmus rég halott, terméketlen ideológia, semmi aktualitása nincs már. És ezért aki komolyan veszi a liberalizmust, az nem tud értelmesen hozzászólni mai gyakorlati kérdésekhez.


Ehhez meg még vegyük hozzá azt is, hogy a Mo.-on magukat liberálisoknak nevezők politikai analfabéták, akik még bevezető szinten sem nagyon tudnak semmit a liberalizmusról.

2012. márc. 14. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/64 Shai-Hulud ***** válasza:
50%

"a Mo.-on magukat liberálisoknak nevezők politikai analfabéták, akik még bevezető szinten sem nagyon tudnak semmit a liberalizmusról."


Hát ezt te biztosan nagyon jól meg tudod állapítani egy számodra vadidegen emberről! :-DD

2012. márc. 14. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/64 anonim ***** válasza:
35%

"Szándékosan provokálták Vonát, de nagyon szépen lerendezte a helyzetet!"


Bocs vmiert nem tudok visszavaltani magyar billentyuzetre. Szerintem inkabb hulyet csinalt magabol. Nem latom ertelmet annak, hogy Hess-t, vagy imadoit egy allitolag magyar erdekeket vedo part vedje, lerendezhette volna a dolgot klasszissal is, de helyette csak buta proli modjara a burkolt nacizasra burkolt zsidozassal valaszolt. Az ujsagiroknak meg az a dolguk hogy provokaljanak, a politikusoknak meg az, hogy ne hadjak magukat. Vona itt beleengedte vonni magat egy osotba szoparbajba, amibol nem jott ki jol. Teged es biztos sokmindenki mast meggyozott, engem nem.

2012. márc. 14. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/64 anonim ***** válasza:
0%
Mert buták.
2012. márc. 14. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!