Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Morvai Krisztina miből élne...

Morvai Krisztina miből élne meg, ha Magyarország kilépne az EU-ból és őt is menesztenék, mint EP-es képviselőt?

Figyelt kérdés
Nem értem miért kell neki állandóan szembe mennie azzal, amiből most nagyon jól megél.
2012. márc. 8. 22:19
1 2 3 4 5 6
 51/58 anonim ***** válasza:

Kolopele végre valamiben egyetértünk!



Szerintem is fellőtték rá a pizsit vagy elment csajozni (legalább valami értelmeset is csinál).

2012. márc. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/58 anonim ***** válasza:
0%
Hát a csajozás jó is volt valamikor, de nekem már ezt nem lehet. Mondjuk nem is vágyom már rá, nem vagyok már 20 éves, meg egy jól működő családot sosem adnék fel egy kaland miatt.
2012. márc. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/58 anonim ***** válasza:

". Mondjuk nem is vágyom már rá, nem vagyok már 20 éves, "


Én 20 éves vagyok és már most nem vágyom rá.

2012. márc. 11. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/58 anonim ***** válasza:

bumbi02 válasza:


Most Pesten, eddig Kaposváron... De sztem mindjárt megkapom hogy menjek Borsodba és akkor meg tudom hogy miért a Jobbik...



Na ez az,nem ezekről a helyekről kell az észt osztani,olyanokkal szemben,akik olyan helyen laknak,ahol a mostani kormányok nem képesek rendet tenni!Majd ha a te gyermekeid is olyan iskolába kell hogy járjanak,ahol minden nap rettegésben tartják a neveletlen kisebbség gyermekei és a tanár sem tud védelmet biztosítani,akkor majd tüntethetsz a jobbik ellen!Nem kell ide 10 érv a miértre,elég csak egy is,ami arról szól,hogy nyugodtabban élhetünk és nem kell rettegni attól,hogy ha megpróbálod magad megvédeni,téged ültetnek le!

2012. márc. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/58 Shai-Hulud ***** válasza:

#bumbi02

NYERTÉL!!! :-D


Pedro

2012. márc. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/58 bumbi02 ***** válasza:

Nem kell ide 10 érv a miértre,elég csak egy is,ami arról szól,hogy nyugodtabban élhetünk és nem kell rettegni attól,hogy ha megpróbálod magad megvédeni,téged ültetnek le!


És miért élhetünk nyugodtabban? Mit tenne a Jobbik? Úgy gondolod hogy a Jobbik kisebbség politikája nem tágítaná tovább a társadalmi szakadékot? Úgy gondolod hogy a Jobbik meg tudná oldani a problémát? Hogyan? Tiszavasvári (vagy hol nyertek.) már fejlődő európai város lett?:)

2012. márc. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/58 anonim ***** válasza:
Jaj ilyen hülyeséggel ne érvelj már!Ha te egy gyárban dolgozol,ami nem működik megfelelően,de te tudnád,hogy lehetne föl lendíteni,viszont csak egy munkás vagy,attól még hogy brigádvezetőnek neveznek ki,nem tudsz tökéletes üzemet varázsolni!Hogy tudnál?Ha te lennél a tulaj!Na kb ugyanez a helyzet az érveddel is,hogy még nem kapják meg az esélyt,arra,hogy változásokat vegyél észre,addig 1 város kevés a fejlődési arány kimutatására!
2012. márc. 12. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/58 bumbi02 ***** válasza:
Nem válaszoltál. Mivel oldalná meg a Jobbik a problémát?
2012. márc. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!