Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Morvai Krisztina miből élne...

Morvai Krisztina miből élne meg, ha Magyarország kilépne az EU-ból és őt is menesztenék, mint EP-es képviselőt?

Figyelt kérdés
Nem értem miért kell neki állandóan szembe mennie azzal, amiből most nagyon jól megél.
2012. márc. 8. 22:19
1 2 3 4 5 6
 11/58 bumbi02 ***** válasza:
71%
Politika és vallás témakörben senki se meggyőzhető:)
2012. márc. 9. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/58 anonim ***** válasza:
31%
Ebben igazad van, de én már ismertem el hogy Orbán hibázott olykor. Mr.Paranoia szerint viszont a jobbik hibátlan.
2012. márc. 9. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/58 Shai-Hulud ***** válasza:
59%

És nem az? :-o


Pedro

2012. márc. 9. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/58 anonim ***** válasza:
71%

Sose hittem volna, hogy ezt a napot megelem, de kivetelesen igaza van Bumbinak.


Ezt ugy mondom, hogy az emberek jobboldalinak sorolnanak be, bar en nem szeretem ezt a parthoz tartozast.

A JOBBIK ugyanugy hazaarulo, csak ezt valoban kevesen vettek eszre. Amikor az EP valasztasok voltak, akkor a plakatokra Izraelbol jott a penz.. A legnagyobb arulo az egesz bagazsbol persze Morvai, aki liberalisbol lett szelsojobboldali... ha nem a penz miatt valtozott meg 180 fokban a nezete, akkor vajon minek a hatasara ?? :O


A Jobbikban meg az elejen biztam, bar mar akkor sem tetszett az a tragar regetege, ami manapsag a legnagyobb tamogatojakent tarthato szamon.

2012. márc. 9. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/58 anonim ***** válasza:
33%
Pedro, a jobbik hibátlan. Csak a te kedvedért.DDD
2012. márc. 9. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/58 anonim ***** válasza:
2012. márc. 9. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/58 anonim ***** válasza:
20%

Jézusom ilyen baromságokkal jönni... :'D

Új lap a pakliban? :-)

2012. márc. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/58 anonim ***** válasza:
32%
(Elárulok egy titkot, de ne add tovább senkinek: angol nyelvű zenét is szoktam hallgatni, és valamennyire beszélem is a nyelvet;)
2012. márc. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/58 anonim ***** válasza:
0%

Mr.Paranoia!

Hagyd rájuk,ezek mind jól élnek,nekik a mostani állapot a jó,ezért ilyen elhivatottak védeni a tolvaj megszorító bandát!Mindig lesz egy érvük,amiért ne változtassunk!Csak az a baj,hogy évek óta ez megy,MSZP,FIDESZ,FIDESZ,MSZP és akkor aki már ezt megunta,mert jobbat akar,az már bolond,meg le kell kiabálni!Persze most ezután én is le leszek,de kit érdekel?

2012. márc. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/58 anonim ***** válasza:
20%

Engem nem igazán érdekelnek, mert tudom hogy csak provokálni akarnak, és tudom kezelni őket! ;-) A lepontozás meg nem az igazságot, és a valóságot tükrözi, hanem azt, hogy manapság milyen sötétek az emberek... Az értelmesebb réteg megérti amit mondok, és ez a lényeg, mert bennük van a jövő!

Amúgy én sem élek rosszul, bár nem vagyok gazdag, a mélyszegénység sem jellemző rám. De viszont én átlátom a dolgokat, és képes vagyok a jövőbe tekinteni, ezért tudom hogy ha minden így megy tovább, akkor nem hogy az általános életszínvonal nem fog változni, de Magyarország is megszűnik majd létezni!

2012. márc. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!