Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Morvai Krisztina miből élne...

Morvai Krisztina miből élne meg, ha Magyarország kilépne az EU-ból és őt is menesztenék, mint EP-es képviselőt?

Figyelt kérdés
Nem értem miért kell neki állandóan szembe mennie azzal, amiből most nagyon jól megél.
2012. márc. 8. 22:19
1 2 3 4 5 6
 21/58 bumbi02 ***** válasza:
40%

Amúgy én sem élek rosszul, bár nem vagyok gazdag, a mélyszegénység sem jellemző rám. De viszont én átlátom a dolgokat, és képes vagyok a jövőbe tekinteni, ezért tudom hogy ha minden így megy tovább, akkor nem hogy az általános életszínvonal nem fog változni, de Magyarország is megszűnik majd létezni!



Ha átlátnád a dolgokat, akkor átlátnád azt is hogy amit fentebb kifejtettem neked az nem hülyeség, nem összeesküvés elmélet. De elég gyorsan átugrottad, hogy arra reagálj is valamit érdemben.



Nem látod át a dolgokat, illetve nem akarod átlátni a Jobbikot. A Jobbikot elfogadod úgy ahogy eléd teszik, de minden mást kritikus szemmel méregetsz végig, és erre mondod hogy átlátod a dolgokat.


De érdekelne Paranoia tőled is 10 épkézláb érv hogy miért jobb a Jobbik...

2012. márc. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/58 anonim ***** válasza:
20%

crem0001-el karöltve, már számtalanszor elmagyaráztuk a dolgokat... Minek tegyük meg minden nap ötször, ha úgy sem fogjátok fel? Én is olyan voltam mint te, elhittem a sok hazugságot amivel az emberek agyát mossák... Azt hittem hogy a Jobbik ilyen csőcselék párt, de aztán elkezdtem figyelni a parlamenti, és eps felszólalásaikat, valamint a beszédeiket, elolvastam a programjukat, utána néztem a dolgoknak, és rájöttem hogy mindenben igazuk van! Elismerem, van pár dolog amiben nem értek velük egyet -pl: halálbüntetés- de akkor is csak ők képviselik a magyar érdekeket. Meg a másik, hogy hiába magyarázunk bármit is, a hiba ott van, hogy nem is akarjátok megérteni... Ilyenkor ilyen baromságokkal jöttök hogy; nem magyar a felhaszálónevem, náci, rasszista meg antiszemita vagyok, rossz a helyesírásom.


De hogy értenéd a hogyant, ha nem érted a miértet...? - A sötétség csak a fény hiánya.

2012. márc. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/58 bumbi02 ***** válasza:
33%

Egyszer se hivatkoztam rasszizmusra, antiszemitizmusra, nyelvtani hibákra a vitánkba, ha jól tudom:) Nem szokásom, mert egyetértek hogy a személyeskedés akkor kezdődik mikor elfogytak az érvek...



Ennek ellenére a 10 épkézláb érvet tőled is várom:)

2012. márc. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/58 anonim ***** válasza:
59%
Mivel kapcsolatban?
2012. márc. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/58 anonim ***** válasza:
61%
"A lepontozás meg nem az igazságot, és a valóságot tükrözi, hanem azt, hogy manapság milyen sötétek az emberek" Ebben egyetértünk. Viszont az hogy tulajdonképpen te mindenkinél okosabbnak hiszed itt magadat az kissé érdekes. Bármelyik kormány programjába ha belemélyedsz egy kicsit is, általában csak szépet és jót látsz tőlük, majd a hatalomra kerülésnél jön a fekete leves. Így volt ez a Fidesznél is, csak nekik volt erre okuk, kénytelenek voltak ígérni minden szépet és jót hogy véget vethessenek a szocik 8 éves ámokfutásának. Egyébként pedig nem csak olyan emberek állnak a Fidesz mellett akik gazdagok, ezt jobb ha elhiszed nekem. Persze aki a Lázár által is megemlített táborba tartozik, annak soha nem lesz jó a Fidesz, de szerintem egyik kormány sem. Az emberek nagyon nehezen ismerik azt el hogy saját maguk is tehetnek a sorsukról, könnyebb mindent másra fogni. Mondjuk én is várnék tőled érveket hogy mi is a jobbik erénye, mert a balhézásaikon, szélsőséges megnyilvánulásaikon kívül még sok mindent nem tettek. Vona, Toroczkai, Zagyva, betyár sereg, vesszen Trianon, ha kell akár háborúval is, mocskos zsidók, mocskos cigányok, büdös niggerek, éljen Hitler, szóval ezek nem igazán szívmelengetőek a mai Európában.
2012. márc. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/58 bumbi02 ***** válasza:
60%

Mivel kapcsolatban?


10 érv, hogy miért jobb a Jobbik... értelmes érveket..

2012. márc. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/58 anonim ***** válasza:
50%

"Tudod vannak olyan emberek, akiknek fontos a magyar nép sorsa, és jövője! "


Most a homoszexuálisok védőszentjeként tevékenykedő feminista Morvai asszonyságról beszélünk?


": angol nyelvű zenét is szoktam hallgatni, és valamennyire beszélem is a nyelvet;)"


Erre a jobbosok azt mondanák, hogy hazaárulás.

2012. márc. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/58 anonim ***** válasza:
Jó sok fityis fizetős bérenc érvelget,remélem ha majd már ezt a színvonalat is elveszi tőlük a mostani vezetés,akkor majd máshogyan látják a dolgot!
2012. márc. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/58 A kérdező kommentje:

Ha olyan sokrétű végzettségei vannak, mint ahogy a # 7. írja, akkor minek ment el politizálni?

(Becsületes ember messze elkerüli a politikai életet, oda általában csak a pénz miatt mennek.)

2012. márc. 9. 19:01
 30/58 anonim ***** válasza:
Hát persze, minden Fidesz párti fizetett bérenc................... Majd 2014 - ben meglátjuk tényleg azok voltunk e vagy valóban így is gondoltuk.
2012. márc. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!