Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Morvai Krisztina miből élne...

Morvai Krisztina miből élne meg, ha Magyarország kilépne az EU-ból és őt is menesztenék, mint EP-es képviselőt?

Figyelt kérdés
Nem értem miért kell neki állandóan szembe mennie azzal, amiből most nagyon jól megél.
2012. márc. 8. 22:19
1 2 3 4 5 6
 41/58 anonim ***** válasza:
Érveket még mindig nem kaptam, csak valótlan agymenést. (Érvelni valós tényekkel szoktak)
2012. márc. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/58 anonim ***** válasza:
Honnan lehet megismerni a jobbikost? Ha elfogy az érve megkérdezi, hol laksz.
2012. márc. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/58 bumbi02 ***** válasza:

Érveket még mindig nem kaptam, csak valótlan agymenést. (Érvelni valós tényekkel szoktak)


Akkor mutass rá melyik része nem volt valós.

2012. márc. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/58 szokratesz ***** válasza:

Na Paranoi elő azzal a 10 érvvel mert már nagyon érdekelne engem is. Ne kibúvókat keress hanem választ adj.

Mutasd meg milyen az igazi magyar virtus. Odavágsz csak úgy zengjen bele a ház.

Ha meg nem tudsz 10 érvet felhozni akkor pedig ne arcoskodj itt.

2012. márc. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/58 anonim ***** válasza:
Na erről van szó, egy ellenérvet sem tudtok mondani, mivel még nem voltak kormányon. Valamint tudjátok, hogy amit képviselnek, az az ország hasznára vállna.
2012. márc. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/58 anonim ***** válasza:

"Na erről van szó, egy ellenérvet sem tudtok mondani, mivel még nem voltak kormányon."


Az LMP meg a Munkáspárt sem .Na és?


"Valamint tudjátok, hogy amit képviselnek, az az ország hasznára vállna."


Ezt bizonyítani sem ártana például a 10 érvvel amit már

jópáran kértek ,többek között tőled is.Miért nem bizonyítod be felsőbbrendűségedet tisztánlátásodat és írod le azt a 10 érvet?


Mi írtunk neked 3-at amit hamisnak ítéltettél ezt sem indokoltad ...

2012. márc. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/58 szokratesz ***** válasza:

Te Paranoia, nem vagy kicsit szerep tévesztésben?

Tőled kértek ELŐBB 10 érvet a "jobb"ik mellett.

Csak kamuzol itt jobbra-balra, de egy értelmes választ még nem adtál. Miért nem tudsz felsorolni 10 érvet?

Na jó legyen csak 5. Én már azzal is beérném.

Na ennyi megy?

2012. márc. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/58 bumbi02 ***** válasza:

Na erről van szó, egy ellenérvet sem tudtok mondani, mivel még nem voltak kormányon. Valamint tudjátok, hogy amit képviselnek, az az ország hasznára vállna.



Egy párt hitelességéhez nem feltétlen kell kormányon lennie.. Leírtam már hogy miért ugyanolyan párt mint a többi. Tényeket írtam le. Te azt írtad hogy valótlan agymenés. De még azt se tudtad alátámasztani hogy mitől lenne valótlan , arról már nem is beszélek hogy nem 10, de még 1 komoly érvet se láttunk tőled.

2012. márc. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/58 szokratesz ***** válasza:
100%

Na úgy látom Paranoia elment aludni mert fel lőtték a pizsit.

Vagy elment érveket gyűjteni a közeli kocsmából:)

2012. márc. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/58 anonim ***** válasza:
Szerintem is ráadták a pizsamát, rájöttek a szülei mit csinál titokban a gyerekük, talán a laptop is oda van, azért 10 évesen korai még politizálni.DD Persze ha ez nem is így lenne, a legjobb védekezés a támadás, neki ez az egy érve van. Mást nem tud felhozni, ezt láthattuk, hiába kérdeztük már vagy öten.
2012. márc. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!