Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Morvai Krisztina miből élne...

Morvai Krisztina miből élne meg, ha Magyarország kilépne az EU-ból és őt is menesztenék, mint EP-es képviselőt?

Figyelt kérdés
Nem értem miért kell neki állandóan szembe mennie azzal, amiből most nagyon jól megél.
2012. márc. 8. 22:19
1 2 3 4 5 6
 31/58 bumbi02 ***** válasza:

Jó sok fityis fizetős bérenc érvelget,remélem ha majd már ezt a színvonalat is elveszi tőlük a mostani vezetés,akkor majd máshogyan látják a dolgot!


Se Fideszes, se fizetett nem vagyok.. az érvelés stimmel, csak tőletek is ezt várjuk:))

2012. márc. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/58 anonim ***** válasza:
Mondok 10 érvet a Jobbik mellett, ha te mondasz egyet ellene!
2012. márc. 10. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/58 anonim ***** válasza:

"Mondok 10 érvet a Jobbik mellett, ha te mondasz egyet ellene!

"


Magyarellenes például.

2012. márc. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/58 anonim ***** válasza:
Ez nem érv, hanem egy idióta agymenés, aminek nincs valóságalapja. Nem tudom te hol élsz, de hogy nem ebben az országban az biztos!
2012. márc. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/58 anonim ***** válasza:

Tess:

Igaz hogy Bumbitól idézem ,de magam se tudtam volna jobban összefoglalni...



"1., A Jobbik ugyanolyan mint a többi párt. Csak nemzeti színekbe öltöztek. Ők is a pénzért csinálják.


A Jobbik észrevette hogy van egy hatalmas be nem töltött űr a magyar választók körében: a "nemzeti oldal"...Gyorsan csináltak Árpádsávos zászlót, megkeresték azokat a pontokat amikre leginkább harap az általuk megcélzott tizenéves réteg, illetve a minden pártban csalódott 30+os réteg, mint például a cigány kérdés, fújj kommunizmus, enyhe rasszista színezet, nyugat utálat, kapitalizmus ellenesség...


Válság időben az ilyet meg lehet lovagolni... A szélsőség, a demagóg, mindig válság időszakban erősödik meg. Ha az emberek jól élnek, nem különösképpen érdeklik a radikális megoldások.. De ha már úgy érzik hogy csak ez segíthet, akkor radikális változást. (lásd Hitler NSDAP-je mikor tudott felfutni, mikor NO nyakig benne volt sz*rban, nem nácizom le a jobbikot félre ne értsétek, csak a példa megállja helyét)


A Jobbik felismerte hogy itt van egy hatalmas réteg akik kiábrándultak a rendszerváltó pártokból, mert nem látnak eredményt, illetve itt egy hatalmas leendő választópolgári réteg (14-18 évesek) akiknek könnyü a fejükbe ültetni hogy Árpád Szent Vére csörgedezik ereinkben...


2., Komolytalan program, és miniszterelnök jelölt.


Van egyáltalán valami konkrét programjuk? (ami a honlapjukon fenn van azt ne nevezzük konkrét programnak, mert egy mesefüzet)Valami Elképzelésük? Egy termékmenedzserre lenne szükségünk mint miniszterelnök akinek semmilyen jogi, gazdasági, társadalomtudományi végzettsége, képzettsége, tapasztalata sincs (alias Vona GÁbor)? (nem vagyok annak híve hogy csak az a jó szakember akinek papírja van, elismerem én azt is akinek csak tapasztalata..)



3., Szélkakasok...


Amíg be nem jutottak Parlamentbe, addig ííígy Magyar Gárda, úúúgy Magyar Gárda, mellénybe esküszöm mert huszáros magyar vagyok stb... Aztán mikor Magyar Gárdánál volt valami kirobbanó kis média botrány, akkor a Jobbik kijelentette hogy nekik mi közük van hozzá? Amíg kellett szavazatot gyűjteniük addig tüntettek, játszották a radikálist, meg az utca emberét, fogták a Magyar Gárda kezét, most mikor bekerültek, talán 2x ha voltak kinn tüntetni? Pedig eléggé elnyomják most is a kisembereket. "

2012. márc. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/58 bumbi02 ***** válasza:

pááálgium... :D


Amúgy Mr Paranoia, az előttem lévő választ úgy olvasd hogy én is azt másoltam volna be.

2012. márc. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/58 anonim ***** válasza:
Bumbitól kérdezném,hogy melyik részén lakik az országnak?
2012. márc. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/58 anonim ***** válasza:

"Nem tudom te hol élsz, de hogy nem ebben az országban az biztos!"


De itt, sajnos.


"Ez nem érv, hanem egy idióta agymenés, aminek nincs valóságalapja."


Bármit írtam volna, ez lett volna rá a válaszod.

2012. márc. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/58 bumbi02 ***** válasza:
Most Pesten, eddig Kaposváron... De sztem mindjárt megkapom hogy menjek Borsodba és akkor meg tudom hogy miért a Jobbik...
2012. márc. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/58 anonim ***** válasza:

"bumbi02 válasza:


pááálgium... :D"


Enyhítő körülmény ,hogy én feltüntettem az értelmi szerzőt:D


Bár azért remélem Viktor nem rajtam akar példát statuálni,hogy jár az aki plagizál:)



"Amúgy Mr Paranoia, az előttem lévő választ úgy olvasd hogy én is azt másoltam volna be."


Sztem nem fogja kár a bitekért és a bájtokért....

2012. márc. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!