Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Azok, akik azért sírnak mert...

Azok, akik azért sírnak mert az összes cigányt egy kalap alá vesszük, azok miért náciznak le minden jobbikost szívbaj nélkül?

Figyelt kérdés
Nektek miért szabad kirekesztő módon általánosítani?
2012. febr. 20. 09:51
1 2 3 4 5 6
 51/53 anonim ***** válasza:

Érkezik válasz, csak nem ülök egész nap a gép előtt.

A Kárpátiának is van pár száma, amit szeretek, de Rihannának és az AC/DC-nek is. Sőt Louis Armstrong és Wagner is kedvelt zenészeim.


Doktor Bubó,a Nagy Ho-hó-ezeken nőttem fel. De persze a Mézga Család az örök kedvenc, a mai napig nézem őket, ha van egy kis szabadidőm. De a South park és a Family Guy is jöhet (durva társadalomkritika egyébként, mind a kettő, nem csak egy rakás káromkodás).


A múlt és a jövő szerintem nem egymást kizáró tényezők.

A jót megtartani, a rosszat elvetni, a jót átvenni, a rossztól elzárkózni. Nem?

2012. febr. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/53 anonim ***** válasza:

Elolvastam a válaszokat.


"A múlt és a jövő szerintem nem egymást kizáró tényezők.

A jót megtartani, a rosszat elvetni, a jót átvenni, a rossztól elzárkózni. Nem?"


De. Örülök, hogy vannak, akik hozzád hasonlóan gondolkoznak.

Csak sajnos ez nem így működik. Manapságg a múltat elvetni (gúnyolni, szidni, hamisítani, felejteni), és mindent válogatás nélkül átvenni a divat (bocs: trendi).


Ez az ami szerencsére sokakat még zavar. Azt, hogy tenni akarnak ez ellen, egyetlen józan felfogású embernek sem szabadna elítélni. Más kérdés, hogy milyen módszerhez nyúlnak.

Akik elítélik őket, többségükben szintén nem az eszközeik tisztaságáról híresek...

2012. febr. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/53 Valaki0702 ***** válasza:
Fel kéne fogni, hogy nácik már nincsenek és nem is lesznek a Jobbik nem veszi egy kalap alá mindet keresgéljetek egy kicsit aztán utána emlegesétek Hitlert meg a Jobbikot együtt.
2012. febr. 28. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!