Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Azok, akik azért sírnak mert...

Azok, akik azért sírnak mert az összes cigányt egy kalap alá vesszük, azok miért náciznak le minden jobbikost szívbaj nélkül?

Figyelt kérdés
Nektek miért szabad kirekesztő módon általánosítani?
2012. febr. 20. 09:51
1 2 3 4 5 6
 21/53 anonim ***** válasza:
Én eddig egy négert ismertem ami eldöntötte hogy bőrszínt vált, úgy hívták MJ. A cigányoktól ezt ne várjuk. A Jobbikba beléphet cigány származású magyar is?
2012. febr. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 A kérdező kommentje:

"A Jobbikba beléphet

cigány származású magyar is?"


Miért ne léphetne? Az értelmesebb romák megértik a Jobbikot(nekem van roma barátom, aki a Jobbikra fog szavazni)

Amúgy egy hitgyülis zsidó már belépett, mert ő is felvilágosult gondolkodasu és megérti a Jobbikot.

2012. febr. 20. 11:19
 23/53 anonim ***** válasza:
Hitgyülis zsidó nincs! Vagy hitgyülis,és akkor keresztény,vagy zsidó.
2012. febr. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/53 anonim ***** válasza:
72%

"Jó elismerem, van egy kis réteg akik ha tehetnek kiírtanák az összes kissebbséget de ők csak 1-2%-át teszik ki az egésznek"


Sajnos a Jobbiknál is olyan az arány, mint a cigányoknál 1-2% normális, a többi kiirtana mindenkit, aki nem "nagymagyar", mint ők.

2012. febr. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/53 A kérdező kommentje:

A hitgyüli nem csak zsidó lehet...

Amúgy úgy értettem, hogy cionistából átszellemült jobbikos lett.

2012. febr. 20. 11:27
 26/53 anonim ***** válasza:
77%

"Hiszen te tiltakozol az ellen, hogy egy másik jobbikossal egy kalap alá vesznek, közben a "nyugati szenny rádiókat" te is pontosan ugyanígy egy kalap alá veszed. Tiltakozol az általánosítás ellen, mikor az rád vonatkozik, és közben te is pontosan ugyanígy általánosítasz. "


Ugyan Pedro, tudhatnád, hogy neki lehet!

2012. febr. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 Shai-Hulud ***** válasza:
48%

"A Jobbikba beléphet cigány származású magyar is?"


Hát persze! A Ku-Klux-Klánba is beléphet néger.

A csuklya alatt úgysem látszik :-DD

[link]

2012. febr. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/53 Shai-Hulud ***** válasza:

#qkker


Ja, bocs... Az én hibám...


Pedro

2012. febr. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/53 A kérdező kommentje:

"Sajnos a Jobbiknál is olyan az

arány, mint a cigányoknál 1-2%

normális, a többi kiirtana

mindenkit, aki nem

"nagymagyar", mint ők."


Ez hülyeség! Sokkal többen vannak a normálisak, csak ők nem kommentelnek hanem meghúzódnak a háttérben. Elég nagy hülyeség olyasmit kijelenteni, amiről fogalmad sincs!

2012. febr. 20. 11:33
 30/53 anonim ***** válasza:
17%

Hogy van-e a cigányság számára a mai helyzetből kiút?


Ha a Jobbik nem tehet semmit akkor úgy tűnik nincs!

Ha az elmúlt 22 év frázispuffogtatását nézem, nincs!


Érdekes hogy sokan a Jobbikot tartják cigányellenesnek, miközben a 22 évben regnáló pártok juttaták a cigányságot ebbe a kilátástalan helyzetbe. Amikor jön egy új felfogás, aki aztmondja nevezzük nevén a problémát, és oldjuk meg, az meg rasszista.


Elkellene dönteni, hogy ki tesz jót a cigányságnak, aki aprópénzből szavazatokat akar szerezni és érdemben a tapasztalatok alapján semmit nem tesz. Vagy aki egy konzekvensen a tények és tapasztalatok mentén és abból kiinduló megoldást javasol?


Szerintem az összes magyar párt rasszista, kivéve a Jobbikot! "és talán az LMP-t hiszen hasonló a megoldási javaslatuk"

2012. febr. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!