Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha egymás mellé állítanánk az...

Ha egymás mellé állítanánk az összes bűnöző MSZP-st, MDF-est, SZDSZ-est, Fideszes-t, Jobbikost, akkor vajon kikből lenne a több?

Figyelt kérdés

És vajon mely pártok lennének azok akik nem határolódtak el rendesen a bűnöző kollegáiktól? (gondolok itt tagfelfüggesztésre, kizárásra stb)


írjatok pártot is akit preferáltok, és indokoljátok a válaszaitokat. köszi.


2010. márc. 1. 22:17
1 2
 1/15 Dymo ***** válasza:
81%
ezt most költői kérdésnek szántad?
2010. márc. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
csak kíváncsi vagyok ki hogy gondolja az arányokat.
2010. márc. 1. 22:25
 3/15 anonim ***** válasza:
52%
Mindegyik egyforma, legfeljebb a pillanatnyi lehetőségeik különböznek. Ez egy szép mítosz, hogy a jobbikos az bezzeg tiszta, csak értünk csinálja, csak nekünk dolgozik. Biztos sok ilyen is van és volt köztük, csak amikor tétje van, amikor hatalomra lehet jutni, akkor ők is elkezdenek/elkezdtek összeveszni, és a tisztességes emberek szükségszerűen onnan is kihullanak, mert a hatalom- és lopásmániások kiszorítják őket. Magyarországon ma a hatalom (akár egy kis falusi önkormányzatban, akár a kormány szintjén) kizárólag erről szól. Sajnos nem látom, hogy mitől és kinél lenne ez másképp.
2010. márc. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
félrebeszélsz, nem ez volt a kérdés.
2010. márc. 1. 22:29
 5/15 anonim ***** válasza:
61%
Nem beszélek félre, csak értelmes választ adtam egy hülye kérdésre. Egyébként meg szám szerint nyilván mindig abban a pártban van a legtöbb politikusbűnöző, aki éppen hatalmon van.
2010. márc. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
81%

A kérdésedre nem lehet válaszolni.Senki nem tudja,hogy melyik párt tagjai között hány bűnöző van vagy volt.Csupán azokról számol be a média,akiket megvádolnak,de ezek a vádak sem mindig igazak.

Ettől függetlenül az a véleményem,hogy akinek a pártvezetőségében jó kapcsolati vannak,azok megússzák a dolgot,legyen szó bármelyik pártról is.

2010. márc. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
nyilván az olyan bűnözőkre gondolok akikre fény derült. Volt ilyen bőven az elmúlt 20 évben nemde?
2010. márc. 1. 22:37
 8/15 anonim ***** válasza:
66%
Nem hiszem,hogy akad,aki fejben tartja 20 év bűnözőit. Én pl. Tocsikra,meg Princz Gáborra emlékszem,de nem tudom,hogy melyik párt tagjai voltak,ha egyáltalán voltak.
2010. márc. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Tocsik meg Princz pölö nem voltak párttagok.

Hogy akiket el is kaptak? Szerintem MSZP. Ők nem védik meg az embereiket. Emlékeztek még a rengeteg Fideszes ügyre? Az ügyészség meg volt véve, mindent eltussoltak. A Kaya Ibrahim pl. szinte minden pártvezetővel vagy legalábbis valamelyik családtagjával üzleti viszonyban állt, olyan ügyben, amiért azelőtt is és azóta is mindenkit elkaptak, csak akkor találtak ki mondvacsinált mentelmeket. (Mintha egy gyilkost azért nem ítélnének el, mert nem találják a késének importőrét.)

Vagy a belügyminiszterük. Az is nyílt titok volt, hogy a Tasnádi Pétert azért fogták el, mert a két nagy mafia, a Tasnádié és a Sándor belügyminiszteré összeveszett a józsefvárosi kínai piac védelmi jogán. Stb.

2010. márc. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
23%
mindig a legradikálisabb pártban, tehát jobbik
2010. márc. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!