Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Azok, akik azért sírnak mert...

Azok, akik azért sírnak mert az összes cigányt egy kalap alá vesszük, azok miért náciznak le minden jobbikost szívbaj nélkül?

Figyelt kérdés
Nektek miért szabad kirekesztő módon általánosítani?
2012. febr. 20. 09:51
1 2 3 4 5 6
 11/53 anonim ***** válasza:
83%

"Jó elismerem, van egy kis réteg akik ha tehetnek kiírtanák az összes kissebbséget de ők csak 1-2%-át teszik ki az egésznek"


szerintem pont fordítva van ez, nem gondolod kérdező?


inkább az 1-2°% nem irtaná ki őket!

2012. febr. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/53 A kérdező kommentje:

"Eljön hozzám a jobbikos ismerősöm kárpátiás pólóban. Bekapcsolok egy zenét. "Kapcsold ki azt a mocskos zsidót". Könyörgöm, tehet arról az a szerencsétlen zenész, hogy zsidó származású. Nehogy már ő mondja meg, hogy milyen zene

szóljon a saját lakásomban."


Látod, ezzel már is egy kalap alá vettél vele... Észre sem veszitek már a dolgokat! Másban a szálkát is, de önmagában a gerendát sem leli.

Ha külföldi, angol zene volt, akkor én is mondtam volna hogy kapcsold ki, mert azok a szenny rádiók is felelőssek azért, hogy beleolvadunk a nyugati multikultúrális fertőben! Magyar rádióba, magyar zenét!

2012. febr. 20. 10:47
 13/53 A kérdező kommentje:

"inkább az 1-2°% nem irtaná ki

őket!"


Pont ezért van a nácizás, mert ezt hiszitek! Olvass Barikádot, ne kurucinfot és megfogod látni.

2012. febr. 20. 10:50
 14/53 A kérdező kommentje:

"De, csak amikor te 'cigányozol'

akkor velük egy kalap alá veszed

a rendes cigányokat is"


Nem szoktam 'cigányozni'! Ha a cigányokról írok valamit, mindig oda szoktam írni hogy a normális jóra való cigányokat nem veszem ide, és hogy sajnálom őket. Ellenben veletek, akik nem fűztök hozzá ilyesmit, ha elkezdtek engem alaptalanul lenácizni.

2012. febr. 20. 10:55
 15/53 anonim ***** válasza:

Érdeke kérdés, és érdekes a Jobbik felfogás is ez ügyben.


Ha azt mondjuk "cigány bűnözés" akkor tényleg lehet egy álltalánposító íze az egésznek. Holott csak egy kifejezése a cigányokra jellemző bűncselekményekre.

Ezt nem a Jobbik találta ki, de annyira álltalános, hogy nevet szerzett magának. Ezt jól tükrözi a börtönök telítettsége. Az hogy egy 8% os kissebbség ugyan olyan arányokban van fogvatartva nominálisan és élő arányokban mint a 92% többségi társadalom.


Másrészt minden esetben az egyenlő elbírálást részesíti előnyben a Jobbik. Az az sem + sem - értelemben nem tartja szerencsésnek!


A cigányság felzárkóztatását pedig nem kiosztott pénzel, hanem a szocializálódottság megbontásával kívánja elérni.


Mi a baj?

2012. febr. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/53 Shai-Hulud ***** válasza:
74%

"Magyar rádióba, magyar zenét!"

Igen, és magyar s.ggbe magyar lóf@szt!


Kissé elvakult vagy, nem gondolod?


Hiszen te tiltakozol az ellen, hogy egy másik jobbikossal egy kalap alá vesznek, közben a "nyugati szenny rádiókat" te is pontosan ugyanígy egy kalap alá veszed. Tiltakozol az általánosítás ellen, mikor az rád vonatkozik, és közben te is pontosan ugyanígy általánosítasz.


Pedro

2012. febr. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/53 A kérdező kommentje:

"Nem feltétlenül. Sokuknak

egyáltalán nincs más út. Ki lehet

törni, ha eléggé akarja valaki

közülük, de nagyon nehéz. És ez

többnyire miattuk, az ő kívülállási

kultúrájuk miatt (itt sem kell

általánosítani, mert nem

mindegyik csoport ilyen) van így,

de erre rásegít még a falusi

munkanélküliség is"


Nincs más kiút? Én most arról beszéltem, hogy hordában támadva, időseket és gyerekeket rabolnak ki, hogy vidéken lelopják a termést, hogy már 6 évesen cigivel, és fox nyakláncal pózólnak a közösségi portálokon, hogy embereket késelnek, ölnek meg csak mert nem tetszik az arcuk...! Te most komolyan mondod? Hogy erre rávannak kényszerülve?

2012. febr. 20. 11:02
 18/53 anonim ***** válasza:
71%

Ezen a fórumon a Jobbikosok nem disztingválnak! Csak zsidóznak,cigányoznak válogatás nélkül.

A nyugati zene sokszor sokkal különb,szövegben és zenében is,mint pl. a Kárpátia,vagy a több "magyar" zene.

2012. febr. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/53 A kérdező kommentje:

"Akkor én most visszakérdeznék:

Ha téged nem a cigány- és

zsidóellenesség vonz a

Jobbikban, akkor mi? Mert más

nemigen van."


Lehet hogy neked ismeretlen de engem pl. a felvilágosult gondolkodás, és a nemzetérzelem.

2012. febr. 20. 11:06
 20/53 anonim ***** válasza:

"Az, hogy valaki cigány, nem a

saját döntése."


Hát kié?

2012. febr. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!