Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A jobbikosok miért foglalkozna...

A jobbikosok miért foglalkoznak annyit a holokauszttal?

Figyelt kérdés

Már évek óta ezen megy a vita. Egy józan ember képes megállapítani, hogy az acsarkodásnak soha nem lesz vége, mindkét félnek vannak erős érvei.

Viszont a jobbikosok sokat nyerhetnének a dologgal, ugyanis a holokausztról alkotott véleményük az egyik oka annak, hogy összemossák őket a nácikkal. Tegyük fel, hogy kijelentik: "Oké, mi nem hiszünk benne, de túl sok energiánkat emésztette fel, ezért a továbbiakban nem kívánunk foglalkozni a témával."


Mondjuk egy fél év múlva már nem "náciznák" a Jobbikot, illetve nem lenne annyira ellenszenves egy csomó embernek.



2012. febr. 1. 16:35
1 2 3 4 5 6
 51/52 Pro Patria ***** válasza:

Szóval megint megy az üres rizsa, hogy kivakard magadat a cikiből:) Sebaj... Jól szemlélteti azt, hogy kifogytál a munícióból.


"Pontos választ adtam erre a kérdésre"

- És véleményezted az én hozzászólásomat...


"mire Te ledemagógoztál, anélkül, hogy indokoltad volna, miért tartassz demagógnak"

- Mármint TE nem voltál hajlandó elolvasni az indokamiat.


"ahelyett felhívtad figyelmemet egy korábban írt kétolodalas demagóg történelmi "eszmefuttatásodra"

- Amivel rámutattam a felületes, hiányos, és beszűkült "történelemtudásodra", melyre te érdemben még reagálni sem tudtál rá.:)


"aminek SEM A KÉRDÉSHEZ, SEM A VÁLASZOMHOZ SEMMI KÖZE NEM VOLT."

- Hanem az itt előttem folytatott vitához, majd a TE nekem szóló írásodhoz.


Szóval nagyon megy a terelés, csak épp ici-picit átlátszó és gerinctelen...:)


"Továbbra is az a véleményem, hogy Te vagy a demagóg, az itteni kérdésrôl nincs mondanivalód, csak mantrázod a történelmi tévtanaidat."

- Meg tudtad cáfolni? Nem. Alá tudtad támasztani a véleményedet? Nem. El voltál hajlandó olvasni az enyémet? Nem. Duma az megy. Csakhogy ezzel nem sok embert győzöl meg...


Igazából egy nagyképű, pökhendi, arrogáns személy vagy, aki ezzel próbálja kiharcolni az igazát, érvek helyett. Ez a helyzet.

2012. febr. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/52 Pro Patria ***** válasza:
A "tévtanamim" pedig történelmi tények, párhuzamok, ellenérvek, stb. De ha nem értesz egyet vele, állok elébe, minden szavamat alá tudom támasztani szakirodalommal (nem, nem a kuruccal, hanem hivatalos anyaggal), és könnyen be tudom mutatni azt is (ahogyan tettem is), hogy miért hülyeség, amiket beszélsz. És ezek akkor is ott állnak leírva, ha te "nem olvasod el";)
2012. febr. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!